Μονεμβασιά για καφέ, Σάββατο 2 Ιουλίου

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αν και καλύτερα θα ειναι να παίρνουμε τα βουνά κ τα ποτάμια με αυτές τις θερμοκρασίες....
Σάββατο είμαστε μια χαρά.



Ο γκουγκλ λέει 6 ώρες περίπου από παραλία. Μπορούμε να το κάνουμε έτσι, ίσως με βουτιά, καφέ στο κάστρο και φαγητό οπου έχει καμία πρόταση που να μην είναι "μόνο για τουρίστες". Γυρισμός από Σπάρτη που είναι δύο ώρες λιγότερες.





Antliostasio to Afidnes


Τo ραντεβού στις 8 με πρόθεση αναχώρησης 8:30 στην BP/Καφετέρια στον Ισθμό Κορίνθου

Αλλαγή στην διαδρομή, θα κινηθούμε στην ΕΟ ως Τρίπολη για να συνταξιδέψουμε με ακόμα ένα μέλος και από εκεί κάθοδος προς παραλία.


 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
2 Ιουλίου καλύτερα;
Εντάξει 2 Ιουλίου για να βολεψει και εσάς που δεν έχετε χρονομηχανή, ρε που έχω μπλέξει, πες κάτι ρε Ζαν Λουκ Πικαρντ στους αμπαλους (ευχαριστώ)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Υπό άλλες συνθήκες δε θα το έχανα αλλά θα λείπω. Καλά να περάσετε.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ωραία, μεσα εγω κ ο Φώτης με το γκούτσι :geek:
Οπότε να ορίσουμε το ραντεβού στην BP του ισθμού, ώρα αναχώρησης έχουμε προτίμηση;
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Πρωί με την δροσούλα, 8 - 8:30 να φύγουμε από Ισθμό.
Επίσης θα πρότεινα να ανέβουμε κ λίγο βουνό στο πήγαινε γιατί η διαδρομή είναι όλη προσήλια ανατολική κ θα μας γίνει το μυαλό τούρτα o_O
Το βλέπουμε κ το πρωι βέβαια αυτο
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ανατολική στο πήγαινε και Δυτική στο γύρνα, ηλιοτρόπιο, ακολουθεί τον φωτεινό δίσκο!

Μου πέρασε και το να το κάνουμε ανάποδα, αλλά το να έχεις τις στροφές στο τέλος της ημέρας δεν είναι πάντα ευχάριστο. Ενημερώνω το αρχικό με το σημείο κοαι την ώρα.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μα, Σάββατο ??? ΣΑΒΒΆΤΟ ???? :waiting:
Το χάος της Κυριακής την κάνει να μην αξίζει Παντελή.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
950 ή XR?
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Άντε και σε λίγο καιρό θα σας λέω κι εγώ το Σάββατο μπορώ, την Κυριακή όχι, αργά ξεκινάμε, ζέστη θα έχει, μη με περιμένετε γιατί είμαι αργή, αδιάβροχα να πάρω; και τέτοια :D
 

galanakop

Μέλος
Περιοχή
tripolitsa
Όνομα
Nikos
Μοτό
BMW 1250GSA
Aprilia Tuareg 660
Vespa gts 300
KTM 350 EXC-F 23
Για πείτε την διαδρομή. Παίζει να μπορώ και εγώ να είμαι μαζί σας από Τρίπολη και μετά.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
950 ή XR?
XR.

Έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου ότι Τρίτη που κατεβαίνω κέντρο για δουλειά θα πάω με το 950 για να περάσω και από μαγαζί με σέλες.
 
Top Bottom