Πώληση μοτοσυκλέτας στο εξωτερικο!!!

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Δηλαδή ένας Ελβετός δεν βρίσκει στην Ελβετία XR? Ή ακόμα καλύτερα, στην Γερμανία που είναι δίπλα και βρωμάει ο τόπος από μηχανάκια σε καλές τιμές?

Το νου σου, φαίνεται λίγο περίεργο...
Κανένας ετοιμοθάνατος θα θέλει το 650. Φαντάσου το τι θα τραβάει αυτός και από την γυναίκα του. Πριν αρχίσει τα ναρκωτικά, κάνει την τελευταία κίνηση
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κανένας ετοιμοθάνατος θα θέλει το 650. Φαντάσου το τι θα τραβάει αυτός και από την γυναίκα του. Πριν αρχίσει τα ναρκωτικά, κάνει την τελευταία κίνηση
Μπαααα....πιτσι ανύπαντρο, που γυρίζει τον κόσμο.
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Όταν πούλησα το BMW έκανα κατάθεση πινακίδων και διαγραφή αν θυμάμαι καλά. Ο αγοραστής το πήρε στην Πολωνία με φορτηγάκι. Του το έδωσα με υπεύθυνη δήλωση ότι του πούλησα το μηχανάκι με τον τάδε αριθμό πλαισίου και κινητήρα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Όταν πούλησα το BMW έκανα κατάθεση πινακίδων και διαγραφή αν θυμάμαι καλά. Ο αγοραστής το πήρε στην Πολωνία με φορτηγάκι. Του το έδωσα με υπεύθυνη δήλωση ότι του πούλησα το μηχανάκι με τον τάδε αριθμό πλαισίου και κινητήρα.
Αυτό ακούγεται ευκολο
 

estebahn

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
CBR 600F4i
Έκανα εξαγωγή το VFR μου από Ελλάδα στην Ελβετία, το βραδάκι που θα είμαι σπίτι θα στα γράψω γιατί έφαγα ένα τρίμηνο σχεδόν με τη διαδικασία
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Μπαααα....πιτσι ανύπαντρο, που γυρίζει τον κόσμο.
Και με το 65μισο θα γυρίσει τον κόσμο?
Ρε escobar τι βάζεις μέσα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν έχω ιδέα αν και πως έβγαλε πινακίδες στο εξωτερικό.
Αυτό θα είναι δικό του πρόβλημα.
Το θέμα είναι να γίνει διαγραφή από εμένα και με κάποιο τρόπο να ταξιδέψει ο τύπος για Ζυρίχη
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Αυτό θα είναι δικό του πρόβλημα.
Το θέμα είναι να γίνει διαγραφή από εμένα και με κάποιο τρόπο να ταξιδέψει ο τύπος για Ζυρίχη
Και γιατί δεν το βάζεις σε μία μεταφορική?
Τόσα φορτηγά βγαίνουν έξω...
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Ελβετέ φίλε μου, σταμάτα να κάνεις φάρσες στον XR Maniac και να του λες οτι θέλεις τον Γκάντι για να γυρίσεις τον κόσμο...είναι μεγάλος άνθρωπος σε κρίσιμη ηλικία.
H θέση του Γκάντι είναι σε κάποιο μαυσωλείο...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έχουν πείσει τον κόσμο ότι τα μουσειακά τεμάχια είναι τα μόνα κατάλληλα για περιπέτεια. Αυτοί είναι.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ναι βρε, αυτό είναι. Θα ζήσουν περιπέτεια ψάχνοντας στο κοτέτσι για ανταλλακτικά στο Ουζμπεκιστάν
Παταγονια θα πάει το αγόρι...
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Γη του πυρός, το πετάει στο φωκο και τέλος.
Νταξ λίγο υπερβολή.Γη του πυρός ήταν το 1520 που ό άλλος πέρναγε τα στενα. 500 χρόνια αργότερα απλά έχει honda συνεργείο στην Ushuaia..
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom