Μια διαφορετικη μοτοσυναντηση...Montesa trail 348!!!

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Αν και τις μοτοσυναντησεις τις εχουμε συνηθισει αλλιως,σημερα ειχα μια ασυνηθιστη αλλά πανεμορφη μοτοσυναντηση...κατα τυχη βρεθηκα μπροστα σε μια χωματινη τού παρελθοντος...Montesa trail 348!!! :woot:Δεν την ειχα ξαναδει ποτέ απο κοντα και εμαθα μαλιστα οτι την εχει και Πατρινοπουλο...
Απολαυστε την...:geek:









Κυκλοφορει κανονικα!!!Μια Κυρια του παρελθοντος και Χωματινη φουλ παρακαλω!:):inlove:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Αν και τις μοτοσυναντησεις τις εχουμε συνηθισει αλλιως,σημερα ειχα μια ασυνηθιστη αλλά πανεμορφη μοτοσυναντηση...κατα τυχη βρεθηκα μπροστα σε μια χωματινη τού παρελθοντος...Montesa trail 348!!! :woot:Δεν την ειχα ξαναδει ποτέ απο κοντα και εμαθα μαλιστα οτι την εχει και Πατρινοπουλο...
Απολαυστε την...:geek:









Κυκλοφορει κανονικα!!!Μια Κυρια του παρελθοντος και Χωματινη φουλ παρακαλω!:):inlove:
του βαγγου ειναι???
bulmont???
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Βαγγελης ο Πατρινος. bulmont με τις κυριες του.Ζητα του να σου τις γνωρισει ολες.:)
Μια χαρα!Μαθαμε κ τον τυχερο ιδιοκτητη κι ελπιζω να εχει συνεχεια το τοπικ,ομορφη οπως αρχισε :)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ωραίο!
Σκαλρφαλωτήρι σκέτο είναι τούτο!!!!:ok:
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Περιμένουμε κύριος, μην μας ξεχάσεις.......................:)
Όχι δεν σας ξέχασα .δεν βόλεψε για το φωτογραφικό υλικό
montesa 315r 2002 lampkin replica
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Περιμένουμε κύριος, μην μας ξεχάσεις.......................:)
Βαγγελη να βρεθουμε καποια μερα απο κοντα να βαλουμε φωτο καλες στις δικες σου...να χαλβαδιασουμε στο Φορουμ...;)
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Η κόρη της κυρίας είναι αυτή και την παντρεύτηκα το 2002ή 2003 (δεν θυμάμαι πρέπει να δω τα χαρτιά της).
Ήταν μια μέρα ηλιόλουστη και με τον παρά στην τσέπη, ξεκίνησα να πάω να αγοράσω ένα varadero... στο επιτόπου!!!
Όσο ο πωλητής μου μιλούσε για τον λύκο τον πεταλωμενο εγώ ήμουν πάνω στό montesa, ψυχή και σώματι!!!
Αυτό ήτανε... στο τέλος επήλθε η πολυπόθητη συνεννόηση . Μαζί μιλούσαμε και χώρια καταλαβαίναμε (πρώτη φορά το έζησα αυτό)!!!
Θα σας βάλω κάποια στιγμή και μερικές φώτο,... Πάντως γιαυτην τη μηχανή , μπορεί και να μιλάω..... Πολύ περισσότερο, απότι για το Ducati!!... για τέτοιες συγκινήσεις μιλάμε!!!!!!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ρε συ Χαρη...αυτα τα γραφουνε!!!Τετοιες ιστοριες αξιζουνε διαμαντι!!!:friendship: Αν ηξερα τι κρυβεται πισω απο τις αρχικες φωτο που κατεβασα...:secret::yew:
 

Bulmont

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Βαγγελης Χ
Μοτό
BULTACO PURSANG 125
MONTESA ENDURO 125H7
Ρε συ Χαρη...αυτα τα γραφουνε!!!Τετοιες ιστοριες αξιζουνε διαμαντι!!!:friendship: Αν ηξερα τι κρυβεται πισω απο τις αρχικες φωτο που κατεβασα...:secret::yew:


......αν κατάφερνα κι' εγώ ν' ανεβάσω καμμιά φώτο.......

Θα μου μαρτυρήσει κάποιος το μυστικό;;;;;

Εψαξα στο σάιτ για τον τρόπο που ανεβάζουμε φώτο αλλά δεν.......
 
Top Bottom