Κάγκελα και καθρέπτες για ktm adventure 990???

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Το λοιπόν
Κάγκελα θελω σε πορτοκαλί χρωμα αλλα μάλλον μόνο η κτμ βγάζει σ πορτοκαλί χρωμα ; Ειναι καλα η να βάλω άλλης εταιρείας;
Σκέφτομαι να βάλω καθρέπτες σαν αυτούς

Τους έχετε δοκιμάσει ; Αξίζουν ;
Μερσί


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
τα καγκελα ειναι h&b, βγαινουν σε πορτοκαλι και σε μαυρο, και κοστιζουν καινουρια γυρω στα 220-240 ευρω!!

οι καθρεφτες δεν ξερω..:)
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
τα καγκελα ειναι h&b, βγαινουν σε πορτοκαλι και σε μαυρο, και κοστιζουν καινουρια γυρω στα 220-240 ευρω!!

οι καθρεφτες δεν ξερω..:)
Ναι αλλα αξίζουν τα συγκεκριμένα οι να παρω κατι αλλο;
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Οι συγκεκριμένοι καθρέπτες είναι σπαστοί και σε περίπτωση πτώσης και χτυπήματος απο το πλάι κλείνουνε(ΑΝ είναι σφιγμένο όσο χρειάζεται το καρέ).
Επίσης μπορείς να τους μαζεύεις εσύ όποτε χρειαστεί.
Για τα κάγκελα αν και εχω ευτυχώς δεν τα έχω τσεκάρει ακόμα για να δω τι δουλειά κάνουν...
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
τα μαμα καγκελα δεν εχουν τη γεφυρα παραλληλα με το ψυγειο που τα γεφυρωνει και το γεωμετρικο σχημα που σχηματιζουν στο πλαι ειναι μικροτερο.
τα H n B αντιθετα εχουν και γεφυρα και μεγαλυτερο σχημα.
 
Περιοχή
ΕΔΕΣΣΑ
Όνομα
γρηγοης
Μοτό
ΚΤΜ 990R 10"
εγω σε ενα γλυστριμα σε βροχι με κανα 120χλμ το ΜΟΝΟ που επαθε το μηχανακι ηταν να ξυθουν τα σιδερα κ λιγο πισω η ουρα αν δεν ειχα ειχα τα σιδερα ασε δεν ξερω και εγω τι θα πληρωνα ισως κ τυχερος αλλα με ενα βαψυματακι σαν καινουρια.οποτε το θεορω απαρετητο το να εσεις τα σιδερα...
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
τα μαμα καγκελα δεν εχουν τη γεφυρα παραλληλα με το ψυγειο που τα γεφυρωνει και το γεωμετρικο σχημα που σχηματιζουν στο πλαι ειναι μικροτερο.
τα H n B αντιθετα εχουν και γεφυρα και μεγαλυτερο σχημα.

Να κανω μια διορθωση???
Τα μαμα νομιζω ειναι Η & Β Ηepco becker και ΔΕΝ εχουν γεφυρα.
Τα sw motech ειναι ακριβως ιδια απλα ΕΧΟΥΝ τη γεφυρα και αλλαζει ο τροπος που βιδωνουν πανω στο σκελετο.
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Ναι αλλα αξίζουν τα συγκεκριμένα οι να παρω κατι αλλο;
Αξιζουν, αν βρεις μεταχειρισμενα παρτα κι ας ειναι μαυρα, υπαρχει καλος μαστορας και σε καλη τιμη στα κανει Ηλεκτροστατικη βαφη στο πορτοκαλι του ΚΤΜ..
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Να κανω μια διορθωση???
Τα μαμα νομιζω ειναι Η & Β Ηepco becker και ΔΕΝ εχουν γεφυρα.
Τα sw motech ειναι ακριβως ιδια απλα ΕΧΟΥΝ τη γεφυρα και αλλαζει ο τροπος που βιδωνουν πανω στο σκελετο.
Ναι όντως τα μαμά κάγκελα είναι hnb το θέμα είναι ποια είναι ποιο γερά οέο !
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Ναι όντως τα μαμά κάγκελα είναι hnb το θέμα είναι ποια είναι ποιο γερά οέο !
Έλα για σένα δουλεύω,στα έχω έτοιμα, h&b μαύρα αστέρι κ αν θές κ πίσω σε τιμή εκλενμπερ.
Τα καθρρπτάκια βάλτα,μαμάνε,ειδικά στις χωμάτινες τα κλείνεις κ νομίζεις πως οδηγάς κάνα exc f.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Έλα για σένα δουλεύω,στα έχω έτοιμα, h&b μαύρα αστέρι κ αν θές κ πίσω σε τιμή εκλενμπερ.
Τα καθρρπτάκια βάλτα,μαμάνε,ειδικά στις χωμάτινες τα κλείνεις κ νομίζεις πως οδηγάς κάνα exc f.
Για πες για πες
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Για πες με ενδιαφέρουν και μένα τα H&B σε μαύρο. Τα μπροστά.

If You Want It Come And Get It
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Ηλία αν ΔΕΝ τα πάρει κ μιούος θα σενημερώσω,φιλαράκι μου τα πουλάει, h&b τα εμπρός κ givi τα πίσω σε σπέσιαλ τιμή,εξυπηρέτηση του κάνω:);)
 
Top Bottom