Που μπορει να φτασει ο ανθρωπος...

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Ε λογικό έχεις και μια ηλικία...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ήντα;;
Έχω τρία παλιά 36ωρα για μετά το Λεωνίδιο. Ακόμα ένα κάνει κακό, δεν κάνει. Να δω δηλαδή πως χτίστηκε ο μύθος.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Track για τον εφιάλτη του 11 παρακαλώ.

Θα εκτιμηθεί το πλήρες διήμερο
Αν θέλεις την πλήρη εμπειρία πρέπει να το κάνεις όπως εγώ... με Kawasaki Ninja ZX6
Και μετά να μείνεις από λάστιχο στους Ψαράδες στις 9:00 το βράδυ, να φτάσει το φορτηγό στις 12:00 την νύχτα, να παίξετε ξύλο με τον οδηγό που θα θέλει να κάνεις την επιστροφή μέχρι τα Γιάννενα στην καρότσα (δεν του πέρασε, και μας σταμάτησε και περίπολο που έψαχνε λαθρομετανάστες, ακόμα θα τραβιόταν) και τελικά να φτάσεις στο ξενοδοχείο στις 4:00 το πρωί και την άλλη μέρα, Κυριακή, να ψάξεις όλα τα Γιάννενα για ανοιχτό μαγαζί να βάλεις λάστιχο για να συνεχίσεις την διαδρομή.
Ευκολάκι :p:hungover::roflmao:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Να φέρουμε και ένα χωριό Ιάπωνες για μπουκακε και ένα χωριό από την Αφρική για να δούμε αν όντως είναι σιδεροκωλη η βόλτα;
 

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv

Attachments

Doudo

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM LC8-950 Adventure '04
YAMAHA XT-1200Z Super-Tenere '14
Track για τον εφιάλτη του 11 παρακαλώ.

Θα εκτιμηθεί το πλήρες διήμερο
Άσε τα track τα gps και τα λοιπά gay systems που λέει και ο Κόκκινα Φεγγάρια, και πάρε το τετραδιάκι…
(Φωτοτυπίες δωρεάν)




Sent from my iPhone using Tapatalk
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
ταιριαζει και η πολη και το ονομα...
αλλα οχι .... απλη συμπτωση....
ο φιλος μου ο Γιωργος ειναι τωρα 62 ετων....
ο Λαμιωτης ο ταιστιλ ειναι μικροτερος....

και ναι...ειχε γυρισει σερι απο αυστρια...

:friendship:
Ωραίος ο Γιωργης
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Άσε τα track τα gps και τα λοιπά gay systems που λέει και ο Κόκκινα Φεγγάρια, και πάρε το τετραδιάκι…
(Φωτοτυπίες δωρεάν)
Ευχαριστώ πολύ.

Είδα το τρακ γιατί ο Ιούνιος είναι pride month και ο κόκκινα φεγγάρια με κουράζει πιο πολύ από τον Μπόρατ, έχει κοινά με το φετινό. Με σουπερσπορ μηχανή εννοείται ότι τέτοιες διαδρομές είναι μαζοχιστικες, αλλά αλήθεια, κυνηγοί ψαράδες 36ωρίτες θα είναι meme material πλέον #sorrynotsorry
 

gior-gos

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
v85tt
Βασικά καλησπέρα σας και βασικά να ξεκαθαρίσουμε ότι η διαφορά δυσκολίας των 700 στριφτερών χιλιομέτρων με τη δυσκολία 1000 χλμ εθνικής είναι ΧΑΟΤΙΚΗ :waiting:
Και πολλά λες 700.

Μιά άνοιξη γύρω στο 2003 - 2004 είχα πάει από Αθήνα Γύθειο μέσω Μυστρά όλο επαρχιακό με κτμ 640. 513 χλμ 13 ώρες. Την επόμενη μέρα είχα πυρετό και πόναγε όλο μου το σώμα. Έκτοτε έχω κάνει πολλά περισσότερα χλμ σε μιά μέρα αλλά με εθνική μέσα το οποίο όμως δεν το θεωρώ "κατόρθωμα". Εκείνη η διαδρομή ήταν η πιο "αντρική" που έχω κάνει ποτέ μου και όχι, δεν θα την ξαναέκανα.

