Ολα γίνονται για ένα πήδημα

kelas22

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Και εκςι που εχεις φτασει στο πιο γαματο σημείο της διαδρομής κ στηνεις μεσα στα δεντρα κ στα ριακια.. Τσακ.. Σπάει η μπανελα.. Γ@μω τη τρελα μου.. Παλι καλα στήνεται και με 2 και θα κοιμηθουμε.... Δε πτοουμαστε.. Θα πιω μπυρες κ τσίπουρο μς ενα ρουμανο που με βοηθησε.. Ξαμια συμβουλη για repair;;;;;

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Και εκςι που εχεις φτασει στο πιο γαματο σημείο της διαδρομής κ στηνεις μεσα στα δεντρα κ στα ριακια.. Τσακ.. Σπάει η μπανελα.. Γ@μω τη τρελα μου.. Παλι καλα στήνεται και με 2 και θα κοιμηθουμε.... Δε πτοουμαστε.. Θα πιω μπυρες κ τσίπουρο μς ενα ρουμανο που με βοηθησε.. Ξαμια συμβουλη για repair;;;;;

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μεσα εχει μια παπαρια σιγουρα για επιδιορθωση....


Αλλιως αν εχεις ταινια...βαλε την προεκταση απ την καστανια και δεστα μαζι... ;)

Καλη συνεχεια!!!

ADVride.gr
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Και εκςι που εχεις φτασει στο πιο γαματο σημείο της διαδρομής κ στηνεις μεσα στα δεντρα κ στα ριακια.. Τσακ.. Σπάει η μπανελα.. Γ@μω τη τρελα μου.. Παλι καλα στήνεται και με 2 και θα κοιμηθουμε.... Δε πτοουμαστε.. Θα πιω μπυρες κ τσίπουρο μς ενα ρουμανο που με βοηθησε.. Ξαμια συμβουλη για repair;;;;;

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν δυσκολέψει η φαση με την σκηνή και δεν επιδιορθωνεται, βρες ενα decathlon store (εχει στην Ρουμανία)και τσιμπα μια νεα σκηνή quetchua. Ειναι πολυ φθηνες για την ποιοτητα που σου προσφερουν!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years

kelas22

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Καλημέρα στη παρεα!!! Ηπιαμε τις κρασαρες μας χθες με τα παιδια.. γνωρισα τον μιχαι ο οποίοςεπαγγελεται μανικιουριστ πεντικιουριστ.χαχαχα.. και πατησα μια υπναρα μεχρι τις 10.. με το πασο μου μαζευω κ φευγω για τρανσφαγκαρασαν



Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Καλημερα φιλαρακι!!!Καλη συνεχεια!!!

ADVride.gr
 

kelas22

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Το καλύτερο!!!!

Ενημερωτικα, αν κ πολυς κόσμοςυπάρχει που κανει φρεε καμπιγκ.. υπάρχει αστυνομία που γυειζει κ μοιραζει χαρτακια.. στην αρχη προιδοποιητικο. Μετα τον τρως..χαχαχα

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
παρτε και τα μουτρα μου !!!!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ο πεντικουριστ σου σε βγαζει????

ADVride.gr
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
παρτε και τα μουτρα μου !!!!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Λεβενταρα μουουουουου!!!!!!!!!!!!!!
Ουριους ανέμους να έχεις
 
Top Bottom