Ζητείται KTM 990 Adventure 30th Anniversary Dakar Edition

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου!! :ha:p
Ναι δεν έχεις άδικο, μήπως δεν σκέφτομαι σωστά!:rolleyes:
Και κάπου εδώ ο νοστράδαμος@onroad θα μου πει για την άρση αγγελίας εντός τριών ημερών:)
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Δεν θα έχει φύγει έως το καλοκαίρι ή το μετάνιωσες ΠΑΛΙ....? :p
Ασ' τον να το μετανιωσει, μηπως περισσεψει κανενα απ' τα μπλε... :secret:(περιμενει κι ο Γιαννης και οι υπολοιποι στην ουρα...)
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Ναι δεν έχεις άδικο, μήπως δεν σκέφτομαι σωστά!:rolleyes:
Και κάπου εδώ ο νοστράδαμος@onroad θα μου πει για την άρση αγγελίας εντός τριών ημερών:)
Πάρε ένα T7 να ηρεμήσεις! Χαχα πέρα από την πλάκα και αυτό που έχεις μια χαρά χώμα κάνει, έχω φίλο που πάει παντού!
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Ναι, τον ξερω και γω... :ok:
Το χαζευα το βίντεο όταν ανέμενα την αγορά του 1290:)
Μόνο που έχουμε τεράστια διαφορά στις οδηγικές ικανότητες
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Ασ' τον να το μετανιωσει, μηπως περισσεψει κανενα απ' τα μπλε... :secret:(περιμενει κι ο Γιαννης και οι υπολοιποι στην ουρα...)
Όπου υπόλοιποι στην ουρά Θωμάς και λοιποί :p
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Αν έβγαζε ξανά η ΚΤΜ αυτό το τελευταίο μοντέλο το dakar με λίγα άλογα ακόμα, με led και με σύγχρονα ηλεκτρονικά γιατί νομίζω πως πούλαγε τρελά?
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Εγώ επιμένω, πέρα από την πλάκα επειδή το έχω δει και στην πράξη μιας και έχω πάει βόλτα με φίλους που τα πάνε τάπα τα μηχανάκια από xt660 , t7 και το δικό σου ( απορώ εμένα γιατί με περνουν μαζί αφού πάω σαν κοτα) ότι τα μηχανάκια πάνε άνετα, το δικό σου είναι φοβερό αλλά από το να πάρεις ένα 990 αρχαίο πάρε ένα t7 καινούργιο!
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Εγώ επιμένω, πέρα από την πλάκα επειδή το έχω δει και στην πράξη μιας και έχω πάει βόλτα με φίλους που τα πάνε τάπα τα μηχανάκια από xt660 , t7 και το δικό σου ( απορώ εμένα γιατί με περνουν μαζί αφού πάω σαν κοτα) ότι τα μηχανάκια πάνε άνετα, το δικό σου είναι φοβερό αλλά από το να πάρεις ένα 990 αρχαίο πάρε ένα t7 καινούργιο!
Είναι και αυτό μια λύση;)
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Εγώ επιμένω, πέρα από την πλάκα επειδή το έχω δει και στην πράξη μιας και έχω πάει βόλτα με φίλους που τα πάνε τάπα τα μηχανάκια από xt660 , t7 και το δικό σου ( απορώ εμένα γιατί με περνουν μαζί αφού πάω σαν κοτα) ότι τα μηχανάκια πάνε άνετα, το δικό σου είναι φοβερό αλλά από το να πάρεις ένα 990 αρχαίο πάρε ένα t7 καινούργιο!
Πάλι προσπαθείς να κάνεις πωλήσεις στο τ700??

Φρουρααααα Φρουρααααα
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Εγώ επιμένω, πέρα από την πλάκα επειδή το έχω δει και στην πράξη μιας και έχω πάει βόλτα με φίλους που τα πάνε τάπα τα μηχανάκια από xt660 , t7 και το δικό σου ( απορώ εμένα γιατί με περνουν μαζί αφού πάω σαν κοτα) ότι τα μηχανάκια πάνε άνετα, το δικό σου είναι φοβερό αλλά από το να πάρεις ένα 990 αρχαίο πάρε ένα t7 καινούργιο!
Μπορει να κανω λαθος,αλλα ειναι σαν να λες σε καποιον που εχει ζησει αυτο
και το ξαναθελει, να παρει αυτο
για ολους τους σωστους λογους...συγχρονο, φθηνοτερο, οικονομικοτερο...ψηνεστε??? :rolleyes:
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Μπορει να κανω λαθος,αλλα ειναι σαν να λες σε καποιον που εχει ζησει αυτο
και το ξαναθελει, να παρει αυτο
για ολους τους σωστους λογους...συγχρονο, φθηνοτερο, οικονομικοτερο...ψηνεστε??? :rolleyes:
Κοίτα έχει μια βάση (για τα νέα παιδιά που είναι του καινούριου, τεχνολογια και λοιπά)
Αλλά εμεις είμαστε και λίγο ρετρό λαγνοι :)
Προτιμώ Porsche :inlove:
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Δηλαδή τώρα, τι περισσότερο έχει ένα 990 10ετίας από ένα μτχ 790, 890, ή ένα 790 2023 κούτα? Από ότι φαίνεται, το μπάτζετ είναι εκεί κοντά σε όλα...
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Δηλαδή τώρα, τι περισσότερο έχει ένα 990 10ετίας από ένα μτχ 790, 890, ή ένα 790 2023 κούτα? Από ότι φαίνεται, το μπάτζετ είναι εκεί κοντά σε όλα...
:D
και αισθηση και συναισθημα ως μεταφραση...
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Δηλαδή τώρα, τι περισσότερο έχει ένα 990 10ετίας από ένα μτχ 790, 890, ή ένα 790 2023 κούτα? Από ότι φαίνεται, το μπάτζετ είναι εκεί κοντά σε όλα...
Θα προσθέσω στη πρόταση σου και το 950.
Μερικά πράγματα δεν δίνουν απαντήσεις με λέξεις. Πρέπει να το οδηγήσεις (σε όλα τα τερέν). Το είχα για 20 μέρες στη κατοχή μου το μακρινό 2005. Για εμένα συνεχίζει να είναι μια από τις καλύτερες μοτοσυκλέτες που φτιάχτηκαν ποτέ.
Συνοδεύεται από κάποιες παιδιάστικες ασθένειες -που στα περισσότερα υπάρχοντα έχουν τακτοποιηθεί- και από μια τακτικότερη ανάγκη συντήρησης. Γιαυτό είναι μεγάλο συν ο κάτοχος να ασχολείται μόνος του και για να γίνονται σωστά τα πράγματα και για να ξέρει τι του γίνεται.
 
Top Bottom