Πάρνωνας Adventure 28/2 κ΄1/3

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πράγματι ο Ηλίας Φούφας εχει κάνει μια άψογη οργανωση και εχει διαλέξει οτι καλύτερο υπάρχει απο διαδρομές
Μπράβο και πάλι μπράβο


Από αδιευκρίνιστο !!!!
 

IliADVas

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
BMW R1250 GS ADVENTURE
Περάσαμε πολύ ωραία σήμερα και αξίζει ένα μεγάλο μπράβο στον Ηλία που χάρηκα πολύ που τον γνώρισα κι από κιντά. Μερικές φωτό κι από μένα ... έτσι για να γουστάρουμε



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Καλημερα φιλαρακια!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ωραιο καιρο πρεπει να χετε και σημερα!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλή συνέχεια. .
Ωραίος ο καιρός φαίνεται σημερα

advφον!!
 

ΚΟΥΛΗΣ

Μέλος
Περιοχή
Πάργα
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
990 ADVENTURE
τα συγχαρητήρια μου στον διοργανωτή!!!
περάσαμε υπέροχα...
ανυπομονούμε για την επόμενη οργάνωση
δεν λέει να ξεκολλήσει το χαμόγελο από τα χείλη. ..
:yew::yew::yew:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Το όμορφο διήμερο στον Πάρνωνα μπορεί να τελείωσε αλλά μετά την επιτυχία που σημείωσε πιστεύω ότι αξίζει επανάληψη!! Η αλήθεια είναι ότι είχα αρκετό άγχος να πάνε όλα καλά και να μην έχει κανείς κανένα παράπονο! Θέλω πραγματικά μέσα από την καρδιά μου να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά που με εμπιστεύθηκαν και με τίμησαν με την παρουσία τους !! Τα παιδιά από την Κρήτη αξίζουν πολλά μπράβο που ξεκίνησαν ένα μεγάλο ταξίδι μόνο και μόνο για να ακολουθήσουν την ιδέα που είχα για αυτή την εκδρομή! Επίσης πολλά μπράβο αξίζουν σε όλα τα παιδιά που ήρθαν από την Αθήνα Χαλκίδα και άλλες περιοχές και τους ευχαριστώ πολύ!! Μετά από τη συγκεκριμένη εκδρομή για μένα σημαντικό είναι το γεγονός ότι γνώρισα καινούργιους ανθρώπους και τους έκανα όλους φίλους μου!! Πίστευω ότι όλοι όσοι ήρθαν στην εκδρομή νιώθουν το ίδιο!!Ευχαριστώ πολύ και τον Phoenix για τη στήριξη του για επόμενες αντίστοιχες εκδρομές όπως και τον Harry !! Τέλος ευχαριστώ και τα παιδιά της μοτοπαρέας Λεωνιδίου με τα ΄΄καθαρά΄΄ για τη βοήθεια τους!! Θα αναρτήσω και κάποιες φώτο όταν κάνω ένα ξεσκαρτάρισμα !!

Και πάλι σας ευχαριστώ πολύ όλους μέσα από την καρδιά μου για την εμπιστοσύνη σας στην ιδέα μου!!! :friendship::ok:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom