Μπαλωθιά 2!Miouos Ολοκ@υλωτος με 690!

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Πολύ αξιολογο μηχανάκι οντως!!
Καλοταξιδο και να το ευχαριστηθείς οσο περισσοτερο μπορείς:)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλά ξεκ@υλώματα...!!!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Άντε Κάρολε, καλορίζικο και καλή διασκέδαση από εδώ και πέρα! Το ξέρεις ότι τώρα θα έχεις πάντα μυγάκια ανάμεσα στα δόντια σου έτσι;

:friendship::friendship:
 

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
καλοριζικο καλοταξιδο καλολασπωτο!! ευχομαι να σου χαρισει συγκινησεις σε χωμα και ασφαλτο!!!
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Άντε Κάρολε, καλορίζικο και καλή διασκέδαση από εδώ και πέρα! Το ξέρεις ότι τώρα θα έχεις πάντα μυγάκια ανάμεσα στα δόντια σου έτσι;

:friendship::friendship:
Μα το ήξερες αυτό; Με είδες;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Reactions: STF

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Ξέρετε πως έχω ξυπνήσει σήμερα :)
Μην λέμε τα ίδια :)
Καλημέρα σε όλους και ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας. Το μηχανάκι θα κάνει αυτό που το έφτιαξαν να κάνει και τίποτα λιγότερο ... μπραααααππππ
(Ολοκ@υλωτος)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

jotor

Μέλος
Περιοχή
κρανίδι
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
990 adventure 2008
Τελικά εγώ το πήρα
Κάπου θα σμιξουμε


Sent from my iPhone using Tapatalk
Στο τσακ το πρόλαβες. Είχα πει να πάω την Κυριακή να το δω (και να το πάρω) αλλά δυστυχώς δεν τα κατάφερα και το ανέβαλα για χθες οπότε με πρόλαβες. Μήπως τελικά δεν σου αρέσει και σκέφτεσαι να το δώσεις;:yew:
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Στο τσακ το πρόλαβες. Είχα πει να πάω την Κυριακή να το δω (και να το πάρω) αλλά δυστυχώς δεν τα κατάφερα και το ανέβαλα για χθες οπότε με πρόλαβες. Μήπως τελικά δεν σου αρέσει και σκέφτεσαι να το δώσεις;:yew:
Σορυ φίλος αλλά αυτά γίνονται μπαμ μπαμ. Και αν θέλεις την γνώμη μου σε λίγο καιρό δεν θα τα βρίσκεις αυτά τα μηχανάκια εύκολα όποτε ουι κανείς τώρα που έχει μερικά στο car


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

jotor

Μέλος
Περιοχή
κρανίδι
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
990 adventure 2008
Δεν
Σορυ φίλος αλλά αυτά γίνονται μπαμ μπαμ. Και αν θέλεις την γνώμη μου σε λίγο καιρό δεν θα τα βρίσκεις αυτά τα μηχανάκια εύκολα όποτε ουι κανείς τώρα που έχει μερικά στο car


Sent from my iPhone using Tapatalk
Εσύ sorry; , εγώ λυπάμαι που δεν πρόλαβα. Εσύ κοίτα να το χαρείς όσο μπορείς! Υπάρχουν όντως και άλλα στο καρ αλλά αυτό είναι έτοιμο και δεν θέλει τίποτα.
 
Top Bottom