Επισκευή ελαστικού (Στο δρόμο)... tips & Tricks

Είσαι οργανωμένος και έτοιμος άμα κάτσει κάνα λάστιχο ή όχι?!

  • Φυσικά. Είμαι σαν τον XLGEORGE. Όχι μόνο έχω απ όλα αλλά κάνω και πρόβες σπίτι!

  • Ναι βέβαια. Είμαι έτοιμος άμα κάτσει λάστιχο. Τα έχω και ωραία τακτοποιημένα σαν τον Αμπεμπαμπλόμ!

  • Πετάω μέσα καμιά σαμπρέλα και κάνα αφρό και άμα κάτσει η στραβή όλο και κάποιος θα βοηθήσει!

  • Κουβαλάω μόνο κάνα χοντρό Tyre up και θα βγω αν είναι άσφαλτο να πάρω οδική.

  • Είμαι σαν τον CHRISTOSGR! Βλέπω ΄ποιος κουβαλάει σαμπρέλες/τρόμπες και πάω κοντά!!

  • Δεν υπάρχει λάστιχο σκασμένο, είναι μύθος. Δεν μου έχει συμβεί ποτέ!!


Results are only viewable after voting.

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Επίσης καλό είναι σε ότι αγοράζουμε που έχει ημερομηνία λήξης, αλλά δεν την γράφει επάνω, να γράφουμε με ένα ανεξίτηλο μαρκαδόρο πότε το αγοράσαμε.
Και πως να ξέρουμε πότε λήγει,εφόσον δε το γραφει ο κατασκευαστής του συγκεκριμένου προϊόντος;
Δεν το ξέρει κανείς!!!

Προφανώς, το έγραψε αυτό, για περιπτώσεις όπως αυτή των κορδονιών κτλ που λέγαμε πριν. Εγώ ας πούμε, δεν θυμάμαι πόσα χρόνια έχω τα κορδόνια. Σίγουρα πάνω από δέκα χρόνια. Απλά, θα ήξερα (σαν πληροφορία) τουλάχιστον ποτέ τα είχα αγοράσει!!!
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Δεν το ξέρει κανείς!!!

Προφανώς, το έγραψε αυτό, για περιπτώσεις όπως αυτή των κορδονιών κτλ που λέγαμε πριν. Εγώ ας πούμε, δεν θυμάμαι πόσα χρόνια έχω τα κορδόνια. Σίγουρα πάνω από δέκα χρόνια. Απλά, θα ήξερα (σαν πληροφορία) τουλάχιστον ποτέ τα είχα αγοράσει!!!
Βρε οκ ,αλλα και παλι δε ξέρεις ποτε λήγουν, απλα υποθέτεις
 
Top Bottom