Μονή Καθολικού, Ακρωτήρι Χανίων

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Από τα μέρη που δεν έχω πάει και που ΔΕΝ πρόκειται να πάω παρά μόνο από θάλασσα!! :D :D
Μπράβο ρε Νίκο που τουλάχιστον το είδα μέσα από την δική σας ματιά!
Όσον αφορά τον @nikosp ... συμπάσχω μαζί του γιατί ξέρω πως και στην Αρχαία Λυσσό κάπως έτσι κόκκινος είχα γίνει κι εγώ! :laugh:
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Ειστε ωραιοι!.! Πολλα μπραβο!!
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Από τα μέρη που δεν έχω πάει και που ΔΕΝ πρόκειται να πάω παρά μόνο από θάλασσα!! :D :D
Μπράβο ρε Νίκο που τουλάχιστον το είδα μέσα από την δική σας ματιά!
Όσον αφορά τον @nikosp ... συμπάσχω μαζί του γιατί ξέρω πως και στην Αρχαία Λυσσό κάπως έτσι κόκκινος είχα γίνει κι εγώ! :laugh:
Ναι, ναι...
Άσχημα είχες περάσει και εσύ τότε; Απλά θέλεις λίγο προπόνηση :yew:
 

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
.....................







...............​
μμμ...περάσατε ακριβώς μπροστά από το σπίτι μου και δεν σταματήσατε για μια.....άλλη φορά να μη ξαναγίνει....

....το σπίτι ειναι αυτό που φαίνεται αμυδρά στη φωτό ...

Ωραία βόλτα.... έπρεπε να έχεται και το μαγιουδάκι σας η θάλασσα εκεί είναι άπαιχτη και έχει και ψαράκια για του γνωστες.....
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
μμμ...περάσατε ακριβώς μπροστά από το σπίτι μου και δεν σταματήσατε για μια.....άλλη φορά να μη ξαναγίνει....

....το σπίτι ειναι αυτό που φαίνεται αμυδρά στη φωτό ...

Ωραία βόλτα.... έπρεπε να έχεται και το μαγιουδάκι σας η θάλασσα εκεί είναι άπαιχτη και έχει και ψαράκια για του γνωστες.....
Φιλε, οταν με το καλο περασουμε παλι απο τα μερη σου, θα την κανουμε τη σταση για ενα καφε. Οσον αφορα το μαγιο, στερνη μου γνωση...

Στάλθηκε από το HUAWEI Y300-0100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

THANOSG

Μέλος
Περιοχή
ΛΑΡΙΣΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Όνομα
Θάνος
Μοτό
K1200GT
Μπράβο ρε Κρητικόπουλα, πάντα τέτοια σας εύχομαι με πολύ γέλιο και όσο για το ανεβοκατέβασμα άξιζε τον κόπο αφού μετά μένει μόνο η εμπειρία και τα χαμόγελα.
Να βλέπουμε και μεις τις ομορφιές σας μιας και δυσκολευόμαστε να σας φτάσουμε !!
 
Top Bottom