Παρνωνας 2017 the story

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Συγνώμη έτσι μαλλιά-κουβάρια πάτε όλη την εκδρομή;;; Πιο gay friendly ρυθμός παίζει;
φιλε αυτοι ειναι οι τελευταιοι !!!οι υπολοιποι εχουν πιει και καφε!!!!:omg2::wht:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
φιλε αυτοι ειναι οι τελευταιοι !!!οι υπολοιποι εχουν πιει και καφε!!!!:omg2::wht:
Ναι......σιγά μην σκισουμε καμμια καλτσοδετα!
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
φιλε αυτοι ειναι οι τελευταιοι !!!οι υπολοιποι εχουν πιει και καφε!!!!:omg2::wht:
Εμένα μου φύγανε λίγα τσισα, όπως το είδα πάντως... Θα πρέπει να φέρω Pumper's την επόμενη. :p

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Εμένα μου φύγανε λίγα τσισα, όπως το είδα πάντως... Θα πρέπει να φέρω Pumper's την επόμενη. :p

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
δε θελω να σκεφτεσε αρνητικα
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Εμένα μου φύγανε λίγα τσισα, όπως το είδα πάντως... Θα πρέπει να φέρω Pumper's την επόμενη. :p

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
θα σε περασω και ενα γρηγορο μαθημα (ΦΑΡΣΑ) στην στενη και θα εισαι κομπλαταδαν
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
:D:D
Σε γενικές γραμμές πήγαιναμε ήρεμα. Τόσο ήρεμα που μερικοί βαριόντουσαν και καθόντουσαν σταυροπόδι. Μόνο τσιγάρο δεν άναψε...
Tρελός κανονικός ο Κώστας !! Που να τον δείτε με το multi στο δρόμο
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
:D:D
Tρελός κανονικός ο Κώστας !! Που να τον δείτε με το multi στο δρόμο
Θεός ο Κώστας!
Παραλίγο να βγούμε και εκτός μάχης.....

Εδώ βλέπετε την πρώτη κόντρα του εντούρο τιμ δαφνί


ΥΓ: Δηλώσω ευθαρσώς ότι τα 1190 είναι πρώτα ΚΑΙ σβηστά :p
 

jotor

Μέλος
Περιοχή
κρανίδι
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
990 adventure 2008
Εκεί που ρεμβάζεις και απολαμβάνεις την θέα, έρχεται ένας με ένα 450 και σε τσιγκλάει :p
Αυτο περιμένουμε.....φτάνουν οι φωτο!
Πρέπει να είναι τρομερή σαβουρδα
Ναιιιιιιι
προσπαθώ αλλά δεν μπορώ να ανεβάσω βιντεακια
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Παραλειπομενα:
Απο αυτες τις στιγμες που ολοι εχουμε ζησει στα βουνα...:)

1.ΑΝΩ ΔΟΛΙΑΝΑ...Μαγαζι:Ονειρολόγιο...

Φτανεις στο βουνο,βρισκεις την παρεα κι αρχιζει να ξετυλιγει το ομορφο 3ημερο μπροστα μας...Το μαγαζι αλλου,ενα Drambuie με 1 παγο και μια καστανοκαρυδοπαστα...Να παει αργα αργα η ωρα,κους κους με τα φιλαρακια και αραγμα στην αγκαλια του βουνου,κι ας ξερεις οτι αυριο εχεις γεματη μερα στα χωματα.ΑΞΙΑ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ!

2.ΚΑΡΥΕΣ...Εχεις μερικες δυσκολες στιγμες,καποιοι ξεμενουν,καποιοι παμε με αναθυμιασεις,ιμαντες βγαινουν,η παρεα χανεται στους λαβυρινθους...μενουμε 4...

στο πουθενα,να βρισκεις ανθρωπους ζεστους να σε εξυπηρετησουν...ενα μπετονι βενζινη φανταζει βαλσαμο ενω νυχτωνει,ενα καφεδακι,γεμιστο μπισκοτο και κουβεντα φερνει την παρεα πιο κοντα...στιγμες που μενουν!!!ΑΞΙΑ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ!

3.Νυχτα στο βουνο...αναμεσα ΑΓΙΟ ΠΕΤΡΟ & ΑΝΩ ΔΟΛΙΑΝΑ...Στροφη ατελειωτη αγνωστος δρομος αγριευεις τη νυχτα...Ενα φιδακι μοτοσυκλετες κατα ποδας με καταιγιστικο ρυθμο στριβουμε και φτανουμε στο μαγαζι...

Η κουραση της μερας ξεδιψαει με ενα ποτηρι κρασι,κοκκορα μακαροναδα,ψωμι χωριατικο και καλη παρεα...Ολη η κουραση ξεχνιεται και τα χαμογελα στα προσωπα αλλά κυριως στις ψυχες...ΑΞΙΑ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ!

4.Παράλιο ΑΣΤΡΟΣ

Καφεδακι & Μιφεϊγ...το 3ημερο τουρ στα βουνα το μαρτυρά η μποτα κατω απ'το τραπεζι...το μαρτυρουν οι κουβεντες στο τραπεζι που αρχιζουν και ξετυλιγουν το κουβαρι των αναμνησεων...επερασαμ'ομορφα...ΑΞΙΑ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ!

5.Οσα γινονται στα βουνα...ΜΕΝΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ...Τοσα λες,γραφεις,εξιστορεις...κι αλλα τοσα μενουν εκει,μενουν για παντα!ΑΞΙΑ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ!

Στιγμες...μοτοσυκλετες...βουνα...παρεα...τα εχεις ζησει!!!ΑΞΙΑ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ!:friendship:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Top Bottom