Εορταστική πουροντουράδα 20/12/2015

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Περσι που πηγαμε Ελικωνα ειχαμε εκκινηση απο τον Αγιο Στεφανο. Εξαρταται απο το που θα μπουμε χωμα φετος, μαλλον περιπτερο Χαϊδαριου ή Mac μετα τα διοδια των Αφιδνων.
Kαι Γιωργο..εμεις που θα ερθουμε απο αλλου....ο λαος..:woot::woot::woot:η κοσμοσσυροη,:woot::woot:οι νοτιοι..:woot:οι Πατρινοι...:happy:ολος ο ντουνιας...:happy:δηλαδη....:pο εξης ενας...ΕΓΩ...:wacky:που θα σας βρω;:rolleyes:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
εχω 2 ημερες που κοιταω χωμάτινες κιθαιρωνα κ ελλικωνα,τυχαιο? επειδή είμαι το πιο νιατο μεχρι τωρα λεω να ερθω αν μπορεσω,,, λεω αν κ αν δεν πειραζει που ριχνω κ αλλο τον μεσο ορο ηλικιας , να κουβαλαω νερο κ να τραβάω κανα ποδι όταν πιανουν κραμπες:Dαχρηαστος να ειμαι
Εσύ ειδικά φίλε μας ,να μην το σκέφτεσαι καθόλου.
ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ.
Οι ΝεοΝτούροι ,μας είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΙ ,για να μας "κρατάν τα μπόσικα"

και τους τιμούμε ιδιεταίρως ,μια κ μας δίνουν τζούρες νιότης.;)



Kαι Γιωργο..εμεις που θα ερθουμε απο αλλου....ο λαος..:woot::woot::woot:η κοσμοσσυροη,:woot::woot:οι νοτιοι..:woot:οι Πατρινοι...:happy:ολος ο ντουνιας...:happy:δηλαδη....:pο εξης ενας...ΕΓΩ...:wacky:που θα σας βρω;:rolleyes:
Μην ανησυχάς Κωστή.:)
Δεν πρόκειται να μας χάσεις ...θα μας βρείς ...μια κ θα ακουγόμαστε απο μακριά....κάνουμε "πολύ θόρυβο" όπου κ να βρεθούμε.:happy:




Η διαδρομή δεν έχει ακόμα καθοριστεί επακριβώς.

Πιθανολογώ ότι ,θα ξεκινήσουμε πίσω απο τον Τιτάνα ,θα περάσουμε κάθετα στην Οινόη ,θα περάσουμε αέρα τον Πατέρα ,πλαγιοσκοπικά τον Κιθαιρώνα ,για να εφορμήσουμε τελικά στον Ελικώνα.:)
Αλλά τον τελικό λόγο της κατάστρωσης σχεδίου μάχης ,θα τον έχει ο καπετάν-ΚονΚωστής ,οπότε ,αναμείνατε.

Αν το πλάνο είναι τελικά αυτό ,η συνάντηση θα είναι στο Δημ.περιπτ.Χαϊδαρίου.
Ακριβής Τόπος & Χρόνος: Θα ανακοινωθεί ΕΔΩ όταν θα πλησιάσουν οι μέρες.

Πολλά θα παίξουν ρόλο στην τελική έκβαση αυτής της χωματάδας ,και κυρίως ο καιρός ,μια κ θα'μαστε πλέον στην καρδιά του χειμώνα.

So , just stay tuned . . . . . . .:pc:
 

christof40

Μέλος
Όνομα
χριστοφορος
Μοτό
cbr r1 gsxr το γνωστο ninja
Αν ειχες χωματινα στο 950 θα σουλεγα ναρθεις μ'αυτο για να μη χαρακτηριστεις και συ "αντιγραφεας" :laugh: Αλλα επειδη σιγουρα θα βρουμε λασπη (δες περσινες φωτο) και πιθανα και καποια δυσκολα κομματια λογω εποχης, καλυτερα με το XR με τα Χ30.

