Κυριακή βοιωτική χωματερή

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Ακολούθησα τις ροδιές μέχρι ένα σημείο, μετά είχε πολλά ίχνη και...

Νομίζω ότι πέρασαν από τη τρίτη φωτογραφία και κατεύθυνση προς δυτικά, όπου βγαίνει άσφαλτο και θα τους έχανα.

Οπότε βγήκα στο μοναστήρι Αγίας Τριάδας πάλι στις Πλαταιές και θα πάω σιγά σιγά πίσω.


Πολύ ωραία διαδρομή, την έκανα με ρυθμό κουτσού ορεινού δρομέα, δεν βολεύτηκα ποτέ, θα τους χαλούσα την βόλτα. Πήγα με το όριο!

Καλή συνέχεια στους υπόλοιπους!

Γιάννη έχω την εντυπωση ότι δεν βολεύεσαι ακριβώς επειδή πας πολυ σιγά. Στο μάθημα που ήσουν υποχρεωμένος να κρατάς έναν μίνιμουμ ρυθμό μια χαρά ήσουν ;)






 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Πίσω και εγώ, χάρηκα πολύ για τις παλιές μουτσούνες
που ξανάδα και τις νέες που γνώρισα.
Ευχαριστούμε Λεό για τη βόλτα η οποία ήταν όντως light
δεν χάλασε κανένα ΚΤΜ , μόνο το δικό μου ρούφηξε
20 λίτρα στα 100 χιλιόμετρα , πρέπει να το κοιτάξω αυτό.
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Πράγματι, πολύ ωραία ηταν σήμερα, κι εγώ τη ευχαριστήθηκα τη βόλτα, παρότι έπρεπε να γυρίσω νωρίς.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ. Λεωνάιντας εγραψες !! ευχαριστούμε φίλε !!
Αντε τώρα την άλλη βδομάδα ΣΚ πρώτα ο Θεός ... Τραβηξα μερικές φωτό, μόλις τα καταφέρω, θα ανεβάσω μαζί με της Εύβοιας ...:D
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ειμαι ετοιμος να σπασω την action
Στα καλυτερα κομματια με τις λασπες , μια σταγονα αποφασισε να κατσει στο κεντρο του φακου

Δεν εχεις το διαφημιστικο που μας ειχαν δωσει για τζαμια με nanoτεχνολογια?
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Αν κάποιος καλός άνθρωπος έχει γράψει τη διαδρομή και μπορεί να μοιράσει το gpx για όσους δεν μπόρεσαν να έρθουν, θα το εκτιμούσα πολύ!
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Επιστροφή και από εδώ όλα κομπλέ!!!
Ήταν μια γ(α)εμάτη μέρα !!!!
Λεωνιδα εβγαλες βολτάρα !!!!
Χάρηκα που σας γνώρισα όλους και τριγυρισαμε στα βουνά!!!
Με τα ονόματα θα το πάω σιγά σιγά αλλά θα τα μάθω που θα πάει :ha
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το άλλο αστείο

Έχω σταματήσει λίγο πριν το μοναστήρι και αναρωτιέμαι εάν θα γυρίσω πίσω να ακολουθήσω τις ροδιές μέχρι το σημείο που φαίνονται υποθέτοντας ότι είναι οι δικές σας εάν θα βγω άσφαλτο στο μοναστήρι και να γυρίσω πίσω. Σταματάει ένα suzuki με κεραία στην οροφή τι κάνεις μόνος σου εδώ μου λέει πιάνουμε τη συζήτηση τέλος πάντων και μου λέει έχω να σου προτείνω φοβερή διαδρομή για την κορυφή του βουνού όπως το βλέπω το μηχανάκι σου λογικά θα περνάει μέχρι επάνω.

Ακόμα γελάω με το πράγμα. Τελευταία φορά με τον πήγασο στο πήγαινε περνάει του ντόπιου παραλίγο να μείνω για πάντα στο βουνό.

Είπε ότι είναι πολύ ωραίο το μοναστήρι αλλά ήταν κλειστό όμως η πόρτα τουλάχιστον.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Λεωνίδα ευχαριστούμε φίλε για την ωραία διαδρομή. Ειδικά το προτελευταίο κομμάτι το λασπερο εκεί που χασαμε μια διασταύρωση στα πέτρινα σπιτάκια ήταν όλα τα λεφτά!!

Στη επιστροφή μόλις έμπαινα σε ένα labiko να βγάλω τη λάσπη αποφάσισε να διαλύσει το ένα πίσω ρουλεμάν τροχού! Ίσα ίσα με γύρισε σπίτι το μηχανάκι. Κατεμ ρε.. Δε σ αφήνει στο βουνό!! Σε γυρνάει σπίτι και μετά διαλύει!!

 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Στη βάση μου και εγώ!!!
Ήταν μια φοβερή μέρα, από όλες τις απόψεις!
Ωραία διαδρομή, ωραίος ρυθμός (αν και καθυστερούσα σε κάποιες φάσεις την ροή, με το μικρό που καβαλάω), ωραία παρέα, ωραίος καιρός, ωραία ταβέρνα (την έχω τιμήσει ουκ ολίγες φορές) ..... Όλα ωραία :happy::happy::happy::happy::happy::happy:!!!!
Λεό είσαι άρχοντας, και εσύ και το θωρηκτό σου :ok:!!!
Τα χαιρετίσματα μου σε όλη την γαμάτη παρέα!!! :happy:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Στη βάση μου και εγώ!!!
Ήταν μια φοβερή μέρα, από όλες τις απόψεις!
Ωραία διαδρομή, ωραίος ρυθμός (αν και καθυστερούσα σε κάποιες φάσεις την ροή, με το μικρό που καβαλάω), ωραία παρέα, ωραίος καιρός, ωραία ταβέρνα (την έχω τιμήσει ουκ ολίγες φορές) ..... Όλα ωραία :happy::happy::happy::happy::happy::happy:!!!!
Λεό είσαι άρχοντας, και εσύ και το θωρηκτό σου :ok:!!!
Τα χαιρετίσματα μου σε όλη την γαμάτη παρέα!!! :happy:
Εγώ δεν είδα κάπου να καθυστερήσεις. Αλήθεια από αναρτήσεις δουλευει το πράμα?! Έπρεπε να στο ζητήσω για βόλτα!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Τα έκανα χάλια με το πρωινό ξύπνημα και την ετοιμασία και τώρα έφτασα Θήβα αν δεν σας βρω όλα καλά δικό μου το λάθος και καλά να περάσετε :)
Άμα έπαιρνες βρε συ έναν ένα τηλ θα σου κάναμε μια κοινοποίηση θέσης θα μας έβρισκες.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Εγώ δεν είδα κάπου να καθυστερήσεις. Αλήθεια από αναρτήσεις δουλευει το πράμα?! Έπρεπε να στο ζητήσω για βόλτα!
"Το πράμα"!!!! :ha

Καλύτερα που δεν μου το ζήτησες βόλτα, γιατί θα του έβαζες φωτιά, και στα ΚΤΕΛ θα μου ζητουσαν πιστοποιητικο...... :laugh::laugh::laugh:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom