Παρνωνας 2017 the story

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Δυστηχως δεν ηταν απλα ενα φλωρικο τραβηγμα στην μεση αλλα δυο δισκοι πεταχτηκαν εξω και ξεκινησα φυσιοθεραπειες :(
Άτιμο πράμα η μέση,γρήγορα περαστικά.

Απ'οτι βλέπω ξεκαυλ.., έέέ ξεδώσατε για τα καλά στον Πάρνωνα :devilish::devilish:
Μπράβο στον Ηλία για την οργάνωση,μπράβο στους συμμετέχοντες,μπράβο σέ όσους δεν ήρθαμε και με χίλια ζόρια κρατιόμαστε να μην σπάσουμε τις οθόνες με τις ωραίες εικόνες που βλέπουμε
Στις επόμενες! :friendship:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Άτιμο πράμα η μέση,γρήγορα περαστικά.

Απ'οτι βλέπω ξεκαυλ.., έέέ ξεδώσατε για τα καλά στον Πάρνωνα :devilish::devilish:
Μπράβο στον Ηλία για την οργάνωση,μπράβο στους συμμετέχοντες,μπράβο σέ όσους δεν ήρθαμε και με χίλια ζόρια κρατιόμαστε να μην σπάσουμε τις οθόνες με τις ωραίες εικόνες που βλέπουμε
Στις επόμενες! :friendship:
Μου φαίνεται θα γίνει επανάληψη κάποια στιγμή με όσους δεν τα καταφέρατε :D
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Μου φαίνεται θα γίνει επανάληψη κάποια στιγμή με όσους δεν τα καταφέρατε :D
Πωωωω πως την εχασα τετοια εκδρομη, ποτε θα γινει επαναληπτικη;;;; :D
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Δικό σου! :friendship:

:ha

Ήθελε και να προσπεράσει με την μπετονιερα φορτωμένη τρομάρα του...:UH:

Που πας μαρή λελογρια στσι λασπες με τοσονα βάρος :friend:
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Εγώ έχω πληροφορίες εκ των έσω ότι περίπου 1500 άτομα ρίχτηκαν στην μάχη του Πάρνωνα, οι μισή χαθήκανε απο την αρχή, 4-5 γυρίζουν το δικό τους survivor μέχρι να λιώσουν τα χιόνια και να τους ξαναβρούν και 2 αποφάσισαν να μείνουν να ΄"φτιάξουν" το δικό τους brockbank mauntain!!!!!!!!!!!!!!!:pointu:

Μπράβο στον ilai που το έτρεξε όλο αυτό, συγχαρητηρια σε όσους πήραν μέρος σε αυτην την λασποθεραπεία!!!!!!!και του χρόνου να είμαστε καλά να έρθουμε και οι υπόλοιποι που ζηλεύουμε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Εγώ έχω πληροφορίες εκ των έσω... 2 αποφάσισαν να μείνουν να ΄"φτιάξουν" το δικό τους brockbank mauntain!!!!!!!!!!!!!!! ... ζηλεύουμε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.
Ζουλιάρη...μη δεις καλο εσυ αμεσως να τη χωθεις :UH::ha:ha
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
:ha

Ήθελε και να προσπεράσει με την μπετονιερα φορτωμένη τρομάρα του...:UH:

Που πας μαρή λελογρια στσι λασπες με τοσονα βάρος :friend:
Συνήθως ανοίγεις γκάζι και περνάς.....στην συγκεκριμένη λασπουρια άνοιξα λίγο παραπάνω στο σημείο που βγήκα από το νερό και έχασα το μπροστινο.
Αφού δεν με αποκεφαλισε το ducati....πάλι καλα:D
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Συνήθως ανοίγεις γκάζι και περνάς.....στην συγκεκριμένη λασπουρια άνοιξα λίγο παραπάνω στο σημείο που βγήκα από το νερό και έχασα το μπροστινο.
Αφού δεν με αποκεφαλισε το ducati....πάλι καλα:D
Να πας απο Ducati...τι θα πει ο ΑηΠετρος απανω..."Μια ζωη οδηγουσες μπετονιερα και πηγες απο Ντουκο...εισαι...ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΟΣ κυριε...στο δι@λο γρηγορα"...:D:fun
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να πας απο Ducati...τι θα πει ο ΑηΠετρος απανω..."Μια ζωη οδηγουσες μπετονιερα και πηγες απο Ντουκο...εισαι...ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΟΣ κυριε...στο δι@λο γρηγορα"...:D:fun
Θα έχω ελαφρυντικο.....την 19αρα ζαντα μπρος, που μας θυμίζει συχνά πυκνά την διάσταση της:p
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Συνήθως ανοίγεις γκάζι και περνάς.....στην συγκεκριμένη λασπουρια άνοιξα λίγο παραπάνω στο σημείο που βγήκα από το νερό και έχασα το μπροστινο.
Αφού δεν με αποκεφαλισε το ducati....πάλι καλα:D
ασε τις δικαολογιες αρχιζει και σκορπάει το παρτάλι σου δεν αντέχει άλλο και πέφτει μόνο του μπας και το καταλάβεις και δε το ξαναπάς στο βουνό :ha
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Εγώ έχω πληροφορίες εκ των έσω ότι περίπου 1500 άτομα ρίχτηκαν στην μάχη του Πάρνωνα, οι μισή χαθήκανε απο την αρχή, 4-5 γυρίζουν το δικό τους survivor μέχρι να λιώσουν τα χιόνια και να τους ξαναβρούν και 2 αποφάσισαν να μείνουν να ΄"φτιάξουν" το δικό τους brockbank mauntain!!!!!!!!!!!!!!!:pointu:

Μπράβο στον ilai που το έτρεξε όλο αυτό, συγχαρητηρια σε όσους πήραν μέρος σε αυτην την λασποθεραπεία!!!!!!!και του χρόνου να είμαστε καλά να έρθουμε και οι υπόλοιποι που ζηλεύουμε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.
κάπως έτσι :ha:ha:ha
 
Top Bottom