Μανιταρόσουπα......γαρνιρισμένη με λάσπη!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλημερα στο παρεακι, μεσα και εγω ( αν θελετε δηλ ενα δυνατο παιδι να ζμπρωχνει, να σκαβει, να φερνει καφεδες κτλ)...αλλα μονο Σαββατο γιατι πρεπει να ειμαι σπιτι Σαββατοβραδο. Οποτε μολις φτασουμε φολοη θα παρω τον δρομο της επιστοφης.

Δε βαζω το ονομα μου στη λιστα γιατι ειμαι απο κινητο και το κοπηπαστα ειναι θεματακι.

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
7 και κάτι ψιλά καφέ στον Σκαραμαγκά και υπολόγισε κανένα 3ωρο επιστροφή από άσφαλτο!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
7 και κάτι ψιλά καφέ στον Σκαραμαγκά και υπολόγισε κανένα 3ωρο επιστροφή από άσφαλτο!
You got it!

:)

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ετοιμοοοοοοος! :)



Πως τα καταφερνω ετσι, ακομα κι'οταν ερχομαι πρωι - οπως σημερα - τον πισω τροχο με το χωματινο τον αλλαζω με το που πεφτει το βραδακι :rolleyes: Δουλειες του πεζοδρομιου, ως συνηθως :D
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Λοιπον, για τους σαμπρελατους: ελπιζω καποιος ναχει λεβιεδες μαζι (και πιθανα προστατευτικα ζαντων) γιατι μολις διαπιστωσα οτι οι δικοι μου ειναι στο γκαραζ των Τρικαλων. Σαμπρελες θα εχω μια για 21" και μια για 17" - η τελευταια βρισκεται παντα στο χωρο κατω απο τη σελα. Σχετικα με τρομπα, μπορω να φερω κι'εγω αλλα νομιζω θαχει ο Μανιακ.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλά λασπώματα...!!!:yes:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μόλις μίλησα με το κομάντο...
Ψηλά έχει πολύ κρύο και βρήκαν πάγο σε λασπολακουβες..:eek:
Οπότε υπολογίστε καλό ρουχισμό!
Φυσικά πρέπει να πάρετε και κανένα σνακ, γιατί φαγητό θα έχει το απόγευμα στη φολοη!
Νερό και σαντουιτς...λοιπον!
Kαι νταιραπ μεγαλα!!!
 
Last edited by a moderator:

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλη βολτα και να το ευχαριστηθειτε.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Ετοιμοοοοοοος! :)



Πως τα καταφερνω ετσι, ακομα κι'οταν ερχομαι πρωι - οπως σημερα - τον πισω τροχο με το χωματινο τον αλλαζω με το που πεφτει το βραδακι :rolleyes: Δουλειες του πεζοδρομιου, ως συνηθως :D
Τον μπροστά; Το πρωί;;; :D
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Τον μπροστά; Το πρωί;;; :D
:D Πληροφοριακα, ο πισω εχει αλλαχτει αρκετες φορες ..μεσανυχτα και κατι o_O εχοντας μολις φτασει σπιτι απο αεροδρομιο με πολυ πρωινο ξυπνημα για χωματαδα. Και καποιες φορες για επιδορπιο, το μηχανακι ηθελε ζμπρωξιμο να μπει μπροστα γιατι η μπαταρια ητανε στα τελευταια της :rolleyes: Ρε τι κανουμε για μια χωματαδα! :cool:

ΥΓ Ευτυχως στον μπροστα το χωματινο ειναι μονιμα πανω ;)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom