Μπαλωθιά 2!Miouos Ολοκ@υλωτος με 690!

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Δεν

Εσύ sorry; , εγώ λυπάμαι που δεν πρόλαβα. Εσύ κοίτα να το χαρείς όσο μπορείς! Υπάρχουν όντως και άλλα στο καρ αλλά αυτό είναι έτοιμο και δεν θέλει τίποτα.
Σορυ φίλος αλλά αυτά γίνονται μπαμ μπαμ. Και αν θέλεις την γνώμη μου σε λίγο καιρό δεν θα τα βρίσκεις αυτά τα μηχανάκια εύκολα όποτε ουι κανείς τώρα που έχει μερικά στο car


Sent from my iPhone using Tapatalk
Δεν

Εσύ sorry; , εγώ λυπάμαι που δεν πρόλαβα. Εσύ κοίτα να το χαρείς όσο μπορείς! Υπάρχουν όντως και άλλα στο καρ αλλά αυτό είναι έτοιμο και δεν θέλει τίποτα.
Σορυ φίλος αλλά αυτά γίνονται μπαμ μπαμ. Και αν θέλεις την γνώμη μου σε λίγο καιρό δεν θα τα βρίσκεις αυτά τα μηχανάκια εύκολα όποτε ουι κανείς τώρα που έχει μερικά στο car


Sent from my iPhone using Tapatalk



Καλα στο τσακ ημασταν ολοι....Εχε χαρη που ελειπα με την δουλεια και δεν ημουν στην Ελλαδα...........:ag2:
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Τελικά εγώ το πήρα
Κάπου θα σμιξουμε


Sent from my iPhone using Tapatalk


Καλοταξιδο λοιπον.... Την δευτερα κερνας καφε στο Ηρακλειο.... Θα σου εξηγησει ο @Nick_990 aka Παπαδακης
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Καλοταξιδο λοιπον.... Την δευτερα κερνας καφε στο Ηρακλειο.... Θα σου εξηγησει ο @Nick_990 aka Παπαδακης
Πολύ ευχαρίστως να κεράσω και όχι μόνο καφε αλλά Δευτέρα δουλεύουμε κιολας


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Καλα στο τσακ ημασταν ολοι....Εχε χαρη που ελειπα με την δουλεια και δεν ημουν στην Ελλαδα...........:ag2:
Καλά ...ναι...σιγά τ'αΒγά...κατσείτε να βγεί κ να σας πεί ο @Carooly ,ποιός θα το'παιρνε ,αν δεν είχε υπάρξει τηλ από @Miltiadis για ενδιαφέρον από @Miouos. :rolleyes:
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Ρεσείς μή σπρώχνεστε,έχω 2,3 στα υπόψην μου για πούλημα:ha
 
Τελευταία επεξεργασία:

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Καλά ...ναι...σιγά τ'αΒγά...κατσείτε να βγεί κ να σας πεί ο @Carooly ,ποιός θα το'παιρνε ,αν δεν είχε υπάρξει τηλ από @Miltiadis για ενδιαφέρον από @Miouos. :rolleyes:
Ο 996 θα το έπερνε.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Το θέμα είναι ότι το πήρα εγώ


Sent from my iPhone using Tapatalk
Είχε πρόβλημα στο ABS γι αυτό δεν το έπερναν οι άλλοι χαχαχαχαχα
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Εμένα, αυτό το μαχανάκι, θα μου άρεσε για άσφαλτο. Κλειστά κοματάκια βουνών. Θα μου πετάξετε τπτ κατσαρόλες τώρα στο κεφάλι?

Και εγώ μαζί σου :ok:
Εγώ μόνο αυτό κάνω με το 640 :l2:
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Και εγώ μαζί σου :ok:
Εγώ μόνο αυτό κάνω με το 640 :l2:
Πάλι καλά που δεν έφαγα τπτ κατσαρολικά στην κεφαλήν. Απλά έχεις λίγα έξοδα, μικρός κυβισμός, πας λίγο αργά (μεγαλώνουμε κ δεν υπάρχουν αντοχές) και απολαμβάνεις περισσότερο. Κάπως έτσι νιώθω τώρα.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Καλορίζικο αδερφέ! Ζόρικο το εργαλείο!
 
Top Bottom