Καμάριζα 23/1/22 με τα παγοθραυστικά...

Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ωραίοι ρε μπαγασες, πρέπει κάποια στιγμή να ξεναγηθω στα αττικά χώματα.
Μερικές φορές σας ζηλεύω που είστε μαζεμένοι όλοι εκεί.
Άντε κ στην επόμενη :friendship:
Θα τα πούμε με το καλό σε λίγο καιρό.
Είμαστε τυχεροί που έχουμε αυτή την παρέα.
Μπράβο Κώστα kordix για την βόλτα κ σε όλους της παρέας.
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
ΒΟΛΤΑΡΑ!!! Ίσως η βόλτα με το μεγαλύτερο ενδιαφέρον που έχω πάει. Ακούστηκαν οι προσευχές μου για μονοπάτια και καταφέραμε να ζεσταθούμε λίγο με αυτό το κρύο. Αυτό που λέει ο Κώστας για παγοθραυστικά είναι αλήθεια. Στις πρώτες νερολακουβες μπαιναμε μέσα και ακούγαμε το κρακ από τον πάγο που έσπαγε, όπως επίσης βλέπαμε παγάκια που πετάγονταν από τους μπροστινους σαν τζάμια. Εκεί που είχαμε φλαταδουρες και ταχύτητα μας έβαζε σε μονοπάτι. Όταν έλεγες ωραίο το μονοπάτι, από τις ανεβασμένες στροφές θα κάψω πιο πολύ λάδι από ότι βενζίνη, σε έβγαζε σε τεχνικό κομμάτι και μετά πάλι μονοπάτι και μετά φλαταδουρα να ξεμπουκωσει. Τρέλα. Όσες βόλτες έχω πάει με τον Κώστα είναι η μία καλύτερη από την άλλη και πάντα διαφορετικές, καθώς ξέρει την περιοχή σαν το σπίτι του. Δεν έχει αρχεία για διαδρομή αφού την προσαρμόζει εκείνη την ώρα, τρέχοντας μπρος πίσω βοηθώντας τα μεγάλα που τους τα έστειλε από εναλλακτική διαδρομή, για να ευχαριστηθουν όλοι. Όσοι πάτε βόλτα με τον Κώστα σε αυτά τα μέρη να ξέρετε είναι πάντα διαφορετική διαδρομή. Είναι εξαιρετικός πλοηγός, τρομερός οδηγός και πολύ ευγενικός άνθρωπος. Φωτογραφίες δε νομίζω να δείτε πολλές καθώς η βόλτα είχε ροή και σταματήσαμε λίγες φορές. Ευχαριστούμε πολύ για αυτήν τη βόλτα.
Υγ: ελπίζω Δημήτρη να ξεμπερδεψες γρήγορα με την μεταφορική και να μην ταλαιπωρηθηκες πολύ.



Στάλθηκε από το iQS805 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Bγηκε λιγο μεγαλο, αν και θα το εβγαζα μεγαλυτερο αν η dji δεν αποφασιζε να χαλασει τα white balance με αποτελεσμα στο πολυ φως να υπαρχει προβλημα.
Βαλτε HD και απο την αρχη

Πήγες και μίλησες στον Γιωργάρα και πήγε και το κάρφωσε στο δέντρο!! τον έφαγες τον άνθρωπο!!!

να χα τα πόδια του μπορεί να χα μόνο το 800!

Ωραίο βιντεάκι μπράβο και διαδρομάρα σπεσιαλ! Πάντα τέτοια!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πήγες και μίλησες στον Γιωργάρα και πήγε και το κάρφωσε στο δέντρο!! τον έφαγες τον άνθρωπο!!!

να χα τα πόδια του μπορεί να χα μόνο το 800!

Ωραίο βιντεάκι μπράβο και διαδρομάρα σπεσιαλ! Πάντα τέτοια!
Βρε δεν κάνουν για μηχανάκια οι ψηλοί... Μην τα ξαναλεμε
Μέχρι μπασκετ :p

Πού είναι ο αμιρου να με στηρίξει??? :wht:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
να χα τα πόδια του μπορεί να χα μόνο το 800!
Αυτά μόνος σου τα λες, μόνος σου τα καταλαβαίνεις

:hh:
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Ο Γιώργης είναι 1.90 και όπως έχουμε αναλύσει πολλές φορές, δεν βοηθάει το πολύ ύψος στα δύσκολα.
Μην κοιτάς που είναι λεβέντης και δαμαζει το gs :p
Τέτοια γράφετε και μετά ο κύριος amyroukai καβαλαει τα 4τροχα Suzuki...
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Bγηκε λιγο μεγαλο, αν και θα το εβγαζα μεγαλυτερο αν η dji δεν αποφασιζε να χαλασει τα white balance με αποτελεσμα στο πολυ φως να υπαρχει προβλημα.
Βαλτε HD και απο την αρχη

Οταν πηγαίνετε βόλτα με το μάνιακ μέχρι και οι κάμερες θα χαλάνε...όταν πηγαίνετε με το Πουλί θα βλέπετε ουράνια τόξα χωρίς βροχή...θα πηγαίνουν όλα πρίμα...μπουνάτσα με Πουλί, αβαρίες με μάνιακ. Διαλέξτε ελεύθερα...
 
Top Bottom