Μεγάλο Σάββατο στην κα. Νίτσα

Karellen

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Dax 72
Επειδή πολλά μας τα είπατε για το Χάνι και επειδή το έχω βάλει πινεζούλα από τότε που ακόμα ήμουν με τις εξωτερικές οστεοσυνθέσεις στα πόδια, και πηγαινοερχόταν ο Αμυρού με τα ταπεράκια... και επειδή είναι ανεπίτρεπτο που ΔΕΝ έχω οδηγήσει τον Μόρνο, και επειδή δείχνει πως θα έχει καλό καιρό και θέλω μια μεγαλη βόλτα σε τόσες μέρες αργίες... η πρόταση λέει καφέ Γαλαξίδι από Δεσφίνα, Πεντεόρια, γέφυρα Λέυκας, Μόρνος, λαχανοντολμάδες και άλλα στο Χάνι Ρέρεση και επιστροφή λογικά από τη βαρετή αλλά εύκολη εθνική...


Μίζα 09:00 από Σταθμό 14... αν φυσικά υπάρχουν συμμετοχές γιατί οικογένειες, αρνιά, κοκορέτσια :inlove:
Τι με κάνεις βραδυάτικα που είμαι μακρυά...:(
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Σιγά το μακριά άρχοντα οινοπαραγωγέ, δεν είναι και στη γη του πυρός, μια πατουσιά μακριά είναι
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αχου μη και διάβασα τώρα woke διαμαρτυρία στο φβ, δεν υπάρχουν κυβικά, δεν υπάρχουν αποστάσεις, είμεθα όλοι εν τροχώ αδερφοί και το έχουμε ξεχάσει, φέρτε πίσω τις παλιές καλές ημέρες
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αχου μη και διάβασα τώρα woke διαμαρτυρία στο φβ, δεν υπάρχουν κυβικά, δεν υπάρχουν αποστάσεις, είμεθα όλοι εν τροχώ αδερφοί και το έχουμε ξεχάσει, φέρτε πίσω τις παλιές καλές ημέρες
Αντί να πάνε στους ψυχολόγους γράφουν μλκιες στο φατσομπουκι.....τι πιο συνηθες.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αντί να πάνε στους ψυχολόγους γράφουν μλκιες στο φατσομπουκι.....τι πιο συνηθες.
Εσείς με τα φόρουμ φταίτε, τοξικότητα αντί για κουμπαγιά
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Επειδή είναι δύσκολη μέρα το Μεγάλο Σάββατο για συμμετοχή σε μεγάλη βόλτα και επειδή καταλαβαίνω πως πολλοί θα θέλατε αλλά δεν μπορείτε, και τέλος επειδή μου άρεσε η παρέα που δημιουργήθηκε στις πρόσφατες βόλτες και θα σας ήθελα μαζί, η βόλτα ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ για μετά το Πάσχα (και μετά το τρόφυ βεβαίως βεβαίως) :)
 

Noe

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
CRF 300L
Θα είμαι στο χωριό….Λιδωρίκι. Κερνάω καφέδες αν σας βγάλει ο χρόνος…το τηλέφωνο μου στη διάθεση σας
Ήσουν πάνω την Κυριακή που μας πέρασε;
Πρέπει να χαιρετηθήκαμε κάπου στο Μαλανδρίνο......
Η shell λειτουργεί ακόμα;να την έχω στα υπόψιν λόγω μικρης αυτονομίας....
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Ήσουν πάνω την Κυριακή που μας πέρασε;
Πρέπει να χαιρετηθήκαμε κάπου στο Μαλανδρίνο......
Η shell λειτουργεί ακόμα;να την έχω στα υπόψιν λόγω μικρης αυτονομίας....
Shell βάζεις στη κιβωτό;;
Λειτουργεί ρε βλάχο , τί είναι ; Ξηροπήγαδο;
 

Varonos

Μέλος
Περιοχή
Ηλιούπολη
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
BMW F 650 GS Dakar
Ήσουν πάνω την Κυριακή που μας πέρασε;
Πρέπει να χαιρετηθήκαμε κάπου στο Μαλανδρίνο......
Η shell λειτουργεί ακόμα;να την έχω στα υπόψιν λόγω μικρης αυτονομίας....
Οχι δεν ήμουνα εγώ...μαλλον τον Μάκη είδες
Ναι λειτουργεί κανονικά η shell
Απο Μ.Παρασκευή μεχρι Δευτέρα εκει θα ειμαι (με την οικογένεια αρα με το κουτί) οποιον φέρει ο δρόμος παίρνει τηλέφωνο
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οχι δεν ήμουνα εγώ...μαλλον τον Μάκη είδες
Ναι λειτουργεί κανονικά η shell
Απο Μ.Παρασκευή μεχρι Δευτέρα εκει θα ειμαι (με την οικογένεια αρα με το κουτί) οποιον φέρει ο δρόμος παίρνει τηλέφωνο
Χαιρετίσματα στον Μάκη
 

Noe

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
CRF 300L
Shell βάζεις στη κιβωτό;;
Λειτουργεί ρε βλάχο , τί είναι ; Ξηροπήγαδο;
98αρα βάζω κάθε Τρίτη που την έχει προσφορά.....
Ρε μαλέα για δουλειά πήγες Καραιβικη ή να χαζεύεις στο ίντερνετ;
Θα περάσω να ξεφορτώσω μαιμούδες να κάνετε παρέα :laugh::roflmao:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Επειδή είναι δύσκολη μέρα το Μεγάλο Σάββατο για συμμετοχή σε μεγάλη βόλτα και επειδή καταλαβαίνω πως πολλοί θα θέλατε αλλά δεν μπορείτε, και τέλος επειδή μου άρεσε η παρέα που δημιουργήθηκε στις πρόσφατες βόλτες και θα σας ήθελα μαζί, η βόλτα ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ για μετά το Πάσχα (και μετά το τρόφυ βεβαίως βεβαίως) :)
Έτσι μπράβο :friendship:.

Θα έχουμε και χρόνο να προπονηθούμε το Πάσχα με τον οβελία να πάμε στο Χάνι δυνατοί, μη πας πάρουν για τίποτα λιποδίαιτους.

(Είναι πολύ ωραία βόλτα και μακάρι να μπορέσω να ακολουθήσω.)
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Επειδή είναι δύσκολη μέρα το Μεγάλο Σάββατο για συμμετοχή σε μεγάλη βόλτα και επειδή καταλαβαίνω πως πολλοί θα θέλατε αλλά δεν μπορείτε, και τέλος επειδή μου άρεσε η παρέα που δημιουργήθηκε στις πρόσφατες βόλτες και θα σας ήθελα μαζί, η βόλτα ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ για μετά το Πάσχα (και μετά το τρόφυ βεβαίως βεβαίως) :)
Μετα το τροφι θα δώσω το παρόν! Όχι τίποτε άλλο δεν έχω πάει κιόλας στην ταβέρνα αυτή
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μην γίνεσαι τέτοιος.

Η αλήθεια ότι γερνάει η κα Νίτσα, η ποιότητα είναι καλή ακόμα ευτυχώς και δεν είναι μόνο το χάνι, είναι κάτι η διαδρομή που το κάνει καλό. Θα πιούμε και νερό στο ξέφωτο της Αγάπης πριν φτάσουμε για να ξορκίσουμε το κακό από το φόρουμ.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ναι γενικά καμία ταβέρνα από το άλλο νήμα δεν πρέπει να ξεχνάμε, τα ρούχα δεν είναι φθηνά, τα ελατήρια δεν βρίσκονται στα περίπτερα
 
Top Bottom