Πάρνωνας Adventure 28/2 κ΄1/3

staga1200

Μέλος
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW 1200 GS
Μπράβο σε όλους σας που λασπώσατε τις κούκλες σας !!!! :yew:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εγώ χαίρομαι που έχουμε κοντά μας καινούργιους χωμάτινους φίλους, από ένα πανέμορφο βουνό. ....που πολλοί δεν γνωρίζουν
Εγώ είχα την τύχη να το δω για πρώτη φορά με τον χαρη από άσφαλτο. ...
Από τότε με την πρώτη ευκαιρία προσπαθώ να το επισκέπτομαι και να το μαθαίνω καλύτερα.
Να είσαι καλά Ηλία για την ιδέα και υλοποίηση της βόλτας και την πρόταση συμμετοχής της παρέας μας.
Στα καλύτερα που έρχονται.

advφον!!
 

xurxes

"καφέ#αρκούδα"
Περιοχή
Salonika
Όνομα
Basil
Μοτό
KTM 690 ENDURO R
BMW R1200 GSA
οταν βλεπω το πλι να γινεται ανδρας & μαλιστα λασπωμενος, βρωμιαρης,,,,,,,,,λουτσα ενα πραμα:friendship:....παει να πει
οτι το γλυκο εδεσε!!!!:yew:

ευγε ωρε παλικαρια,,,,,,μας καραλασπωσατΕ:ok::ok::ok:

Ηλια,,,,μπραβο :ok:
μπραβο στα γκαρντασια τσι Κρητης,,,,,,δεν μασανΕ μια
Ο Χαρης ο Cagivas εγγυηση:yew:

απλαουςςςςςςςςςςςςςς
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ένα πράγμα θα πω και κλείνω
Τρέμετε εντουραδες και μοτοκροσαδες!!!
The dirty Phoenix arrived!!!!!!and he will stay for along time
 

IliADVas

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
BMW R1250 GS ADVENTURE
Αυτό το διήμερο όσοι είχαμε την τύχη να συμμετάσχουμε στην υπέροχη αυτή διοργάνωση του φίλου μας Ηλία (@Louis) τα είδαμε...όλα!! Είδαμε και χορτάσαμε τη φύση σε όλο της το μεγαλείο διασχίζοντας με τις μοτοσικλέτες μας παρθένα δάση μέσα από λάσπες, ποτάμια, χιόνια...μαγεία! Είδαμε όμορφες ασφάλτινες φιδίσιες διαδρομές που ένωναν υπέροχα γραφικά χωριά. Είδαμε όμως και γνωρίσαμε και πολλούς νέους φίλους που το κοινό πάθος μας για τη μοτοσικλέτα έφτιαξε μια απίθανη παρέα που έδεσε τόσο αρμονικά που την ευχαρίστηση που μας έδωσε αυτό το Σαββατοκύριακο θα τη σβήσει πολύ δύσκολα από το μυαλό μας.
Παραθέτω και για επιδόρπιο μερικές ακόμη εικόνες από τη φτωχή φωτογραφική μου συλλογή:



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
@IliADVas, πες μας για το νεο μαραφετι...
Το χαρηκες; :rolleyes:
 

IliADVas

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
BMW R1250 GS ADVENTURE
@IliADVas, πες μας για το νεο μαραφετι...
Το χαρηκες; :rolleyes:
Θοδωρή δυστυχώς σε μια μέρα που είχα στη διάθεσή μου μέχρι την εκδρομή δεν πρόλαβα να ασχοληθώ σχεδόν καθόλου και δεν έχω περάσει ούτε το anavasi, οπότε αν σου πω ότι το χάρηκα θα είναι ψέματα. Τώρα θα πέσει πολύ μελέτη και ελπίζω να το χαρώ στο ADVtrophy.
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Καλημέρα και από εμένα !! Σήμερα που έχω ηρεμίσει από το άνγος που είχα σχετικά με την εκδρομή , τον καιρό, το φαγητό, τη διαμονή ,το να περάσουν όλοι που ήρθαν καλά, την ασφάλεια για όλους στο βουνό καθώς το τερέν είχε πολύ λάσπη και το βουνό ψηλά πολύ χίονι και πάγο μπορώ να πω ότι ήταν ένα διήμερο που τα έιχε όλα!! Όμορφες διαδρομές χωμάτινες και ασφάλτινες ,καλό φαγητό, όμορφους ανθρώπους , όμορφα μηχανάκια , όμορφα ορεινά χωριά , όμορφα τοπία !! Σας ευχαριστώ και πάλι που εμπιστευθήκατε την προσπάθεια μου και ένιωσα μία στήριξη από όλους σας!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Χα
Καλημέρα και από εμένα !! Σήμερα που έχω ηρεμίσει από το άνγος που είχα σχετικά με την εκδρομή , τον καιρό, το φαγητό, τη διαμονή ,το να περάσουν όλοι που ήρθαν καλά, την ασφάλεια για όλους στο βουνό καθώς το τερέν είχε πολύ λάσπη και το βουνό ψηλά πολύ χίονι και πάγο μπορώ να πω ότι ήταν ένα διήμερο που τα έιχε όλα!! Όμορφες διαδρομές χωμάτινες και ασφάλτινες ,καλό φαγητό, όμορφους ανθρώπους , όμορφα μηχανάκια , όμορφα ορεινά χωριά , όμορφα τοπία !! Σας ευχαριστώ και πάλι που εμπιστευθήκατε την προσπάθεια μου και ένιωσα μία στήριξη από όλους σας!!
χαιρομαι πολυ γιατί οι σωστοί άνθρωποι την σωστή στιγμή βρίσκονται στον σωστό χώρο και έτσι οι προοπτικές αποκτούνε νέο φρέσκο νόημα καθώς και αδιευκρίνιστες !!!!δυναμικες


Ακόμα ........
 

enkefalos

Μέλος
Περιοχή
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Μοτό
TUAREG 660
Χα

χαιρομαι πολυ γιατί οι σωστοί άνθρωποι την σωστή στιγμή βρίσκονται στον σωστό χώρο και έτσι οι προοπτικές αποκτούνε νέο φρέσκο νόημα καθώς και αδιευκρίνιστες !!!!δυναμικες


Ακόμα ........
:hailbig::hailbig:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Θελουμε φωτο με τα ΚΤΜ να σκαβουν και αν εχετε και τον ηχο με κινηση ακομα καλυτερα!


Ολο την κιτρινη αρχαιολογια με τα γκρι καπακια βλεπουμε απο χθες...:UH:



p.s.
Γεια σου ρε Ηλια, με το καλημερα μας εστειλες ολους στο κουτι με τους χαρτες!!

:friendship:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Θελουμε φωτο με τα ΚΤΜ να σκαβουν και αν εχετε και τον ηχο με κινηση ακομα καλυτερα!


Ολο την κιτρινη αρχαιολογια με τα γκρι καπακια βλεπουμε απο χθες...:UH:



p.s.
Γεια σου ρε Ηλια, με το καλημερα μας εστειλες ολους στο κουτι με τους χαρτες!!

:friendship:
Τον κίτρινο γίγαντα θα λες γατάκι αλλα το ξέρω ζηλεύεις που δεν εισουν εκει
Αλλα και εκει να εισουν τσάμπα θα έκαιγε η λάμπα
 
Top Bottom