Πωλείται ΚΤΜ 990 Adventure μοντ'07.

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ναι ναι ένα 690 είχα απλά θέλω κάτι το οποίο να πηγαίνεις πιο άνετα εθνική και με το 690 δε πας και πολύ εύκολα πρέπει να του βάλεις αλλά fairing να κάνεις ολόκληρες διαδικασίες αλλά και πάλι ζορίζεται στη εθνική...
990.
Το καλύτερο μηχανάκι :)
 

Juohmaru!

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
S2R1000
Meoni
Προφανώς ξέρεις πολύ καλά τι κερδίζεις και τι χάνεις (το παίζω κύριος και δε θα σε πω προδότη)...

Όμως γιατί ψάχνεις GSA και όχι το απλό GS; Θέλω να πω, για κάποιον που κάνει και χώματα, γιατί να προτιμήσει το έξτρα βάρος και μπούγιο (διαχρονική μου απορία αυτή); Μη μου πεις για τα επιπλέον 1-2εκ διαδρομής στην ανάρτηση ή τα 10-13λ επιπλέον τεπόζιτο... Έχω κάνει πολλές χωμάτινες βόλτες παρέα με ένα απλό GS στο παρελθόν και έφτανε μέχρι και τα 400χμ αυτονομίας... στην Ελλάδα είμαστε!

Σοβαρά ρωτάω...
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Δεν θελει χωμα, αλλα μια απλη διάσχιση αν τύχει.
Εχει αλλο για χωμα.
Βασικα να νοιωθει ανετα η κυρα.
Ε ρε και να ανεβουν σε καμια τουρινγκ.
Δεν σας σωζει τιποτα.
:p:laugh::laugh:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Προφανώς ξέρεις πολύ καλά τι κερδίζεις και τι χάνεις (το παίζω κύριος και δε θα σε πω προδότη)...

Όμως γιατί ψάχνεις GSA και όχι το απλό GS; Θέλω να πω, για κάποιον που κάνει και χώματα, γιατί να προτιμήσει το έξτρα βάρος και μπούγιο (διαχρονική μου απορία αυτή); Μη μου πεις για τα επιπλέον 1-2εκ διαδρομής στην ανάρτηση ή τα 10-13λ επιπλέον τεπόζιτο... Έχω κάνει πολλές χωμάτινες βόλτες παρέα με ένα απλό GS στο παρελθόν και έφτανε μέχρι και τα 400χμ αυτονομίας... στην Ελλάδα είμαστε!

Σοβαρά ρωτάω...
Ειναι καθαρά αισθητικό το θέμα + τη μεγαλύτερη κάλυψη απο τη μέση και κάτω.
 

Juohmaru!

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
S2R1000
Meoni
Το ξέρω ότι κρατάει (και πολύ καλά κάνει) το 640 για travel enduro, όμως η απορία μου είναι αν θέλεις και λίγο φιλοσοφική...

Για ποιο λόγο αγοράζει κάποιος ένα GSA και όχι το απλό, εκτός από το ότι είμαστε στην Ελλάδα και θέλω το μεγαλύτερο και ακριβότερο και να φαίνεται...;

Ειλικρινά χωρίς παρεξήγηση ρωτάω, είναι όντως καλύτερο και σε τι; Ταξιδεύει καλύτερα; Γιατί; Λόγω μεγαλύτερης ζελατίνας και κάλυψης; Άλλο γρανάζωμα; Τόση διαφορά; Και στο χώμα...;

Ξαναλέω ότι την ανάγκη για αυτονομία άνω των 550χλμ δεν την πολυδέχομαι, όταν το GS έχει τόσο καλή οικονομία καυσίμου...

Οι πολλοί GSάκηδες (κι εσύ Γιάννο πριν αλλαξοπιστήσεις) ας απαντήσουν παρακαλώ...
 

pumba

Μέλος
Όνομα
pumba
Μοτό
Honda c50rr
Philips OneBlade
Το ξέρω ότι κρατάει (και πολύ καλά κάνει) το 640 για travel enduro, όμως η απορία μου είναι αν θέλεις και λίγο φιλοσοφική...

Για ποιο λόγο αγοράζει κάποιος ένα GSA και όχι το απλό, εκτός από το ότι είμαστε στην Ελλάδα και θέλω το μεγαλύτερο και ακριβότερο και να φαίνεται...;

Ειλικρινά χωρίς παρεξήγηση ρωτάω, είναι όντως καλύτερο και σε τι; Ταξιδεύει καλύτερα; Γιατί; Λόγω μεγαλύτερης ζελατίνας και κάλυψης; Άλλο γρανάζωμα; Τόση διαφορά; Και στο χώμα...;

Ξαναλέω ότι την ανάγκη για αυτονομία άνω των 550χλμ δεν την πολυδέχομαι, όταν το GS έχει τόσο καλή οικονομία καυσίμου...

Οι πολλοί GSάκηδες (κι εσύ Γιάννο πριν αλλαξοπιστήσεις) ας απαντήσουν παρακαλώ...
Είπε ότι του αρέσει αισθητικά πιο πολύ, δε νομίζω να χωράει περισσότερη αναλυση
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Σειρά σου Γιαννάκη για αγγελία, Έλα, μην ντρέπεσαι. Και θα στην κάνουμε και τάνα την αγγελία :fun
Ρε συγνώμη τώρα...

Τόσο όμορφο παλικάρι είσαι... Πενφε θα πας να πάρεις;;
Κανόνισε..... Γιατί όταν ψωνίσεις δεν θα μπορείς να κρυφτείς ούτε στην αραπια.
Αφήνω αυτά εδώ... με αγάπη*!

*Από τότε που έβαλε αγγελία το Tracer τον έβαλα μέσα στη καρδιά μου (πολύ βαθιά όμως, στα μπουτρούμια της), ας όψεται που δεν την έβαλε λίγα χρόνια αργότερα, ώστε να του τη "φάω".

Πέρα από τα αστειάκια, ο Γιάννης έχει αποδείξει ότι ξέρει και να απολαμβάνει αλλά ΚΑΙ να φροντίζει τις μοτοσυκλέτες του, οπότε και εγώ πιστεύω πως ο νέος ιδιοκτήτης θα είναι τυχερός.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Όλοι από τον πάγκο του μονόδρομου θα περάσετε
Ωραίο εργαλείο από νοικοκύρη !!!!!
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Όλοι από τον πάγκο του μονόδρομου θα περάσετε
Ωραίο εργαλείο από νοικοκύρη !!!!!
Αφού τα χουμε ξαναπεί...bmw=εξασφαλισμένα γηρατειά. κορυφαία εταιρεία στην εργονομία, στην άνεση και επικεντρωμένη πάντα στις πρακτικές ανάγκες του αναβάτη. η mercedes των 2 τροχών...τι να λέμε τώρα.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Λόγω κάποιων δυσκολιών στην πώληση, η μοτοσυκλέτα ανέβηκε και στο γνωστό site με άλλη τιμή.
Για το ADVride παραμένει στις 6500 ευρώ όπως η αρχική ανάρτηση.

 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Αν υπάρξει περίπτωση να το δώσεις χωρίς τις acrapovic ρίξε σήμα γιατί ψάχνει φίλος.Thanks John και με το καλό η πώληση της Monick!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ανανέωση της αγγελίας λόγω εξελίξεων.

Θα είναι διαθέσιμη μέχρι την αρχή της επόμενης εβδομάδας, μετά η αγγελία θα κατέβει λόγω επερχόμενου μπάρκου.
Ευχαριστώ.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κλείστε την αγγελία παίδες, νομίζω πως αυτή η μοτοσυκλέτα ήρθε για να μείνει.
Ευχαριστώ για τη φιλοξενία.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Κλείστε την αγγελία παίδες, νομίζω πως αυτή η μοτοσυκλέτα ήρθε για να μείνει.
Ευχαριστώ για τη φιλοξενία.
Και σου είπα να μην κάνεις πολύ παρέα με τον Θανασεν ... :roflmao:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Κλείστε την αγγελία παίδες, νομίζω πως αυτή η μοτοσυκλέτα ήρθε για να μείνει.
Ευχαριστώ για τη φιλοξενία.
Έκανες σοφή επιλογή. Αυτή η μοτοσυκλέτα είναι παιδί σου και είναι και ένα απο τα καλύτερα μοντέλα ever. Κάτσε νόστιμα και απόλαυσε την.
 
Top Bottom