Μονοκυλινδρο DUCATI

bmw320is

Μέλος
Όνομα
ALEX
Μοτό
XLV650
990 ADVENTURE
TENERE 700
HUSKY 701 ENDURO

Όπα........τι έχουμε εδώ ????

Θέλω τεχνική ανάλυση ............ θα είναι μοτέρ δρομίσιο όπως φαίνεται.........λέτε να το βάλει σε κανένα enduro . ....... ?????
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18

Όπα........τι έχουμε εδώ ????

Θέλω τεχνική ανάλυση ............ θα είναι μοτέρ δρομίσιο όπως φαίνεται.........λέτε να το βάλει σε κανένα enduro . ....... ?????
Πούλα εσύ το tenere και όλα θα γίνουν :friend:
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
''Τέλος, ο Superquadro Mono θα χρησιμοποιηθεί και σε μοτοσυκλέτες για κατόχους άδειας Α2 σε έκδοση και πιθανότατα θα τον δούμε να κάνει πρεμιέρα στις 2 Νοεμβρίου και εντός του νέου Hypermotard.''

Ερχεται και μικρο Desert x...? τρεμετε 690, 701 και λοιπα μονοκυλινδρα (και δικυλινδρα) :cool:
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Όλοι τρέμουν εκτός από το ΤΑ750 που σας κοιτάζει με απορία γιατί κανείς δεν φτάνει τόση τελειότητα.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Όλοι τρέμουν εκτός από το ΤΑ750 που σας κοιτάζει με απορία γιατί κανείς δεν φτάνει τόση τελειότητα.
Είμαι πολύ περίεργος να δω ΤΙ θα ψωνίσεις εσύ!!!!!!!!!!
Γι'αυτό ζω λέμε o_O
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Να του εχεις εμπιστοσυνη!!!
Ξερει! Θα ειναι ενα οπως ακριβως το θελει!!!
Ναι θεωρητικά θα είναι bmw με μοτέρ ktm ,πολλά cc, μικρό σε όγκο, ελαφρύ, γρήγορο, να έχει την γοητεία της Ducati, σίγουρα να έχει κάτι από xr πρώτης γενιάς όμως,
και να μην στοιχίζει όσο ένα διαμέρισμα!

Υ.Γ. τιμή μεταχειρισμένου αλλά με την εγγύηση του καινούριου.
:thumbsdown::)
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Ναι θεωρητικά θα είναι bmw με μοτέρ ktm ,πολλά cc, μικρό σε όγκο, ελαφρύ, γρήγορο, να έχει την γοητεία της Ducati, σίγουρα να έχει κάτι από xr πρώτης γενιάς όμως,
και να μην στοιχίζει όσο ένα διαμέρισμα!

Υ.Γ. τιμή μεταχειρισμένου αλλά με την εγγύηση του καινούριου.
:thumbsdown::)
Αυτή η συνταγή ισχύει στα αυτοκίνητα. Πέρασε και στα μηχανάκια τώρα ??? :roflmao:

Ακόμα θυμάμαι τον τυπάκο που σε polo του '03 με 150000χλμ μου ζήταγε εγγύηση...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εγώ τώρα έχω άλλες απορίες.

Ducati παραδοσιακά είναι πιο ακριβές από ΚΤΜ. Τα 690/701 έχουν φτάσει τα 13300 ευρώ, άνετα πάει για 15000+ το Ιταλικό.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
η επενδυση της ντουκ στα μονο,ειναι δικαιωση για την κτμ και το 690 της,διοτι μονο αυτη το ειχε υπο διαρκη εξελιξη..
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
και μην ξεχνάτε ότι τα 690 & 701 παραμένουν ίδια για το 2024 (εννοώ ούτε τα γραφικά δεν άλλαξαν από το μοντέλο 23).
κι αυτό γιατί ήδη έρχεται ανανεωμένο και πιο δυνατό μοτέρ για το 25.