Περσι που πηγαμε Ελικωνα ειχαμε εκκινηση απο τον Αγιο Στεφανο. Εξαρταται απο το που θα μπουμε χωμα φετος, μαλλον περιπτερο Χαϊδαριου ή Mac μετα τα διοδια των Αφιδνων.
αφου δεν θα πλοηγησω εγω:(,ελατε και με σλικ λαστιχα,χαλαρη πουροντουραδα θα ειναι....
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Εσύ ειδικά φίλε μας ,να μην το σκέφτεσαι καθόλου.
ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ.
Οι ΝεοΝτούροι ,μας είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΙ ,για να μας "κρατάν τα μπόσικα"

και τους τιμούμε ιδιεταίρως ,μια κ μας δίνουν τζούρες νιότης.;)




Μην ανησυχάς Κωστή.:)
Δεν πρόκειται να μας χάσεις ...θα μας βρείς ...μια κ θα ακουγόμαστε απο μακριά....κάνουμε "πολύ θόρυβο" όπου κ να βρεθούμε.:happy:




Η διαδρομή δεν έχει ακόμα καθοριστεί επακριβώς.

Πιθανολογώ ότι ,θα ξεκινήσουμε πίσω απο τον Τιτάνα ,θα περάσουμε κάθετα στην Οινόη ,θα περάσουμε αέρα τον Πατέρα ,πλαγιοσκοπικά τον Κιθαιρώνα ,για να εφορμήσουμε τελικά στον Ελικώνα.:)
Αλλά τον τελικό λόγο της κατάστρωσης σχεδίου μάχης ,θα τον έχει ο καπετάν-ΚονΚωστής ,οπότε ,αναμείνατε.

Αν το πλάνο είναι τελικά αυτό ,η συνάντηση θα είναι στο Δημ.περιπτ.Χαϊδαρίου.
Ακριβής Τόπος & Χρόνος: Θα ανακοινωθεί ΕΔΩ όταν θα πλησιάσουν οι μέρες.

Πολλά θα παίξουν ρόλο στην τελική έκβαση αυτής της χωματάδας ,και κυρίως ο καιρός ,μια κ θα'μαστε πλέον στην καρδιά του χειμώνα.

So , just stay tuned . . . . . . .:pc:
Εσύ ειδικά φίλε μας ,να μην το σκέφτεσαι καθόλου.
ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ.
Οι ΝεοΝτούροι ,μας είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΙ ,για να μας "κρατάν τα μπόσικα"

και τους τιμούμε ιδιεταίρως ,μια κ μας δίνουν τζούρες νιότης.;)




Μην ανησυχάς Κωστή.:)
Δεν πρόκειται να μας χάσεις ...θα μας βρείς ...μια κ θα ακουγόμαστε απο μακριά....κάνουμε "πολύ θόρυβο" όπου κ να βρεθούμε.:happy:




Η διαδρομή δεν έχει ακόμα καθοριστεί επακριβώς.

Πιθανολογώ ότι ,θα ξεκινήσουμε πίσω απο τον Τιτάνα ,θα περάσουμε κάθετα στην Οινόη ,θα περάσουμε αέρα τον Πατέρα ,πλαγιοσκοπικά τον Κιθαιρώνα ,για να εφορμήσουμε τελικά στον Ελικώνα.:)
Αλλά τον τελικό λόγο της κατάστρωσης σχεδίου μάχης ,θα τον έχει ο καπετάν-ΚονΚωστής ,οπότε ,αναμείνατε.

Αν το πλάνο είναι τελικά αυτό ,η συνάντηση θα είναι στο Δημ.περιπτ.Χαϊδαρίου.
Ακριβής Τόπος & Χρόνος: Θα ανακοινωθεί ΕΔΩ όταν θα πλησιάσουν οι μέρες.

