Κάγκελα και καθρέπτες για ktm adventure 990???

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Δεν ξέρω μήπως φτιάχνουν τίποτα οικονομικό και οι Ρουμάνοι της Heavy Duties..
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Οκ @milvas. Αναμένω. Ενημέρωσε με και σε περίπτωση που τα πάρει ο φίλτατος @Miouos γιατί ψάχνομαι για άμεσα.

If You Want It Come And Get It
 

marinos206

Μέλος
Όνομα
GIORGOS
Μοτό
KTM 950 ADVENTURE 2004
Έλα για σένα δουλεύω,στα έχω έτοιμα, h&b μαύρα αστέρι κ αν θές κ πίσω σε τιμή εκλενμπερ.
Τα καθρρπτάκια βάλτα,μαμάνε,ειδικά στις χωμάτινες τα κλείνεις κ νομίζεις πως οδηγάς κάνα exc f.
ενδιαφερομαι αμεσα για τα καγκελα αν υπαρχουν ακομα
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
τελικα έβαλα αυτα κσι υσηχασα. Αν και ειμουν προβληματισμένος για το αν θα του πηγενει το πορτοκαλί τελικα μ αρέσει πολυ :)


Sent from katemofono 990
Εννοείται πως του πάνε! Κι εγώ το θεριό έτσι το'χω ;)
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
τελικα έβαλα αυτα κσι υσηχασα. Αν και ειμουν προβληματισμένος για το αν θα του πηγενει το πορτοκαλί τελικα μ αρέσει πολυ :)


Sent from katemofono 990
KαΤεΜε...πιο ομορφα απο τα μαυρα...να το χαιρεσαι...:ok:
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Άλλαξα και πισω δίσκο πλάκα σημερα ελληνικής παραγωγής



Sent from katemofono 990
σκεφτομαι κ εγω να βαλω τετοιους..ειναι καλοι η μαπα??
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Πολυ καλό φρένο και πολυ καλή τιμή !ισως όχι ότι καλύτερο θα βρεις αλλά πολυ καλό .


Sent from my iPad using Tapatalk
Για χαρη του μειντ ιν γκρισ θα συμβιβαστω με κατι καλο και δε θα κυνηγησω την τελειοτητα...εε αμα δεν ενισχυσουμε το σπιτι μας θα μεινουμε χωρις σπιτι στο τελος
 

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
Επαναφερω το θεμα γιατι ενδιαφερομαι να προχωρησω σε αγορα για καγκελα για το ktm! Ειμαι αναμεσα σε sw-motech απο Motoraid στα 190,00€ και στα Πολωνικα Heed στα 170,00€ και καθοτι ασχετος ζητω τη γνωμη σας! Οπτικα προτιμω τα Sw-motech αλλα τα Heed βλεπω πως παρεχουν προστασια εως ψηλα γι αυτο και ειναι ενα κλικ πιο πανω σαν επιλογη. Οι γνωστες τι προτεινουν? Εχει καποιο νοημα να προχωρησω στα Heed η να μεινω στα κλασσικα sw-motech με τη "λιγοτερη" προστασια?
SW-Motech

HEED

Ευχαριστω για τον χρονο σας!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Ο Βαγγελης, @Adventure950 ειναι απο αυτους που εχουν τα ψηλα και θα σου πει τη γνωμη του, οι περισσοτεροι εχουμε τα χαμηλα,

Ειναι καθαρα θεμα αρεσκειας και τι θελεις,αν σου αρεσουν τα ψηλα εννοειται-βαλτα, αν δεν σου αρεσουν πας στα χαμηλα....

Ενα πλεονεκτημα των ψηλων,ειναι οτι μπορεις να κρεμασεις προβολακια στην πανω μερια κατω απο το φως ;)
 

AggelakasK

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
KΩΣΤΑΣ
Μοτό
R1200 GS
τα πολωνικα φαινονται σαν ξενα ...βαλε στο πισω μερος του μυαλου σου πως για να βρουν ψηλα , στην στραβη μακρια απο εμας, θα πρεπει να εχει στραβωσει το τιμονι για να βρει οοοολη η πλευρα ή να εχεις γινει αεροπορος. Τα πρωτα ειναι αυτο που λεμε ..."ειμαστε γεννημενοι ο ενας για τον αλλον!"
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
άσε που μπορεί να βρίσκουν τα γόνατά σου στα Heed.
τουλάχιστον από ιδιοκτήτες του 1290 super adventure αυτό έχω διαβάσει (άρα παίζει να ισχύει κάτι παρόμοιο και στο 990)

αν και εγώ αν είχα 990 δεν θα έβαζα καθόλου κάγκελα. Νομίζω είναι σκυλί στις πτώσεις και δεν τα χρειάζεται.
 

Adventure950

Παντού πορτοκαλί!
Περιοχή
Άγιος City
Όνομα
Vaggelis
Μοτό
KTM Adventure 950 S
@rock n rolla_990

Έχω αυτα εδω και τα πουλάω εαν σε ενδιαφέρουν.
Τα κάγκελα δεν εχουν ούτε στραβώματα ούτε βαθουλώματα πέρα απο τις φυσιολογικές μικρές γρατζουνιές σε 1-2 σημεία λόγω χρήσης τους.
Εαν σε ενδιαφέρουν στείλε μου πμ.
Βρίσκομαι Κρήτη , τα πακετάρω και στα στέλνω όπου θέλεις.










 
Top Bottom