Μια διαφορετικη μοτοσυναντηση...Montesa trail 348!!!

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Τις βάζεις σε εξωτερικό site όπως το π.χ. το www.postimage.org ή το tinypic.com ή το imgur.com, και κάνεις αντιγραφή-επικόλληση το link που σου δίνει.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Τις βάζεις σε εξωτερικό site όπως το π.χ. το www.postimage.org ή το tinypic.com ή το imgur.com, και κάνεις αντιγραφή-επικόλληση το link που σου δίνει.
Μας χαλας τη δουλεια...παποβιε λελο...:UH::p
Το θέμα είναι να τις δουμε απο κοντα τις κουκλες κ απο φωτο κατεβαζω εγω μετα κ γονατιζει ο server...υποκλινομενος στην ομορφια των κουκλιων!:friendship:
 

Bulmont

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Βαγγελης Χ
Μοτό
BULTACO PURSANG 125
MONTESA ENDURO 125H7
Μας χαλας τη δουλεια...παποβιε λελο...:UH::p
Το θέμα είναι να τις δουμε απο κοντα τις κουκλες κ απο φωτο κατεβαζω εγω μετα κ γονατιζει ο server...υποκλινομενος στην ομορφια των κουκλιων!:friendship:

Ραντεβού αύριο το μεσημέρι στο γνωστό λαστιχάδικο, με όλα τα μωρά........
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ραντεβού αύριο το μεσημέρι στο γνωστό λαστιχάδικο, με όλα τα μωρά........
Εδω παει το ασμα Το Σαββατο μπορείς;οχι οοοχι...χαχαχαα κ να πω δεν το περίμενα... Έτσι γινεται συνηθως.
Θα μιλήσουμε καλυτερα να βρουμε μια μέρα να βρεθούμε να εχουμε ανεση χρονου...εσυ βαζεις τις κουκλες κ εμεις το καφεδακι κ τις φωτομηχανες...οκ?:friendship:
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Εναλλακτικά Βαγγέλη μπορείς να στείλεις τις φωτογραφίες στο mail μου και να τις ανεβάσω εγώ.
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
......αν κατάφερνα κι' εγώ ν' ανεβάσω καμμιά φώτο.......

Θα μου μαρτυρήσει κάποιος το μυστικό;;;;;

Εψαξα στο σάιτ για τον τρόπο που ανεβάζουμε φώτο αλλά δεν.......
1. Την ανεβαζεις σε καποιο συνδεσμο στο ιντερνετ π.χ. google,facebooκ ή οποιοδηποτε αλλο μεσο γνωριζεις να ανεβαζεις φωτογραφιες.
(εγω χρησιμοποιω αυτο -> http://tinypic.com/yourhome.php )

2. Μετα πας πανω στην φωτογραφια που εχεις ανεβασει κανεις δεξι κλικ και πατας ανοιγμα εικονας σε νεα καρτελα

3. κανεις αντιγραφη το link και ερχεσαι μετα εδω,και πατας πανω στο εικονιδιο που ειναι κυκλωμενο σου βγαζει ενα κουτακι και κανεις επικολληση την φωτογραφια σου και εισαι ετοιμος ;)



*** ΥΓ *** μπες εδω και κανε οσες δοκιμες θελεις ;) http://www.advride.gr/fotoadv/test-forum.87/
Αν χρειαστεις κατι στειλε μου μηνυμα ;)
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Ρε δωσε τα κλειδια της αποθηκης,να βοηθησω την κατασταση.:D



Κουκλες ειναι Βαγγελη.:friendship:
Λοιπόν εσένα επειδή σε βλέπω ζωηρό,όταν ανέβεις Θεσσαλονίκη, έλα να σε πάρω να πάμε στα μυστικά μου ,πονηρά μονοπάτια της ηδονής :trt:
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Λοιπόν εσένα επειδή σε βλέπω ζωηρό,όταν ανέβεις Θεσσαλονίκη, έλα να σε πάρω να πάμε στα μυστικά μου ,πονηρά μονοπάτια της ηδονής :trt:
Γιατι μονο τον Πανο....Χαρη ???
Εμεις οι ρετρολαγνοι.........
δεν εχουμε ψυχουλα ????
 
Top Bottom