ΣΚ στο Καρπενήσι Γιατί!!!!.............και οι Μούτζες (γυναίκες) έχουν ψυχή.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
εχω μια στεναχωρια που δεν μπορεσα ν ακολουθησω μες στην χαρα μου...αλλα απ την αλλη χαμογελαω που σας βλεπω να περνατε ωραια κ δεν ανησυχω...γιατι εμεις δεν χανομαστε!
κ εις αλλα με υγεια λελες μου!
Εσύ είσαι στο ....νέος πατέρας team!
Και αυτό δεν συγκρίνεται με καμμια βόλτα.....:)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
εχω μια στεναχωρια που δεν μπορεσα ν ακολουθησω μες στην χαρα μου...αλλα απ την αλλη χαμογελαω που σας βλεπω να περνατε ωραια κ δεν ανησυχω...γιατι εμεις δεν χανομαστε!
κ εις αλλα με υγεια λελες μου!
Στην κατασταση σου χασαμε ολοι βολτες αλλα ειναι για καλο. Ο γιγαντας θα μεγαλωσει και ερχεστε ολοι μαζι ;)

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Όποιο μέρος κι αν διαλέξεις, οποία διαδρομή κι αν ακολουθήσεις, ότι κι αν δεις, ότι κι αν φας , όπου και να κοιμηθείς, ένα μετράει πάνω από όλα.. Η παρέα κι όλα τα αλλά σου φαίνονται όμορφα !! Κι αυτή η παρέα, ήταν ιδανική! Δεν μου αρέσει να ξεχωρίζω αλλά το κάθετι είναι ξεχωριστό οπότε... Αρχικά για τις κύριες μας εκ μέρους μου ένα μεγάλο μπράβο κι ένα τεράστιο ευχαριστώ που αποδέχονται την μεγάλη μας αγάπη για τους δυο τροχούς και μας συνοδεύουν στην εξερεύνηση νέων τόπων, εικόνων, μυρωδιών και πάνω από όλα συνανθρώπων.. Για τους φίλους εκ Θεσσαλονίκης- Βόλου δεν τα είπαμε πολύ αλλά τα είπατε ουσιαστικά.. χάρηκα που σας είδα!! Και το team τώρα: @NIKOS PAPADOPOULOS : δεν μας άφησε άντερο...Πριν πέσω για ύπνο το βράδυ τσέκαρα αν το δωμάτιο είχε κουδούνι αποξω!! Σκέψου να κοιμάσαι και να σε ξυπνάνε για σπρώξιμο..!!!:roflmao::roflmao: ...Νίκο χάρηκα πολύ, είσαι άπαιχτος (ξέρω τι λες.... θα πάω...) @Phoenix : δεν ξέρω τι λέτε για τον γέροντα εσείς αλλά αυτός βρήκε το δρόμο για το μικρό χωριό και μας οδήγησε με ασφάλεια (να ακούγατε συνεννόηση με το τσομπανόσκυλο:ok:) στο meeting point!! Στέργιο ελπίζω να είσαι ακόμη καλά με το νεράκι.. @ilai : γρήγορος , στριφτερός (@gsmaniac με γά__σες με τα λάστιχα:cool:) και κατασταλαγμένος στο τι θέλει να καβαλάει (όλα θα τα πάρει αυτό το παιδί..) Η ατάκα "όρνια" :p:p Ηλία πατσίσαμε με τα τελευταία δίοδια... @giannisL : Ήρεμη δύναμη και μέσα σε όλα.. σου είπα βάλε βενζίνη γιατί δεν θα σε φτάσει με αυτούς που έμπλεξες;)... @forester : Θοδωρή αφού την πάλεψες να μας ακολουθήσεις με το κουτί μπράβο σου.. Το triple black πάντως στάθηκε επάξια κι όσο με έπαιρνε έξυνε πίσω από τον κόκκινο διάολο (και με 15.200 τα Dunlop);)... @gsmaniac : Ότι και να γράψω θα είναι πολύ λίγο (άλλωστε σου τα έχω πει κι από κοντά) γιατί όλη αυτή η "παρέα" φροντίζεις να συναντηθεί στους δρόμους και να γράψει χλμ και απολαυστικές στιγμές ζωής με την πρώτη ευκαιρία που σου δίνεται.. Θερμή παράκληση να συνεχίσεις να το κάνεις.. Keep going λοιπόν Κωστή και θα έχεις πάντα συνταξιδιώτες!!
Κουταμαρα Μπιλυ....
Επρεπε να παρεις το δικο μου τριμαυρο με ολοφρεσκα ντανλοπια και θα κουναγες μαντηλι στο Λιακο :cool: :cool: :cool: :p :p :p
Το πουλαει ηδη ο τυχερουλης και δε θα ζησει την ηττα :D :D

