Εντυπωσεις εορταστικης πουροντουραδας 18/12/16

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Περιμενω το καυτο βιντεακι!!!!! Χαχαχα
E...ρχεται προχειρο βιντεακι με τις τουμπιτσες...:D εντος ολιγον...μεχρι να φτιαξω ενα καλο απο ολη την βολτα οταν βρω χρονο...:ok:
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Επιτρεπεται να πεσεις... επιβαλλεται να σηκωθεις...;)

Κι'ααααλλο...............
Κι'ααααλλο...............
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
οντως πολυ μπομπα το κομματι :allk:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Απ ούλη την περιγραφή και τις εντυπώσεις, λησμονήσαμε κάτι σπουδαίο!
Το τυχαίο, τη συνάντηση και την επιλογή "στο φτερό"...!!!!
Αναφερομαι στην ταβερνα που ηταν κλειστή στην Άσκρη και ψάχναμε σε ποιο χωριό να πάμε και να αποφύγουμε την Αλίαρτο (που είναι "πέρασμα" ..... και δεν τα θέλω κάτι τέτοια μέρη... ;) ).
Σταματάω έναν ηλικιωμένο κύριο , μ' ένα χρέπι αγροτικό και τον ρωτάω πού να πάμε. Αντί απάντησης, παρκάρει......
Τον ξαναρωτάω και μου λέει: "να φάτε δε θέλετε? σταμάτησα να σε εξυπηρετήσω, τι βιάζεσαι"?
Ωχ, λέω.... Μπλέξαμε....:D
Οι υπόλοιποι κοιτάζουν δύσπιστα και σχεδόν όλοι λένε να την κάνουμε.... Κοιτάζω το το μάνιακ και με τα μάτια συνεννοούμαστε ;)
Με καταλαβαίνει... :)
Και πλέον γνωριζόμαστε αρκετά, ωστε να ξέρουμε τα γούστα μας.
Επιμένω, και τους λέω να κάνουν λίγο υπομονή. Αρχίζουν τα "πότε ν' ανάψει ψωτιά", " τι να έχει".... κλπ...
Εκεί που είναι αναποφάσιστοι, εγώ παρκάρω, ο τύπος που έχει την κλειστή ταβέρνα βγαίνει από μια πόρτα και σαλτάρει στο μαγαζί του. Στον ίδιο χρόνο εμφανίζονται 3 κοπελίτσες απο 13 έως 18 ετών.
Μπαίνουμε στο κλειστό μαγαζί, όπου το τζάκι όμως καίει....! Ζεστασιά, το τραπέζι το στρώνουν οι πιτσιρίκες σε 1' κι ο μάστορας έχει φουντώσει τα κάρβουνα......
Τα υπόλοιπα είναι ιστορία!!!:friendship::friendship::friendship:


Συμπέρασμα: εμπιστευτείτε το ένστικτο κι αφήστε και κάτι στην τύχη ;) Ειδικά στο βουνό και σε επαφή με ντόπιους, πάντα μου έχει βγει σε καλό!!!!
 
Top Bottom