Μάνη Αύγουστος 2013

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Φιλε κτυπησες φλεβα...η μανη ειναι το χαπι μου, εαν δεν παω αρωστενωωω...ειναι το αγαπημενο μουμερος μακραν!!! Αλλα τετοια κανεις εσυ...(ξερω μου το κρατας απο χθες με το ΚΤΜ)
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Δώσε Θοδωρή!!! Ωραία εξελίσσεται! :)
Ψάχνω απεγνωσμένα κάτι φώτο από το ακρωτήριο και δεν τις βρίσκω:confused::mad::mad::mad::mad::mad:
Είναι και οι πλέον ενδιαφέρουσες, όχι τόσο καλλιτεχνικά, μιας και τα μέσα φωτογράφησης που διαθέτω είναι επαρκώς άθλια, αλλά πώς να το κάνουμε?
Το ακρωτήριο είναι όλα τα λ7!!!!
Θα προχωρήσω με το υπόλοιπο και βλέπουμε....
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Φιλε κτυπησες φλεβα...η μανη ειναι το χαπι μου, εαν δεν παω αρωστενωωω...ειναι το αγαπημενο μουμερος μακραν!!! Αλλα τετοια κανεις εσυ...(ξερω μου το κρατας απο χθες με το ΚΤΜ)

Δανεικά είναι αυτά;);)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Οι φωτο βρεθηκαν!!!
Ανεβαινουν στο καλαθι και το βραδυ η συνεχεια ;)
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Δεν ξερω εαν προσεξες την λεπτομερεια οτι εκει που τελειωνει ο δρομος προς ταιναρο οπου βρισκεται μια ταβερνοκαφετερια, στην τελευταια κολωνα της ΔΕΗ κρεμεται ενα καλωδιο σαν να λεει ΤΕΛΟΣ μεχρι εδω ηταν...
 

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
Πολυ ξεραιλα η Μανη. Αγριο τοπιο, αγρια ομορφια. Με θυμησε την φολεγανδρο σε μερικες φωτο!!!!
Νεο προτζεκτ για το μελλον. Εκτος απο τον γυρο της πελοποννησου με την μηχανη,
μπαινει και ο γυρος της πελοποννησου με ιστιοπλοικο.
Θοδωρη σουπερ φωτο περιμενουμε και τις αλλες!!!!! :ok:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πολυ ξεραιλα η Μανη. Αγριο τοπιο, αγρια ομορφια. Με θυμησε την φολεγανδρο σε μερικες φωτο!!!!
Νεο προτζεκτ για το μελλον. Εκτος απο τον γυρο της πελοποννησου με την μηχανη,
μπαινει και ο γυρος της πελοποννησου με ιστιοπλοικο.
Θοδωρη σουπερ φωτο περιμενουμε και τις αλλες!!!!! :ok:
γυρος της πελλοπονησου με ιστιοπλοικο, είναι χασιμο χρονου και χρηματος Παυλε!!!
πολλα μιλια σε μερη που πας οδικως .....και ολη η Δυτικη μερια είναι μια ατελειωτη αμουδια, που δεν εχει νοημα το ιστιοπλοικο;)
 

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
γυρος της πελλοπονησου με ιστιοπλοικο, είναι χασιμο χρονου και χρηματος Παυλε!!!
πολλα μιλια σε μερη που πας οδικως .....και ολη η Δυτικη μερια είναι μια ατελειωτη αμουδια, που δεν εχει νοημα το ιστιοπλοικο;)
aye captain!!!!! ;)
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Forester πολύ ωραίο το ταξιδιώτικο σου , εγώ είχα κάνει τάμα να φτάσω μέχρι το φάρο του Ταινάρου (κάργα ποδαρόδρομο) [το νοτιότερο άκρο της ηπειρωτικής Ελλάδας (και της Ευρώπης ,αν και οι γνώμες σε αυτό διίσταντε) ]και ευτυχώς ο Malco που το έκανε εφικτό.Στην Μάνη έρχεσαι σε επάφη με την ξεροληθιά, την πέτρα ,την άγονη γη και την θάλασσα στην πιο άγρια μορφή τους και αυτό από μόνο του είναι εξαιρετικά όμορφο και ιδιαίτερο.
Για τους υπόλοιπους φίλους προτείνω να επισκεφτούν το Κυριμαί στον Γερολιμένα , αν όχι να μείνουν ,τουλαχιστον να πιουν τον καφέ τους. Θα μαγευτούν από το αναπαλαιωμένο μανιάτικο κτίριο του 1870 πάνω στη θάλασσα με θέα το βράχο του Κάβο Γκρόσο. :happy:
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, τα καλύτερα έρχονται!

Έχω ανεβάσει μέρος της 1ης μέρας...
Και μείναμε 4:D:D:D
 
Top Bottom