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Κουταμαρα Μπιλυ....
Επρεπε να παρεις το δικο μου τριμαυρο με ολοφρεσκα ντανλοπια και θα κουναγες μαντηλι στο Λιακο :cool: :cool: :cool: :p :p :p
Το πουλαει ηδη ο τυχερουλης και δε θα ζησει την ηττα :D :D

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Χαχαχχαχαχα δεν το δίνω μονο γι αυτά που λες !! Θα σε πικράνω πρώτα και μετα θα το πουλήσω παλιο κουλη και εσυ :DD ο billy πάντως αντικειμενικά το gs το Παει παρα μα παρα πολυ καλα !! Οποτε επανερχόμαστε και λέμε σημασια δεν εχουν τα μηχανακια αλλα τα νιάτα "παλιογριες" :D
Την καλημερα μου σε όλους !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Χαχαχχαχαχα δεν το δίνω μονο γι αυτά που λες !! Θα σε πικράνω πρώτα και μετα θα το πουλήσω παλιο κουλη και εσυ :DD ο billy πάντως αντικειμενικά το gs το Παει παρα μα παρα πολυ καλα !! Οποτε επανερχόμαστε και λέμε σημασια δεν εχουν τα μηχανακια αλλα τα νιάτα "παλιογριες" :D
Την καλημερα μου σε όλους !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Σ αυτο εχεις δικιο!
Τα χρονια φαινονται παντου! Αλλα δεν ανησυχω.... κι εσυ θα γερασεις και θα γελανε αλλοι :D :D :D :D

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Σ αυτο εχεις δικιο!
Τα χρονια φαινονται παντου! Αλλα δεν ανησυχω.... κι εσυ θα γερασεις και θα γελανε αλλοι :D :D :D :D

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Συμφωνώ και επαυξάνω !!! Ετσι ακριβώς ειναι !!πάντως για "γερόντια" ειστε καλα τιμόνια ρε μπαγάσηδες ;)))


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Συμφωνώ και επαυξάνω !!! Ετσι ακριβώς ειναι !!πάντως για "γερόντια" ειστε καλα τιμόνια ρε μπαγάσηδες ;)))


Sent from my iPhone using Tapatalk
ΘΑ γίνει και ασφαλτινη καταδρομικη....χωρίς μουτζες!
Και τότε οι γεροι θα γίνουν νέοι και οι νέοι θα ασπρισουν!!
Υπομονή.....:D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
ΘΑ γίνει και ασφαλτινη καταδρομικη....χωρίς μουτζες!
Και τότε οι γεροι θα γίνουν νέοι και οι νέοι θα ασπρισουν!!
Υπομονή.....:D
;) ;) ;) ;)

Ετσι!

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Μπραβο καμαρια μου για την υπεροχη βολτα !!!
Λενε οτι μεσα απο τις φωτο καταλαβανεις την ευτυχια και την επιτυχια.... και στις δικες σας ολα τα προσωπα αστραφτουν!!!
Τι να σας κανω που και εγω ειμαι στο κλαμπ "νεος πατερας"....

