Εορταστική Ασφαλτάδα Κυριακή 17/12/2017(ΑΣΚΡΗ-ΑΡΒΑΝΙΤΣΑ).

freco

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα - Χίος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Tracer 9
Τελικά έμπλεξα με πριόνια, σφυριά, κατσαβίδια και δεν θα ανέβω χωριό.
Κρίμα. Ήταν ευκαιρία.
Καλά να περάσετε.
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Πίσω και εγώ,καθάρισα τις λάσπες από τα ρούχα και από tank bag μετά από λασπόλουτρο που ερίξα,χάρηκα που σας γνώρισα όλους από κοντά..Και του χρόνου με υγεία..:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

kosths

Μέλος
Χαμός σήμερα. Επέστρεψα και γω ασφαλής και χάρηκα που είδα τόσους πολλούς συντρόχους γνωστούς και μη. Οι χωμάτινοι ολα τα λεφτά, φάγαμε μπόλικη βρόχα στην Αρβανίτσα καθώς και κοψίδια επίσης. Ευχομαι σε ολα τα παιδιά καλά Χριστούγεννα και πάνω απ΄ολα υγεία να μπορούμε να βολτάρουμε.



















 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Εννοείται πίσω και εγώ προ πολλού.

Ευχαριστώ όλους τους συντρόχους για την υπέροχη παρέα!
Χάρηκα που σας ξαναείδα τους παλιούς γνωστούς και που γνώρισα τους νέους συντρόχους (ονόματα είπαμε δεν θυμάμαι αλλά επανάληψις μήτηρ πάσης μαθήσεως).
Βαρβάτη βολτάρα λέμε που είχε τα πάντα όλα ! :like:
Εύχομαι και εις άλλα με υγεία.
Καλές γιορτές σύντροχοι.
Βιντεάκι κλπ αργοτερότερα άμα ξεμπιχλιάσουμε και μετά.:ha
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Γύρισα Αθήνα από Μάνδρα και το 1150 έγινε μέσα στις λάσπες, σα να έκανα και γω χωμάτινη. Μαύρισε η ψυχή μου με αυτά που είδα εκεί. :(




Χρόνια πολλά και υγεία σε όλους. Με το καλό στην επόμενη μάζωξη, χωμάτινη ή ασφάλτινη. Και εύχομαι στον εαυτό μου να λασκάρει λίγο από υποχρεώσεις μπας και ολοκληρώσω επιτέλους...
:waiting:






































...καμμιά βόλτα που εχω ξεχάσει πότε έκατσα τελευταία φορά σε ταβέρνα :friend:.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Εγω ειμαι "αργος" κ τωρα μπηκα σπιτι χαχαχα !!!!
Αλλη μια ωραια βολτα με καλους φιλους παλιους κ νεους που ειχε απολλα.....ηλιο βροχη λασπη βουνο κοψιδια....ολα τα καλα....παντα τετοιες ομορφες βολτες να εχουμε !!!!!!
 

Eversman

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 750
Πηγαίνετε μας λέγανε οι ειδικοί, δεν θα βρέξει μας λέγανε, ανοίγει ο καιρός από το μεσημέρι μας λέγανε ...:laugh:

Βολταρα από αυτές που οι καιρικές συνθήκες, η παρέα και οι εικόνες σε κάνουν να τις θυμάσαι για καιρό! Το καταευχαριστηθηκα!
Στην Άσκρη γεμίσαμε χρώματα, χώματα και πολλά χαμόγελα. Σας θαυμάσαμε και σας ζηλεψαμε κύριοι Χωμάτινοι. Μια ομορφιά ήσασταν όλοι:ok:

Η ανάβαση προς Αρβανίτσα είχε πολλά μποφόρ, κρυο, βροχα και εκπλήξεις τύπου, "ταύρος στη μέση του δρόμου που δεν κινείται από τη θέση του, ξεφυσαει και σε έχει lockαρει"! Όπου φύγει-φυγει λέμε :eek:

Η κατάβαση ήθελε ρεγουλο με ένα σύννεφο να μας κυνηγάει και τελικά να μας πιάνει λίγο πριν την Παλαιά. Μέσα σε όλ' αυτά απωλεσα ένα θερμικό περιλαίμιο και ενα σετ θερμικά εσωτερικά γάντια, όταν σταματήσαμε για να βάλουμε αδιάβροχα και ξέχασα ανοικτό το τσαντάκι. Την απώλεια τους, την ενοιωσα στην επιστροφή:D

Συντροχοι, χάρηκα που σας είδα όλους και που γνωρίστηκα από κοντά με όσους γνωριζόμασταν μόνο διαδικτυακα. Καλές γιορτές, με υγεία και πάντα τέτοιες όμορφες μαζώξεις:friendship:
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Ασφαλτινοι.... σορρυ που δεν ηρθα στο πρωινο ραντεβου... ειδα βροχη βαρεσε το gay alert μεσα μου...
Δεν προσπαθεις ομως να το "κρυψεις"........διπλα στους "λελους"......πηγες κ εκατσες στη ταβερνα !!!!!
 
Top Bottom