:friendship:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Και πολλά λες 700.

Μιά άνοιξη γύρω στο 2003 - 2004 είχα πάει από Αθήνα Γύθειο μέσω Μυστρά όλο επαρχιακό με κτμ 640. 513 χλμ 13 ώρες. Την επόμενη μέρα είχα πυρετό και πόναγε όλο μου το σώμα. Έκτοτε έχω κάνει πολλά περισσότερα χλμ σε μιά μέρα αλλά με εθνική μέσα το οποίο όμως δεν το θεωρώ "κατόρθωμα". Εκείνη η διαδρομή ήταν η πιο "αντρική" που έχω κάνει ποτέ μου και όχι, δεν θα την ξαναέκανα.

:friendship:
Καλά και με το 640 εσύ το τερματισες :roflmao:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Με την γυναίκα κάναμε με bross 400 πσκ με σκηνή στο Νεστόριο. Στην επιστροφή στα καμμένα Βούρλα που σταματήσαμε για λουκουμάδες έβαλε τα κλάματα αφού πόνεσε κυριολεκτικά.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ο Γιώργος taisteal στο ταξίδι της Ιρλανδίας γύρισε σερί από Αυστρία. Στο ίδιο ταξίδι στο ανέβασμα επειδή από παρεξήγηση ακυρώθηκε η κράτηση στην Ελβετία έφτασε σερί από Δολομίτες ως τη θάλασσα για να πάρει το καράβι για Ιρλανδία με f650 Dakar.

:)
 

gior-gos

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
v85tt
Ο Γιώργος taisteal στο ταξίδι της Ιρλανδίας γύρισε σερί από Αυστρία. Στο ίδιο ταξίδι στο ανέβασμα επειδή από παρεξήγηση ακυρώθηκε η κράτηση στην Ελβετία έφτασε σερί από Δολομίτες ως τη θάλασσα για να πάρει το καράβι για Ιρλανδία με f650 Dakar.

:)
Νταξει ο Γιώργος είχε κάνει και το επικό να πάει με το σκουτεράκι στη Γερμανία στη μάζωξη μοτοσικλετιστών (ελεφάντεντρεφεν αν το λέω σωστά) με χιόνια και σκηνές.
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Βασικά καλησπέρα σας και βασικά να ξεκαθαρίσουμε ότι η διαφορά δυσκολίας των 700 στριφτερών χιλιομέτρων με τη δυσκολία 1000 χλμ εθνικής είναι ΧΑΟΤΙΚΗ :waiting:
500 χλμ με το xchallenge ολο επαρχιακό η πιο δύσκολη μέρα της ζωής μου.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
500 χλμ με το xchallenge ολο επαρχιακό η πιο δύσκολη μέρα της ζωής μου.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Να πω εδώ ότι η στοκ σέλα του Τσάλεντζ είναι πιο άνετη από την στοκ του 950 και το μικρόφωνο πέφτει, συνεχίστε.
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Όταν ταξιδεύεις σχεδόν ένα 24ωρο σερί, είναι μλκια.
Ταξιδεύεις μακριά και καταλαβαίνεις τι λεω
να κοιτας εκει που θες να πας.....
αλλιως θα πας εκει που κοιτας....

εαν πας ''συγκεντρωμενος '' στο στοχο μπορεις να διαχειριστεις τους πονους....
αλλιως αν κοιτας συνεχεια το :mooning:ρακι που ποναει θα πας σε καμμια πολυθρονα-ξαπλωστρα....

sugarias george 2023μ.χ.


:p:laugh::laugh::laugh:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Σωστός ο Γιώργης, και εγώ συγκεντρωμένος είμαι στο καινούργιο μηχανάκι που θέλω να πάρω και όντως οι τσοκαριές δεν πονάνε καθόλου!
 
Top Bottom