Πηγή
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Είμαι πολύ περίεργος να δω ΤΙ θα ψωνίσεις εσύ!!!!!!!!!!
Γι'αυτό ζω λέμε o_O
Εγώ πιστεύω ότι δεν θα πάρει τίποτα.
Το ένα του βρωμάει το αλλο του ξινιζει.
Έχει γίνει γερή γεροντοκόρη .
Ρε Αμιρου έχω άδικο ρε:wtng: ?
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αγάπες μου, από την αρχή ήμουν πολύ ξεκάθαρος. Αυτά που είπα από την αρχή αυτά κοιτάζω ακόμα γιατί αυτά θέλω, όχι τα δικά σας όνειρα και απωθημένα. Είχα δει δυό απλά εξαιρετικά μηχανάκια και αν ήμουν στο νησί ένα από τα δύο θα ήταν ήδη με το όνομά μου στην άδεια αλλά μπήκαν και έφυγαν μέσα σε 24 ώρες.

Έχω αποφύγει και νήματα "το καλύτερο ράλι κιτ για 690" γιατί ο Λίντον το έχει καλύψει εκτενώς αυτού του τύπου το τούρινγκ, "πως να χωρίσετε σε ελάχιστο χρόνο μόλις μπει δεύτερο πορτοκαλί μηχανάκι στο σπίτι σας" γιατί έχω αρκετούς φίλους δικηγόρους. Χρόνο να ψωνίσω και να γυρίσω πριν την επέμβαση έχω επίσης, δεν ξέρω αν προλαβαίνω να περάσω από πάσα όμως γιατί Αυστριακό μηχανάκι στο βουνό δεν πάει, από σταρμπαξ σε σταρμπαξ μόνο όπως ο Σμόκι.

Μεταχειρισμένα με εγγύηση έχει πολλά πάντως, ακόμα και '23 μοντέλα :p



Ducati supermono '24 θα ψωνίσει κανείς ή θα αρχίσει το κλάμα "α, να, αυτό το φρυδάκι πάνω από το φανάρι φαίνεται λίγο μαλακία και το μονό δισκόφρενο θυμίζει φτηνιάρικο μόνστερ των ζιροζίρος, καλύτερα να πάρω daytona παπί από τον ξάδερφο τον ντελιβερά που το πέταξε ανακύκλωση, 50 ευρώ λάστιχα, ένα κατοστάρικο μοτέρ λιφάν αστέρι και τα ρέστα μπύρες και σπληνάντερο", ικανούς σας έχω.
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Είχα δει δυό απλά εξαιρετικά μηχανάκια και αν ήμουν στο νησί ένα από τα δύο θα ήταν ήδη με το όνομά μου στην άδεια αλλά μπήκαν και έφυγαν μέσα σε 24 ώρες
Αυτο που δεν λες τι μηχανακια ηταν αυτα και μας κρατας στην καψουρα, πολυ ψαγμενο...:wacky:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Απ'ότι φαίνεται πρώτα σε SM και βλέπουμε.Αλλού διάβαζα ότι η τιμή του θα'ναι στα επίπεδα των 690/701
Άρχισε να μυρίζει Κίνα με το καλημέρα ή μου φαίνεται;;; Γιατί όπου Γερμανοί....

'νταξ, 'νταξ,.... αστειεύομαι, να τσιγκλίσουμε και κανέναν ντουκατίστι!
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Άρχισε να μυρίζει Κίνα με το καλημέρα ή μου φαίνεται;;; Γιατί όπου Γερμανοί....

'νταξ, 'νταξ,.... αστειεύομαι, να τσιγκλίσουμε και κανέναν ντουκατίστι!
Ναι αλλα η Motodirect που ειναι της μοτοδυναμικης στις διαφημίσεις της δεν εχει Yamaha αλλα KTM 790 καινουριο κινεζικο...οπότε για πες μας...
 
Reactions: STF
Top Bottom