ΥΓ: Τα ανταποδωτικα τελειωσαν.... αιντε κανονιστε καμμια αντρικη τωρα... οχι τιποτα αλλο να "κατεβασω" και το αδειοχαρτο....:pointu::pointu:

ΥΓ2: Η φωτο με τα φιλαρακια εκ Βορρα ορμωμενοι απλα.... τα σπαει !!!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
ΘΑ γίνει και ασφαλτινη καταδρομικη....χωρίς μουτζες!
Και τότε οι γεροι θα γίνουν νέοι και οι νέοι θα ασπρισουν!!
Υπομονή.....:D
Αυτο περιμενω και δε τον πουλάω το Ντουκο μου !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αυτο περιμενω και δε τον πουλάω το Ντουκο μου !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Νομίζεις ότι θα σε σώσει ο κοκκινος σιφουνας;
Έχεις ξεφύγει με δηλώσεις και το πλι έχει αρχίσει να δουλεύει στο 78%...και πάνω
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Νομίζεις ότι θα σε σώσει ο κοκκινος σιφουνας;
Έχεις ξεφύγει με δηλώσεις και το πλι έχει αρχίσει να δουλεύει στο 78%...και πάνω
Ωχ ωχ ωχ ωχ μαλλον θα εχω δουλειά τοτε !!! Χαχαχα α


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
ωραια κ καλα ολα,η παρεα,τα τοπια οι φιλοι/φιλες αλλα εγω θα σας πω την αληθεια,την μια κ μοναδικη πισω απ'ολες υατες τις φωτογραφιες...:secret:

επεσε πανφοφλα κυριοι!!ναι καλα ακουτε...παντοφλα κ ντακουνι 12ποντο στο καπακι.σε καθε Λελοσπιτο...:UH:
σηκωσαν φλαμπουρο οι Μουτζες κ βγηκαν μπροστα.γιατι νομιζετε οτι φορανε τα μπουφ στο κεφαλι?για στυλ..οχι βεβαια!! για να κρυψουν τα σημαδια ειναι....:yew:
ΕεεΠΠππ...ειπαν ως εδω!!τερμα οι σολο αντρο-τσαρκες στα βουνα χωρις εμας!!:waiting:

σαν μ-πολυ δεν σας λασκαραμε κ πηρατε αερα με συνεχεις εξορμησεις κ καφεδακια...για να μαζευτουμε λιγακι λεμε..
κ ετσι καλοι μου φιλοι προεκυψε τουτη η βολτα,μηπως κ εξημερωθουν τα πνευματα (οι Μουτζες δλδ)...:D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ωραια κ καλα ολα,η παρεα,τα τοπια οι φιλοι/φιλες αλλα εγω θα σας πω την αληθεια,την μια κ μοναδικη πισω απ'ολες υατες τις φωτογραφιες...:secret:

επεσε πανφοφλα κυριοι!!ναι καλα ακουτε...παντοφλα κ ντακουνι 12ποντο στο καπακι.σε καθε Λελοσπιτο...:UH:
σηκωσαν φλαμπουρο οι Μουτζες κ βγηκαν μπροστα.γιατι νομιζετε οτι φορανε τα μπουφ στο κεφαλι?για στυλ..οχι βεβαια!! για να κρυψουν τα σημαδια ειναι....:yew:
ΕεεΠΠππ...ειπαν ως εδω!!τερμα οι σολο αντρο-τσαρκες στα βουνα χωρις εμας!!:waiting:

σαν μ-πολυ δεν σας λασκαραμε κ πηρατε αερα με συνεχεις εξορμησεις κ καφεδακια...για να μαζευτουμε λιγακι λεμε..
κ ετσι καλοι μου φιλοι προεκυψε τουτη η βολτα,μηπως κ εξημερωθουν τα πνευματα (οι Μουτζες δλδ)...:D
Ο λελος......από 2 πράγματα ξεχωρίζει
Το 1 είναι η παντοφλα που τρωει

Όπως οι μουτζες μας ξεχωρίζουν από πολλά.....αλλά το ένα και σημαντικό είναι ότι μας χτυπανε με τρόπο και δεν μας αφήνουν σημαδια:p
 

staga1200

Μέλος
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW 1200 GS
ΘΑ γίνει και ασφαλτινη καταδρομικη....χωρίς μουτζες!
Και τότε οι γεροι θα γίνουν νέοι και οι νέοι θα ασπρισουν!!
Υπομονή.....:D
Που μπορώ να δηλώσω ενδιαφέρον ?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Που μπορώ να δηλώσω ενδιαφέρον ?
ΘΑ σου έλεγα......αλλά φοβάμαι μην έρθεις και έχουμε ομαδικές πωλήσεις γληγορων μοτοσυκλετων:D
 
Top Bottom