Η συνεχης όρεξη για περισσότερα γκάζια εχει ''θεραπεία'' ?

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Το πουλί μιλάει για τους χαλκιδιωτες που πάνε στον Ρώσο με δίωρη άδεια από τις γυναίκες, τους άλλους που πάνε Βίλια, Στορκ κλπ...... οπότε πάνε χωρίς αύριο και με την κάρτα μου στην τσεπη.
Υπάρχουν κάποιοι άλλοι που κάνουν πολλά χλμ ολοήμερα και πάνε με σβελτο Ρυθμό, που επιτρέπει αντιδραση στην στραβή.
Όταν καβαλήσει το xr και του φύγει το βάψιμο στα νύχια, θα μας ξαναπεί για ροπή...η λουγκρα



Τώρα ποια από τις παραπανω κατηγορίες χρειάζεται ψυχολογική υποστήριξη, εγώ δεν ξέρω γιατί είμαι Μαρμαράς και τους βλέπω στο τέλος.
Μάλλον δεν κατάλαβες τι ήθελα να πω
Μίλησα για στιγμιαία δύναμη , φαντάσου διπλός με μπαγκαζια γύρω στα 500 κιλά να χρειαστείς μια δύναμη να ξεφύγεις
Εκεί θέλεις ροπή και κυβικά
Δεν γίνεται ένα τετρακύλινδρο 1000 αρι να έχει το ίδιο αρπαγμα με ένα δυκιλινδρο 1250 εκ των πραγμάτων δηλαδή
Φαντάσου δεξιά ανηφορική στροφή όχι πέταλο αλλά και όχι ανοιχτή με 500 κιλά να ανοίξεις το γκάζι στην έξοδο ....για τέτοια δύναμη λέω
Σε ρολάρισμα και άνοιγμα ναι οκ μόλις βάλεις εσύ την τρίτη ταχύτητα έχει τελειώσει το έργο ...

Πολύ ωραίο θέμα
 
Τελευταία επεξεργασία:

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Φίλες και φίλοι καλησπέρα σας!!!



Δίνει το χέρι στη σέντρα το Πουλί...
ΥΓ
Πολυ όμορφο θέμα
Δεν το δίνει ο Μανιακός.Γιουχαρίσματα στις εξέδρες...
Ναι....για να σε ενδιαφέρει θα πρέπει να εχεις
Πήρε ανάποδες ο άλλος... Τελειώνει όμως με σιρόπι γαλακτομπούρεκου για ξεξαρφωμα...
Έχω
Δεν νομίζω το δικό σου το ρδελακι να εχει ροπή 14,5 κιλά
Πρέπει να κατεβάσεις 2 ταχύτητες κάτω

Πολύ ωραίο θέμα
Αρχίζουν οι ειρωνίες...
Έχεις δίκιο....είναι ψοφιμι, βαστα Τούρκο να γεμίσω
Που να την βρει την ροπή.
..χειρονομίες.. σκληρά φάουλ... ύβρεις...
Όταν καβαλήσει το xr και του φύγει το βάψιμο στα νύχια, θα μας ξαναπεί για ροπή...η λουγκρα
Διακόπτει ο διαιτητής το ματς..

Χαμός στις εξέδρες..
"Τα λεφτά μας πίσω.."
Εισβάλουν τα Υ.Α.Τ.
Αποπνικτική ατμόσφαιρα στο γήπεδο(φόρουμ) με τα μέλη διχασμένα για το ποιός έχει δίκιο... Ποιον να στηρίξουν..

ΧΑΜΟΣ.. :brr:





Πίσω από τα "φώτα" του φόρουμ... Μανιακός & Πουλί...


















:ha
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Είμαστε ΑΕΚ και οι δύο
Έχουμε γεννηθεί το 1967
Η διαφορά μας είναι μόνο μια
Αυτός παλιάς κοπής άντρας
Εγώ παλιάς κοπής gay
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Είμαστε ΑΕΚ και οι δύο
Έχουμε γεννηθεί το 1967
Η διαφορά μας είναι μόνο μια
Αυτός παλιάς κοπής άντρας
Εγώ παλιάς κοπής gay
Εγώ δεν βρίζω.....άκου ανδρας
Άκου γιατί δεν έχει τύχει να ανοίξουμε
Με ότι ταχύτητα και βάρος να βάλουμε δεν υπάρχει σύγκριση και ο λόγος είναι η μεγάλη διαφορά δύναμης και κιλων
Δεν μιλάμε για ίδια μηχανάκια, που το ένα είναι τετρακύλινδρο και το άλλο μπόξερ

