Ολα γίνονται για ένα πήδημα

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
ευχομαι να δειξης κατι καλο γιατι δε σε παιρνει!!!!!!!!!
 

kelas22

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Ξερω ξερω..αργησα να γραψω.. ντεν ειχε wifi καρντια μου.. Λοιπόν έχουμε κ λεμε..χθες εκανα οτι μου ρθε πραγματικα. Πηγα σε εμπορικό να παρω κανα repair για τη σκηνη. Μετα ξεκινησα, εσκασα απ τη ζέστη..βρηκα εβα ποταμακι.. εστωσα ενα ωραιο πικ νικ. Λεω δε κάνω κ μια βουτιά;;; παγωμενο το νεροοοο..κατευθείαν απ τα καρπαθια..για καρδιακο ηταν. Αλλα το ευχαριστηθηκα..δρομο πηρσ δρομο αφησα.
Χαλια δρομος κ με φαναρια να περναει μονο ενα ρευμα καθε φορα (απ το σιμπιου μεχρι κ σημερα που βγηκα) αφου στο τέλος αγανακτησα κ περνουσα με κόκκινο απ την κροκαλα..και εντουραδα δλδ...

Και αφου ειδα οτι δε μου βγαινει ο χρονος να περασω συνορα..πως βλέπω αριστερά αλλο ενα ποταμακι..το κοβω μεσα απ τα χωράφια (λιγο χαρντ εντουρο) και ηταν η καλύτερη ιδεα.. εστησα την αιωρα μου και πατησα μια υπναρα.. ηπια κ τα τσίπουρακια μου..ακουσα κ παντελη παντελιδη..χαχα παρτε κ φωτο

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Το κρεβατι μου ψες του βραδ


Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
πο ρε φουστη μου εισαι αρχοντας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
τωρα με σακατεψες !!!!!!!!!!
τι μου θυμησες!!!!!!!!!!!
 

kelas22

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Θέλουμε review για την αιώρα!
Καλή συνέχεια!
Καλα η αιωρα δεν υπάρχει.. ειναι η τοπ αγορα μου.. την πετας τακ τακ σε ενα δέντρο και γω πρωσοπικα κανω κ γ@μω τους υπνους

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kelas22

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Χθες το βράδυ ημουν αναμεσα αε φρεε καμπιγκ παλι ή σε δωματιακι.. αλλα λεω κατσε να κανω κ κανα μπανιο κ σαν άνθρωπος.. κ βρηκα χοστελακι στο κεντρο καρα κέντρο με 8 ευρω ( κ πρωινο) οποτε εκανα το μπανακι μου. Εκανα κ τις τσαρκες μου.. πατησα κ ενα ωραιο υπνο..


Μεχρι τις 11 χαμος στους δρόμους..μετα εξαφανιζολ ολοι. Ηθελε μια να με παει σε στριψιτζαδικο..αλλα λεω
.αααασε μας κουκλιτσα μου

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Τι καλο παιδι που εισαι !!!
Για το μοναστήρι !!!!


Από αδιευκρίνιστο !!!!
 
Top Bottom