Προβολάκια LEDs

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Ναι αξιζει το 30αρι,
κ βιδα βαζεις οτι μηκος θες κ φυσικα ακολουθα την τακτικη του Πανου με τις σχετικες επεμβασεις πριν την τοποθετηση.

adv phone
Και αν δεν μπορει μονος του,περναει μια βολτα απο την "πεθερα" παιρνει πεντε (καλα) κομματια πιτα και ερχεται και του τα φτιαχνω.
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Thsnk you all.
Πανο,παρασκευη απόγευμα θα τα τσεκαρω με τον μάστορα.αν φτιαχτουν τα κρατώ μέχρι νεωτέρας.

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Το ένα δεν άναψε καθόλου και το άλλο πολύ αμυδρά.δηλαδη δεν φώτιζε καν στον δρόμο,μονο αν το κοιταγες το καταλαβαίνεις.
Την τελευταία φορά είχαν δουλέψει κανονικά και για ώρα αλλά πάει κανας μήνας.

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Υγρασια ειναι λογικα.Ανοιξε τα,αφησε τα να παρουνε αρκετο αερα και δοκιμασε τα μετα απο καναδυο μερες.Λογικα θα ειναι ενταξει.Σιγουρεψου οτι εφυγε η υγρασια και πριν τα κλεισεις στεγανοποιησε τα.
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Μία φορά μου είχανε πάρει (στα μέρη σου) που τρωγανε σερί καμία 30 ώρες νερό και μάλιστα όχι πίσω στον κύκλωμα αλλά μπροστά πάνω στο κέντρο(ανοίγουν από δύο σημεία).τα ανοιξα τα καθάρισα και όλα κομπλε.
Θα το τσεκαρω πάντως...

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

gefr

Μέλος
Επαγγελματίας
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος Φραγκόπουλος
Μοτό
Πάντα υπάρχει αιτία
Ν
βαζουν λιγο νερο απο το στεφανι τους κ φυσικα λιγες βρωμιες.
Ανοιγεις τις τρείς βίδες που κρατάνε το τζαμάκι; καθαριζεις βαζεις κ λιγη σιλικονη κ λυθηκε κι αυτο.

adv phone
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
ετσι για feedback λοιπον.
απτα προβολακια ειχαν φυγει οι 2 ενωσεις.τις ενισχυσαμε,τις κολλησαμε και δουλευουν κανονικα.
το θετικο ηταν πως δεν ειχαν ιχνος υγρασιας μεσα στο κυκλωματακι τους.
προς το παρον δηλαδη ειμαι κομπλε.
ευχαριστω ολους για τις απαντησεις και την βοηθεια!
 

intruder

Μέλος
Περιοχή
Καζανη
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟς
Μοτό
SUZUKI GSX1250FA ''ADVENTURE''
το ενααπο τα δικα μου ειχε παρει υρασια...το ανοιξα το στγνωσα το κλεισα αλλα τωρα αναβει μεν αλλα η δυναμη του ειναι πολυ λιγη(μπορεις κ το κοιτας καταματα χωρις καν να ενοχλει,οσο το αλλο δεν μπορεις καν να το κοιταξεις γιατι σε τυφλωνει.Ρευμα παιρνει αρα τι μπορει να ειναι?
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
το ενααπο τα δικα μου ειχε παρει υρασια...το ανοιξα το στγνωσα το κλεισα αλλα τωρα αναβει μεν αλλα η δυναμη του ειναι πολυ λιγη(μπορεις κ το κοιτας καταματα χωρις καν να ενοχλει,οσο το αλλο δεν μπορεις καν να το κοιταξεις γιατι σε τυφλωνει.Ρευμα παιρνει αρα τι μπορει να ειναι?
Αυτο που δεν αναβει καλα λογικα εχει ακομη υγρασια.Ξαναανοιξε το και αστο να παρει αερα μηπως και στρωσει.
 

gefr

Μέλος
Επαγγελματίας
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος Φραγκόπουλος
Μοτό
Πάντα υπάρχει αιτία
Σε αντίστοιχη περίπτωση που είχα φως με πολλα led που δεν άναβε δυνατά είχε καεί ένας πυκνωτής. Αν ξέρεις και μπορείς. ..
 

$py

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
YAMAHA WR250R

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
€ 35,36 | Car Moto White 6000K 8000LM LED Motorcycle Headlight Fog Spot HeadLamp Spotlight Waterproof Motorbike Bulb For BMW Honda Harley
Πήρα αυτά. Έκαναν δύο μήνες να έρθουν αλλά αξίζουν. Μια σκάλα, πολύ δυνατά, ρυθμιζόμενα, με όλα τα παρελκόμενα και πολύ καλή ποιότητα κατασκευής.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
€ 26,48 16%OFF | 2019 2020 Motorcycle For YAMAHA Tenere 700 T700 XTZ 700 Fog Lights Auxiliary Light Bracket Driving Lamp

έχει πάρει κανείς τα παραπάνω από Ali ?
Tα εχω απο το 2017 και εκτος του οτι βγαζουν πολυ καλο φως με σωστη δεσμη απλωμενη μονο οριζοντια, δεν εχουν παθει τιποτα απολυτως. Οχι αυτα προφανως με τη βαση για το Τ7, τα προβολακια ομως ειναι τα ιδια.
 
Top Bottom