Δεν έχουμε βρεθεί να το καταλάβεις στην πράξη, όπως ο shogun ή ο καπτεν αμπεμπαμλομ
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Εγώ δεν βρίζω.....άκου ανδρας
Άκου γιατί δεν έχει τύχει να ανοίξουμε
Με ότι ταχύτητα και βάρος να βάλουμε δεν υπάρχει σύγκριση και ο λόγος είναι η μεγάλη διαφορά δύναμης και κιλων
Δεν μιλάμε για ίδια μηχανάκια, που το ένα είναι τετρακύλινδρο και το άλλο μπόξερ

Δεν έχουμε βρεθεί να το καταλάβεις στην πράξη, όπως ο shogun ή ο καπτεν αμπεμπαμλομ
Έχεις ξεκουτιανει τελείως άλλο λέω εγώ άλλο λες εσύ
Τεσπά θα το δούμε επί του πρωκταιου....
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έχεις ξεκουτιανει τελείως άλλο λέω εγώ άλλο λες εσύ
Τεσπά θα το δούμε επί του πρωκταιου....
Να έχεις κάνει μπάνιο και να κουμπωσεις ένα 1000ρι depon , εκείνη τη μερα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Γεννημένοι το 67 και μαλώνουν ποιος θα κερδίσει σε άνοιγμα με μηχανάκια. Γεννιέσαι βλαμμένος,πεθαίνεις βλαμμένος τελικά..

:roflmao::roflmao:
Με το πουλί δεν μαλώνεις
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Γνώρισα ανθρωπο πριν δύο μέρες που πούλησε S1000xr επειδή η παρέα του δεν μπορούσαν να πάνε τις ίδιες ταχύτητες. Και πήρε λέει 1200gs. 2017.

Έχω ακούσει να αγοράζουν πιο γρήγορα μηχανάκια να ακολουθούν τη παρέα αλλά να αγοράζουν πιο αργά δεν είχα ακούσει μέχρι τώρα. Αν υποθέσουμε πως μιλάμε για straight speed δεν μπορείς απλά να ανοίξεις πιο χαλαρά? Και δεν λες ένα μεγάλο gs και αργο. Και οι άλλοι μεγάλα μηχανάκια ονοφφ είχαν.

Μετά από 6 χρόνια, ένα σετ εκκεντροφορων διαλυμένων εκτός εγγύησης κάπου στα 23.000χλμ, έναν άξονα σε ανάκληση και την χαρά ότι τώρα πάνε με ίδιο Ρυθμό με τη παρέα είμαι σίγουρος πως έχει μείνει ενθουσιασμένος με την επιλογή του για την ασπαστη ναυαρχίδα gs που πλήρωσε κούτα 23Κ
Τιμωρηθηκε για την χαζομάρα που έκανε.....οκ με τον άξονα είναι γνωστό, αλλά διαλυμένοι εκκεντροφόροι πρέπει να έχει παγκόσμια πρωτη
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τιμωρηθηκε για την χαζομάρα που έκανε.....οκ με τον άξονα είναι γνωστό, αλλά διαλυμένοι εκκεντροφόροι πρέπει να έχει παγκόσμια πρωτη
Υπήρχαν αρκετά και 1.200 lc τα οποία είχαν χτυπήσει εκκεντροφόρους. Μην γίνεστε σαν τους χονταδιστές που τα κρύβουν.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Τιμωρηθηκε για την χαζομάρα που έκανε.....οκ με τον άξονα είναι γνωστό, αλλά διαλυμένοι εκκεντροφόροι πρέπει να έχει παγκόσμια πρωτη
Καλά αυτά για παγκόσμιες πρώτες δε ξέρω. Και αυτές οι ομάδες με τους εκκεντροφόρους στα ktm άμα δεν είχαν μαζευτεί καμιά χιλιάδα με διαλυμένους εκκεντροφόρους απελπισμένοι παιζει να μην τα είχαμε μάθει ποτέ. Η συνήθης τακτική ειναι αυτά να αποκρύπτονται από ιδιοκτήτες για να μην θίγεται η ιδιοκτησία τους και η πιθανή μεταπωλητικη τους αξία.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Του 17?
Είσαι σίγουρος?
Μόνο για το ότι θα πεθάνω κάποτε είμαι σίγουρος, άντε και για το ότι οι πολιτικοί είναι βρώμικοι.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
,βγάλανε κάτι θέματα με τα εκκεντροφόρια κάποια κομμάτια που φυσικά πέσανε και σε χεραδες .....του κ@λου
 
Top Bottom