Εντυπώσεις εορταστικής πουροντουράδας 20 Δεκεμβρη 2015

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Γι αυτο και το τελευταιο κομματι διεκπεραιωθηκε με συνοπτικες διαδικασιες
Γκαζια στις παγωμενες νερολακουβες λοιπον γιατι τα κοψιδια ηταν πολυ κοντα πλεον




 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Καραλάϊκ στον Κώστα!!! ΚΑΙ φωτογράφος κύριοι!!!
Όλα τα έκανε, όλα τα πρόφτασε!!!! Άψογος! Ευχαριστούμε Κωστή.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Τέτοιες εξορμήσεις ΔΕΝ πρέπει να χάνονται !!!
Είμαι σίγουρος, όσοι απο 'κει χαμου μπορούσαν και δεν ήρθαν κτυπούν το κεφάλι τους.............όμως δεν πειράζει θα έρθουν στην επόμενη. Τα βουνά είναι εκεί και περιμένουν.................
Να είστε όλοι καλά και πάντα όρθιοι....και όρθιες !!!!
Καλές Γιορτές σε όλους με Υγεία:friendship::friendship::friendship:
Όπως πάντα σωστός ! Και λίγα λες .... ;)
 

surikenjim

Μέλος
Περιοχή
Ν.ΚΟΣΜΟΣ
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
kawasaki KLX250S
Καταπληκτική ημέρα, καταπληκτική παρέα, φοβερή η διαδρομή - ένα μεγάλο μπράβο στον πλοηγό konkost- περάσαμε απίθανα με τις όποιες δυσκολίες και αναποδιές να αποτελούν το αλατοπίπερο. Μπράβο και στην Ελίνα για την άψογη οδήγηση της.
Και μία φωτό με τον πρόεδρο:

 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Konkost ευχαριστούμε πολύυυυυ για τη διαδρομή!! Ευτυχώς που ήμασταν πολλοί και φρέναρες λίγο τους ρυθμούς αλλιώς πάλι θα ίδρωνα και δεν θα σε έφτανα!;)
Γάτε και Λευκάδιε λίγο το "ευχαριστώ" για την ταλαιπωρία που φάγατε να μας κάνετε σκούπα τόοοοοσες ώρες χωρίς να ευχαριστηθείτε όπως θα θέλατε τη διαδρομή!:ok::ok:
Λευκάδιε extra thanks που έβγαλες το xr από το ρέμα! Πριν καν σηκωθώ εσύ το είχες πάρει και είχες φύγει... μη δίνοντας καν σημασία στο domi... κρυφoεξαράκια!:D
Stavroylias και Moniker ευχαριστώ για τις άρσεις βαρών εεε... άρσεις xr ήθελα να πω!:oops:

Πέρασα υπέροχα!
Είχα χρόνια (νομίζω από τις πρώτες απόπειρες στο χώμα) να αισθανθώ έτσι μετά από χωματάδα. Σαν να πέρασε ένας οδοστρωτήρας από πάνω μου και παρόλα αυτά να μου αρέσει (=μαζοχισμός!)

Pouroduro team keep riding and guiding us! (τα λέω στα εγγλέζικα για να τα καταλαβαίνουν όλοι!:p)
Advride forum δεν έχω ξαναζήσει βόλτα με 25 μηχανές που κανείς να μη δημιουργεί πρόβλημα και αντιθέτως όλα να εξελίσσονται υπέροχα! Και από την άλλη παρέα 25 διαφορετικών και αγνώστων που τα πειράγματα, τα χαμόγελα και η καλή διάθεση να δίνουν και να παίρνουν!

ΥΓ 1: Πότε θα ξαναπάμε?:woot:
ΥΓ 2: Στον γυρισμό τον δαγκώσαμε όλοι να υποθέσω...? Σε εκείνη (και μόνο!) τη φάση πολύ ζήλεψα τη ζελατίνα και τα θερμαινόμενα από τις μαούνες σας!:p
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Γι αυτο και το τελευταιο κομματι διεκπεραιωθηκε με συνοπτικες διαδικασιες
Γκαζια στις παγωμενες νερολακουβες λοιπον γιατι τα κοψιδια ηταν πολυ κοντα πλεον




Κωστα αψογος σε όλα όπως εχουν πει κ αλλα παιδια.... Προσωπικα είναι μια από τις ομορφότερες φωτο μου
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
ΥΓ 2: Στον γυρισμό τον δαγκώσαμε όλοι να υποθέσω...?
...
Φτού κακά.:eek:..παλιοκόριτσο.:devilish:...δεν νρέπεσαι λίγο.:Watching:..πιπέρι στο στόμα θα σου βάλω....
Δεν σου'χω πεί μωρέ να προσέχεις πως μιλάς ;:muted: ... κορίτσι "πράμα":oops:...
...αλλά τι να περιμένω μ'αυτούς τους βρωμιάρηδες-αξύριστους & λασπωμένους που κάνεις παρέα...:friend:


Γειά σου ρε φιλενάδα.:friendship:
Είσαι μαχίμι !!! :ok:
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Οτι και να πω ειναι λιγο...δεν διαλεξα τυχαια τους Πουροντουρους...;)!!!Ελινακι ομορφαινεις την παρεα, Gs... boys :ok:,Σταματη...ευχαριστω και προεδρε...χαρηκα(νομιζα οτι ο Γατος μιλαει περισσοτερο...εκανα λαθος :friend:)!!!
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
"vaelsod,
Ευτυχώς που ήμασταν πολλοί και φρέναρες λίγο τους ρυθμούς αλλιώς πάλι θα ίδρωνα και δεν θα σε έφτανα!;) Μια χαρά θα τον έφτανες το κουλάδι :roflmao:
Γάτε και Λευκάδιε λίγο το "ευχαριστώ" για την ταλαιπωρία που φάγατε να μας κάνετε σκούπα τόοοοοσες ώρες χωρίς να ευχαριστηθείτε όπως θα θέλατε τη διαδρομή!:ok::ok:
Λευκάδιε extra thanks που έβγαλες το xr από το ρέμα! Πριν καν σηκωθώ εσύ το είχες πάρει και είχες φύγει... μη δίνοντας καν σημασία στο domi...! κρυφoεξαράκια :D Γενικώς έχω αδυναμία σε πολλά xr,γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε :yew:


ΥΓ 2: Στον γυρισμό τον δαγκώσαμε όλοι να υποθέσω...? Δεν νομίζω Τάκη :roflmao:
:friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Πολλα φιλια σε ολους και τις ευαρεσκειες του απο το φιλο μου το Γιωργο με το επετειακο 1200αρι και το μπαουλο στη σχαρα που ηταν τιγκα στο παριζακι :p. Αυτος δε γραφει σε φορα... Αλλα το ευχαριστηθηκε καργα!

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ωραια πραγματα συντροχοι:)
Το παντρεμα -φαινομενικα αγνωστων- αναβατων με την ιδια οπτικη το κανατε γιορτη!
Μπραβο στους ''οικοδεσποτες βουνου'' που δε λογαριασαν κοπο αλλα κι αλλο ενα στους συμμετεχοντες για την ομαδικοτητα.

p.s.
Το σωστο παλιομπεμβεδακηδες ειναι ειναι να ανταποδωσουμε το κερασμα:cool:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Πολλα φιλια σε ολους και τις ευαρεσκειες του απο το φιλο μου το Γιωργο με το επετειακο 1200αρι και το μπαουλο στη σχαρα που ηταν τιγκα στο παριζακι :p. Αυτος δε γραφει σε φορα... Αλλα το ευχαριστηθηκε καργα!
Και το φιλαρακι σου Θοδωρη "την πηγαινε" τη χοντρη με το μπαουλο στην πλατη, το διασκεδασαμε εκει μπροστα στο τελευταιο κομματι με τις λασπολακουβες, πριν να βγουμε ασφαλτο για Αρβανιτσα :cool: :D
 
Τελευταία επεξεργασία:

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Μπραβο στην ομορφη παρεα, ζηλευουμε εμεις οι μακρινοι! :yew: και του χρονου! :friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Και το φιλαρακι σου Θοδωρη "την πηγαινε" τη χοντρη με το μπαουλο στην πλατη, το διασκεδασαμε εκει μπροστα στο τελευταιο κομματι με τις λασπολακουβες, πριν να βγουμε ασφαλτο για Αρβανιτσα :cool: :D
Μια ζωή τέζα πάει ο π**στης:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
Κι έχει βίδες και λάμες σ όλο του το κορμί.:eek: (Νταξ, υπερβολές, στον ένα ώμο και στο ένα του ποδάρι, μόνο!). Κάποτε είχε κι XLV 600 (με τη μια δισκόπλακα εμπρός) πάλι έτσι πήγαινε.
Χούι......
Καλό παιντί όμως :)
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Ποιανού χρόνου μαρή? ??:p
Ερχομαστεεεεεεεε. ...:D

advφον!!
του επομενου μαρη, σε μια βδομαδα μπαινει :friend:

Κοιτα μην ερθεις σαν την ομαδα σου (και ομαδα μου) :UH:
 
Top Bottom