Πισω τροχός

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
...
Το μονο σιγουρο ειναι το τηλεφωνο του :D!!!
Είναι αδιευκρινιστος κι αυτός σαν το πλι. :p το ότι είναι έμπορος όμως περιπλεκει τα πράγματα :D
Τον ξέρω καλά ότι θετε μου λέτε και παρεμβαινω, εγω τον έχω σουζα :cool:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Είναι αδιευκρινιστος κι αυτός σαν το πλι. :p το ότι είναι έμπορος όμως περιπλεκει τα πράγματα :D
Τον ξέρω καλά ότι θετε μου λέτε και παρεμβαινω, εγω τον έχω σουζα :cool:

:pointu:

Πόσο καιρό ρε Γιάννο?
Θα φάει κανά καπάκι ο άνθρωπας!!!! Άσε που έχει μείνει από πίσω φρένο πλέον:laugh::p
 

nikos_ag

Μέλος
Περιοχή
herakleion kriti
Όνομα
nikos
Μοτό
bmw R1200Gs
Ωραίος φιλε χίλια ευχαριστω! Σε λίγες μέρες θα πάω Χανιά για ενα γάμο οποτε θα πεταχτώ και απο εκει! Έβγαλες καλή!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Τον ξέρω καλά ότι θετε μου λέτε και παρεμβαινω, εγω τον έχω σουζα :cool:
Επ, μιας και το ανεφερες:D!
Εχω παραγγειλει απο τον Δημαρα, εδω και παρα πολυ καιρο, τις δυο πρυμνιες"φουσκες" του 1200 gs. (Αυτη του κιβωτιου ταχυτητων και την αλλη του διαφορικου).
Αυτη η παραγγελεια εχει "πεσει" σε αυτες που βαρεσε μπιελα ο Δημος...:rolleyes:
Εχεις χρονο να πας να τις παρεις εσυ απ'το μαγαζι του και να μου τις στειλεις;); Αν το κανεις αυτο, εκτος απο κερασμα μπυρων (με πρωτη ευκαιρια), σου παραχωρω και τα "δικαιωματα" μου και να "χαστουκισεις":p:D εσυ τον Δημαρα αντι εμου:happy:!
Αντε πασα μου, γιατι ετοιμος ειμαι να κατεβω Κρητη!!!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Φιλε μου 16-17 Οκτωβρίου θα ειμαι Χανιά αν την παλεύεις ως τοτε πολυ ευχαρίστως
Sent from my iPhone using Tapatalk
Αν την παλευω λεει; Εχεις ολο το χρονο του κοσμου:)!
Οταν ερθει η ωρα και πας στα Χανια, τα παιρνεις και αυτα (χωρις να δωσεις λεφτα εννοειται, ξερει ο Δημος) και οταν βρεις παλι χρονο, μιλαμε στο τηλεφωνο για διευθυνση κτλ κτλ...

Α, και οπως ειπα και πιο πανω, τα "δικαιωματα" μου, δικα σου:D:D:D!!!
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Επ, μιας και το ανεφερες:D!
Εχω παραγγειλει απο τον Δημαρα, εδω και παρα πολυ καιρο, τις δυο πρυμνιες"φουσκες" του 1200 gs. (Αυτη του κιβωτιου ταχυτητων και την αλλη του διαφορικου).
Αυτη η παραγγελεια εχει "πεσει" σε αυτες που βαρεσε μπιελα ο Δημος...:rolleyes:
Εχεις χρονο να πας να τις παρεις εσυ απ'το μαγαζι του και να μου τις στειλεις;); Αν το κανεις αυτο, εκτος απο κερασμα μπυρων (με πρωτη ευκαιρια), σου παραχωρω και τα "δικαιωματα" μου και να "χαστουκισεις":p:D εσυ τον Δημαρα αντι εμου:happy:!
Αντε πασα μου, γιατι ετοιμος ειμαι να κατεβω Κρητη!!!
Κι εγώ περίμενα φούσκες και απ ότι μου πε στο τηλ ήρθαν, θα πάω από κει αύριο μεθαύριο και σε ενημερώνω!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Μιλησα με τον Δημο το πρωι. Περιμενει το κοπέλι που θα παρει τις φουσκες για λογαριασμο του boxer!!! Του Νικου ηθελα να πω:D!
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Μία φούσκα πάνω μια φούσκα κάτω θα τα βρούμε με τα παιδιά μην ανησυχείς Χάρη :D


Μιλησα με τον Δημο το πρωι. Περιμενει το κοπέλι που θα παρει τις φουσκες για λογαριασμο του boxer!!! Του Νικου ηθελα να πω:D!
Βαριέται να τις στείλει; :p
 
Top Bottom