Περιήγηση στα χωριά των Γρεβενών Αλατόπετρα-Πρόσβορο-Μεσολούρι-Δοτσικό

Michael crf250l

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
Honda crf250l
Χμ..14-15 Μαΐου troffy 21-22 Μαΐου παγκόσμιο enduro Γρεβενά.. κάπου στα μέσα Ιουνίου πιστεύω για να φτάσει η Άνοιξη και στα ποιο ψηλά υψομετρα που λέγαμε..!!Βασικά στο troffy ο πλήρης σχεδιασμός και κλείδωμα ημερομηνίας!! :cool:

adv
 

Michael crf250l

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
Honda crf250l
Στο χωματόδρομο από Χιλιομόδι για Ζούζουλη διέσχισε το δρόμο ατάραχο στα 30 μέτρα μπροστά μου ένα Λυγκας η κοντή ουρά με το μαύρο τελείωμα και τα 《κομμένα αυτιά》ήταν χαρακτηριστικα!Πανέμορφο ζώο..!! Κρίμα..που δεν πρόλαβα να το φωτογραφίσω!!!


adv
 
Τελευταία επεξεργασία:

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Στο χωματόδρομο από Χιλιομόδι για Ζούζουλη διέσχισε το δρόμο ατάραχο στα 30 μέτρα μπροστά μου ένα Λυγκας η κοντή ουρά με το μαύρο τελείωμα και τα 《κομμένα αυτιά》ήταν χαρακτηριστικα πανέμορφο ζώο..!! Κρίμα..που δεν πρόλαβα να το φωτογραφίσω!!!


adv
Τυχερέ!
 

Michael crf250l

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
Honda crf250l
Ναι όντως..!!Το είχε δει ένας φίλος μου στο Περιβόλι και είχα διαβάσει για αυτό..τελικα χρειάζομαι μια κάμερα εκεί που πάω..!!

adv
 

intruder

Μέλος
Περιοχή
Καζανη
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟς
Μοτό
SUZUKI GSX1250FA ''ADVENTURE''
Εισαι τυχερος απο τους σπανιους.Εχει επισημα να εμφανιστει λυγκας αρκετα χρονια......στην εν λογο περιοχη (μεσολουρι-δοτσικο) ημουν ενας απο τους τυχερους κ τον ειδα πανω στο δρομο μαυρα μεσανυχτα με ομιχλη....ακινητος....φανταστικος κ αγρια ομορφος
 
Top Bottom