Και το party ξεκινάει!!!

ΚΟΥΛΗΣ

Μέλος
Περιοχή
Πάργα
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
990 ADVENTURE
Το γενικό πλάνο... μαυροβουνιο για μαύρισμα και γύρω γύρω!!!
σε κάτι λιγότερο από 10 ώρες πατάμε μίζα!!!


Η πινακίδα ξαναμπήκε στη θέση της μέχρι τέλος του μήνα....


όλα είναι στην εντέλεια!
ανοίξαμε την ντουλάπα φορεσαμε το μεγαλύτερο χαμόγελο και όλη την ψυχολογία και το μόνο που μένει είναι να μας πάρει ο ύπνος!!!

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

StepaS

Μέλος
Περιοχή
Νάουσα
Όνομα
Vag
Μοτό
KTM Adventure 990 `09
Καλούς δρόμους και βγάλε τους σιγαστηρες αν δεν θες να ψηθεις μέχρι να βγεις από την περιοχή των "εργων-κατασκευων" που θα συναντήσεις στον δρόμο σου. Από που θα ανεβείτε; Δώσε κι αλλες λεπτομέριες..
 

ΚΟΥΛΗΣ

Μέλος
Περιοχή
Πάργα
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
990 ADVENTURE
το πρωτο ξενοδοχειο το εχω κλεισει στις 17 στο κοτορ.. ηταν να ξεκινησω σαββατο, επειτα εγινε παρασκευη
ηρθα εχθες αθηνα και αυριο ξαναφευγω! δεν την παλευω...
ετσι οπως το σκεφτομαι λεω να μπω απο αστακο να κανω κανενα μπανακι κ μετα να την πεσω σε κατι φιλαρακια στην παλαιρο για ενα βραδυ.
η επομενη σταση ειναι στην παργα αλλα αυτο που δεν ξερω ακομα ειναι αν θα κατσω μεχρι τις 17 και να το παω σερι μετα κοτορ η αν θα φυγω νωριτερα γιατι μου εχει κολλησει στο μιαλο το osumi στην αλβανια και λεω να μεινω και ενα βραδυ στο corodova να παω να το δω..
ολες οι πληροφοριες και γνωμες δεκτες...
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Οπως και να χει, η βολτα θα ειναι βολτα!!!Καλο δρομο και αναμενουμε photo!!!

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ΚΟΥΛΗΣ

Μέλος
Περιοχή
Πάργα
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
990 ADVENTURE
Από την ανυπομονησία μας δεν μπορούσαμε να κοιμηθούμε με τίποτα! τελευταία φορά που είδα το ρολόι ήταν 5 τα ξυμερωμστα! αργήσαμε λίγο να ξεκινησουμε...
κάπως δεν μου ερχόταν καλά που έβαλα την πινακιδα...

και αν αναρωτιέστε για τις βαλιτσες... τα ρούχα μου είναι μόνο στη μία πλαινη!!!
ετσι ειναι αυτα αν έχεις γυναίκα μαζι!
στρίψαμε από Μεσολόγγι περάσαμε από αστακό με προορισμό προς παλαιρο. Η διαδρομή είναι απίστευτη για πολύ στρίψιμο αλλά δεν την χαρήκαμε τόσο γιατί μας έπιασε βροχή!!!

καθησαμε ιπιαμε τις μπιριτσες κ τα τσιπουρακια μας να ξεκουραστουμε και φύγαμε για παραλία στις καντίνες..
το κτμ οργιασε στην βρεγμενη αμμο κ μόλις καθησαμε πας υποδέχτηκε η μασκότ του μαγαζιου

η μηχανη να ξέρετε πως δεν έχει ηλικία!!!

εδώ είναι ένας από τους τρις φίλους μου, ο μπάρμπα Κώστας, που είναι 77 χρονών και ακόμα το λέει η καρδούλα του! έχει ένα cbf 600 και είναι τρελαμενος.
με τον χρονη που είναι 65 και έχει ένα gs1100 και τον νιονιο που είναι 50 και έχει gsxr 1000 δυστυχώς δεν απαθανατησαμε στιγμές!
βολευτικαμε στο σπίτι του νιονιου, κάναμε το μπανακι μας κ δωστού πάλι έξω το βράδυ για τσιπουρακια..
Η παλαιρος είναι ένας πολύ ωραίος ενδιαμεσος προορισμός για ξεκούραση η μάλλον για κούραση!

τώρα ημαστε στην παργα να δούμε τα βεγγαλικά το βράδυ κ πρωί πρωί ξεκινάνε για εξω... με ότι πισω λαστιχο μας έχει απομείνει από το βάρος...


Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
ωραια ξεκινησαμε!!!!
 
Top Bottom