Εορταστική πουροντουράδα 20/12/2015

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κι απο εμενα επεσε ΑΚΥΡΟ...δεν ηρθαν οπως τα ηθελα...:sorry:οπότε θα αρκεστω στο "μετα τα ωραια" και θα το απολαυσω οσο γινεται διαβαζοντας σας...καλα να λασποπερασετε ρεεεεε;)
 

Mits

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1200GSA - ΚΤΜ 640 LC4
αμάνικο αγκορι,,,,,,,,μη μΕ κάνεις τέτοια & δεν μπορώ ν αντισταθώ

;)
Αν ερθεις εσύ...τοτε θα βρω οποσδήποτε μηχανακι.Δεν χανω τον γκαρνταση εγω.
 

skaios

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1150 GS
Επειδη θα γουσταρα πολυ να ερθω κι εγω (F800GS) αλλά δεν έχω και πολλή εμπειρία, τι βαθμο δυσκολίας θα έχει η βόλτα;
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Επειδη θα γουσταρα πολυ να ερθω κι εγω (F800GS) αλλά δεν έχω και πολλή εμπειρία, τι βαθμο δυσκολίας θα έχει η βόλτα;
Oπως εχω γραψει και παραπανω λογικα θα ειναι ευκολη για μεγαλα ονοφ Κυριως φλαταδουρες Η οποια δυσκολια πιθανως να υπαρξει μονο αν εχει λασπες
Με καταλληλα λαστιχα βεβαιως η μοτο και καταληλο εξοπλισμο ασφαλεια ο αναβατης Τουτεστιν μποτες, κρανος τουλαχιστον!
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Με την χοντρη....προλαβαινεις:p
Να γίνουμε 3 χοντρες

advφον!!
δεν δηλώνω ακόμα γιατί έχω κάτι "εκκρεμότητες" ... αλλά κι εγώ με την χοντρή θα έρθω :D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Oπως εχω γραψει και παραπανω λογικα θα ειναι ευκολη για μεγαλα ονοφ Κυριως φλαταδουρες Η οποια δυσκολια πιθανως να υπαρξει μονο αν εχει λασπες
Με καταλληλα λαστιχα βεβαιως η μοτο και καταληλο εξοπλισμο ασφαλεια ο αναβατης Τουτεστιν μποτες, κρανος τουλαχιστον!
Και καμμια επιγονατιδα....αδερφια:)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
δεν δηλώνω ακόμα γιατί έχω κάτι "εκκρεμότητες" ... αλλά κι εγώ με την χοντρή θα έρθω :D
καλα !!!!!!τωρα δεσαμε!!!!!!
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
H διαδρομή (λογικά) θα είναι βατή.
Αλλά ,όταν χώνεσαι σε χωματόδρομους στο βουνό ,κ ειδικά χειμώνα ,ποτέ δεν ξέρεις τι εκπλήξεις θα συναντήσεις.
Κι αυτό είναι το αλατοπίπερο.
Οπως και να'χει ,στα δύσκολα ,θα παίξει "Η Ισχύς εν τη Ενώσει" ,κ θα ξεπεραστούν με αλληλοβοήθειες.

Οσο για τα "επίπεδα εμπειρίας" που χρειάζονται ,καλό θα είναι να υπάρχει κάποια σχέση με χωμάτινες διαδρομές ,γιατί τα χλμτρα θα είναι πολλά ,κ αν υπάρξουν υπερβολικές καθυστερήσεις ,σε συνδιασμό με το μεγάλο αριθμητικά κονβόϋ ,θα δημιουργηθεί -ίσως- μια κουραστική κατάσταση για κάποιους.

Χωμάτινα λάστιχα κ πλήρης προστατευτικός εξοπλισμός επιβάλονται παιδιά ,για την ασφάλειά μας.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom