Περί Βαυαρέζικου άξονος...

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έτσι να βλέπω τα κρυφομαστόρια να αποκαλύπτονται σιγά - σιγά! χαχαχα!
Εγω στο μόνο που δηλώνω μάστορας είναι τα μάρμαρα. ....:p
Την χοντρή την σκαλίζουν μόνο ειδικοι:D
 

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
στα 60000 χιλιομετρα το δικο μου εγινε βιδες ο κινητηρας μονος του εμεινε πανω σε ενα καφασι ακομα δεν εμαθα να ανεβαζω φωτο να σας βαλω
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
στα 60000 χιλιομετρα το δικο μου εγινε βιδες ο κινητηρας μονος του εμεινε πανω σε ενα καφασι ακομα δεν εμαθα να ανεβαζω φωτο να σας βαλω
Κάνεις βίδες gs και μονάδες φρένων και δεν μπορείς να ανεβάσεις μια φώτο. ....:friend:

Κατέβασε την εφαρμογή Tapatalk ...και εκεί είναι όλα εύκολα.
Μέχρι το πουλί τα καταφέρνει :confused:
 

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
Κάνεις βίδες gs και μονάδες φρένων και δεν μπορείς να ανεβάσεις μια φώτο. ....:friend:

Κατέβασε την εφαρμογή Tapatalk ...και εκεί είναι όλα εύκολα.
Μέχρι το πουλί τα καταφέρνει :confused:
στον υπολογιστη καθομαι οντως ετσι ειναι δεν μπορω παω ανεβασμα αρχειου και δεν βλεπω καν την φωτο για να την ανεβασω ασε που δεν σπαω και πολυ το κεφαλι μου 3 μοναδες abs και αλαξα και τσιμουχα πηνειου στο δικο μου ΦΤΑΝΕΙ για σημερα
 

saitman

Μέλος
Περιοχή
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Όνομα
ΜΗΝΑΣ ΣΑΪΤΑΚΗΣ
Μοτό
R 1200 GS 2004
Τώρα που σας βρήκα ετοιμοπόλεμους και μένα με "ζώνουν" οι απορίες, ήθελα να ρωτήσω:
Τι κάνετε για την λίπανση του μπροστινού σταυρού; Εντάξει, ο πίσω λιπαίνεται κάθε φορά που αλλάζουμε βαλβολίνες στο διαφορικό, τον μπροστά όμως πως τον λιπαίνετε;
αν ριξεις το τροχο βγαινει ο αξονας με ενα λοστο μικρο.βγαζεις βεβαια τη φουσκα απι τη μερια του σασμαν μονο κοβοντας το δεματικο.γρασαρεις ξανακουμπωνεις.απο την μπροστινη μερια εχει και ασφαλεια.δεν το ειχα προσεξει και μου το ειπε ο enkefalos.

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

batman

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
ktm 640 lc4 2000 respect
bmw r 1150 gs adventure 2003
στον υπολογιστη καθομαι οντως ετσι ειναι δεν μπορω παω ανεβασμα αρχειου και δεν βλεπω καν την φωτο για να την ανεβασω ασε που δεν σπαω και πολυ το κεφαλι μου 3 μοναδες abs και αλαξα και τσιμουχα πηνειου στο δικο μου ΦΤΑΝΕΙ για σημερα
...Η μία απο αυτές,η δικιά μου...Ευχαριστώ και απο δω μέσα Δημήτρη....
 
Top Bottom