Πολλά θα παίξουν ρόλο στην τελική έκβαση αυτής της χωματάδας ,και κυρίως ο καιρός ,μια κ θα'μαστε πλέον στην καρδιά του χειμώνα.

So , just stay tuned . . . . . . .:pc:
Η τιμη είναι δικια μας για εμας τους λιγο νεοτερους,,,,,αλλα κ τους πολύ,περα της πλακας από τους παλιους μαθαίνεις κ εγω εχω πολλα να μαθω στα 34 μου φιλε Κωστα.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
αφου δεν θα πλοηγησω εγω:(,ελατε και με σλικ λαστιχα,χαλαρη πουροντουραδα θα ειναι....
H διαδρομη που καναμε περισυ δεν ειχε καμια δυσκολια εκτος μονο ενος σημειου που τα περασαμε με τα χερια τα μηχανακια και αρκετης λασπης στο Βουντημα της Παρνηθας που ηθελε προσοχη στην οδηγηση
Κατα τα αλλα νομιζω οτι ειναι μια διαδρομη ιδανικη και ευκολη για ολα τα ον οφ
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
για αλλη μια φορα μετανιωνω που δεν εβαλα χωματινα στο 800! :mad:

καλη βολτα σε ολα τα παιδια!:friendship:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
για αλλη μια φορα μετανιωνω που δεν εβαλα χωματινα στο 800! :mad:
Aργα ή γρηγορα...θα ερθεις στον Υπεροχο Κοσμο με τα τακουνια...θυμησου το...800 πηρες!ΚΡΙΜΑ να το χαλας με σλικ..... :)
Αλλωστε προλαβαινεις...βαλε τακουνι κ παμε :)
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
θα βαλω φωτο τι εχω κανει με τακουνια και gs 1200 και θα με ριξεις μουτζα σου λεω! αντε μην χαλαμε το βολτοpost!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
θα βαλω φωτο τι εχω κανει με τακουνια και gs 1200 και θα με ριξεις μουτζα σου λεω! αντε μην χαλαμε το βολτοpost!
Καλα σου λεει ....προλαβαινεις:cool:
Θες να ψαξουμε για λαστιχα???
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
θα βαλω φωτο τι εχω κανει με τακουνια και gs 1200 και θα με ριξεις μουτζα σου λεω! αντε μην χαλαμε το βολτοpost!
Δε χαλαει τιποτα...:)το 800 χαλιεται...χωρις τακουνια :friendship: Αντε μια αποφαση ειναι :sneaky:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Καλα σου λεει ....προλαβαινεις:cool:
Θες να ψαξουμε για λαστιχα???
τι προθυμο αγορι εισαι εσυ!:geek:

αν πουλησω τα dunlop , θελω χωματινα (κλεινω προς τα mitas 09)
 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Μα είναι δυνατόν το HONDA να βγει πρώτο σκόρερ?
Ελα να αρχισει η αντεπίθεση, μέσα και εγώ!!!
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ελειψα μια μερα και δεν βλεπω τι γινεται μπροστα μου απο τη σκονη :D Θ'αφησω να καταλαγιασει η σκονη για να βγαλω καινουργια ενημερωμενη λιστα :ok:
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Εφέτο λέω να ακολουθήσω κι εγώ.
Κάπως έτσι δεν πάει η λίστα;

1. XLGeorge - XLV650
2. Konkost (καπταιν/πλοηγος) - XLV650
3. gsmaniac - GS1200adv
4. Phoenix - KTM640adv
5. el-gatto - ? ? ?
6. giannis_transalp - XLV650
7. christof40 - XLV650
8. Stavrouliasp - 990Adv
9. Hawk_46 - XR250R
10.Kaf - F650gs (single)
11.Λεωνίδας - GS1150adv
12.Giorgopro -KTM 640 Adv.
13.Vaelsod - XR250 Baja ;;;
14.surikenjim - CRE230F
15.Μητσάρας - ΧΤΖ660 ;;;
16.Μathosalas - F800GS
17.est - XLV650
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom