Περιήγηση στα χωριά των Γρεβενών Αλατόπετρα-Πρόσβορο-Μεσολούρι-Δοτσικό

Michael crf250l

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
Honda crf250l
Ωραία βόλτα Μάικ. ...
Ο Αφρικανος γιατί ελειπε????

Θέλει παρέα το βουνό φίλε. ...;)
Ο Αφρικανός δούλευε χτες στο μαγαζί εγώ ανέβηκα οικογένειακως είναι η γυναίκα από Σαμαρίνα(Έχω το όνομα έχω και την χάρη!).Μετά είναι η Μητέρα μου από την Σμιξη εκεί μεγάλωσα και τα ξέρω τα μέρη καλά με παρέα ή μόνος με ξετρελαίνουν!!

adv
 

Michael crf250l

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
Honda crf250l
Mου εφτιαξες τη μερα φιλε μου!!!Ωωωωωωωωραια μερη,μυρισε η βροχη στη γη!!!Πολυ ωραια!Μπραβο :)
Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια φιλαράκι! Πραγματικά πολύ ωραία εποχή για εδώ πάνω!!

adv
 

Michael crf250l

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
Honda crf250l
Ωραία κι αγαπημένα βουνά!
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε έχει πολλές διαδρομές εδώ πέρα!Με ορμητήριο την Σαμαρίνα πας Βάλια Κάλντα,Βοβουσα,Λαιστα (Λάκα Αώου), Βασιλίτσα, Καταφύγιο Σμόλικα,Κόνιτσα, Αετομηλιτσα..είτε από άσφαλτο είτε από χώμα!!

adv
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε έχει πολλές διαδρομές εδώ πέρα!Με ορμητήριο την Σαμαρίνα πας Βάλια Κάλντα,Βοβουσα,Λαιστα (Λάκα Αώου), Βασιλίτσα, Καταφύγιο Σμόλικα,Κόνιτσα, Αετομηλιτσα..είτε από άσφαλτο είτε από χώμα!!

adv
Ευκαιρία δοθείσης...
Γνωρίζεις αααν η διαδρομή Δίστρατου - Βωβούσας διορθώθηκε; Ή αν οι εναλλακτικές διαδρομές βγαίνουν...;
Μ' έχει "κολλήσει" η συγκεκριμένη διαδρομή!
 

Michael crf250l

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
Honda crf250l
Ευκαιρία δοθείσης...
Γνωρίζεις αααν η διαδρομή Δίστρατου - Βωβούσας διορθώθηκε; Ή αν οι εναλλακτικές διαδρομές βγαίνουν...;
Μ' έχει "κολλήσει" η συγκεκριμένη διαδρομή!
Δίστρατο-Βοβουσα εννοείς χώμα χωρίς ενδιάμεσο χωριό;

adv
 
Top Bottom