ΣΚ στο Καρπενήσι Γιατί!!!!.............και οι Μούτζες (γυναίκες) έχουν ψυχή.

vtheo

Μέλος
Περιοχή
Π.Φάληρο
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200 GS Adv 08
Και δωσε να μας κυνηγανε τα σκυλια.....
Ειχαμε ομως τον γητευτη των τσοπανοσκυλων

Υποκλίνομαι στον Μέγα Άνθρωπο των Βουνών!!!:hailbig::p

Φοβερή παρέα!!!Εκπληκτικά μέρη!!!Στα επόμενααα...
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
ωραία παρέες, ωραίες οικογένειες, ωραία τοποθεσία, ωραίες μηχανές...όλα ωραία!!!!! πάντα τέτοια ;)









και έτσι ας προσπαθήσω να θυμηθώ πότε πήγα τελευταία φορά βόλτα :(
 

staga1200

Μέλος
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW 1200 GS
Mπράβο στις συζύγους των ΛΕΛΩΝ ....
Μετά από πολλές πιέσεις σας ανάγκασαν και πήγατε βόλτα μαζί τους ...

Πρέπει να αλλάξω το καταστατικό ....
Εχει χαθεί με φαίνεται η Μπάλα ....

Σας χαίρομαι που περνάτε όμορφα και βολτάρετε ...:)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Γ@μω τις βολτες καματε...βεβαια οταν κανονιζουν οι...Μούτζες τι αλλο θα κανατε;...εξαιρετικα!!!Πολυυυυ ωραια πραματα.Το παρεακι τα σπαει,η διαθεση στο φουλ και τα τεραιν με καθε ειδους προσβαση,ειτε ποδαρατοι ειτε με μοτο ειτε με αυτοκινητο ολα μα ολα ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ:hailbig:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Βλεποντας αυτη τη φωτο...μου ηρθε-δεν ξερω γιατι-μια εικονα στο μυαλο...



Κρητικαροι VS Λελοι...:D:p
Τουτος απο κατου παντως, ανηκει στους κρητικαρους:yew:



Το δειχνει με το χερι:cool:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Είχαμε στρώσει μέσα, αλλά ο λαός απαίτησε έξω!
ΥΓ: Η Μαίρη μου το είπε από την αρχή για έξω, αλλά δεν την άκουσα. Όποιος δεν έχει μυαλό..... στρώνει ξανα!!:D:D:D:D
Αγορι μου..τι σου κανει εντυπωση;Αφου ειπαμε...οι αντρες απο 2 πραγματα ξεχωριζουμε...το ενα οτι...κανουν κουμάντα οι γυναικες...:D:p
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Οι σκεψεις των Γαργαροτεκνων.....ηταν να κυκλωσουμε απο την Ευρυτανια την Ορεινη Ναυπακτια και μετα απο 600 χλμ να φτασουμε στα σπιτια μας.
Οι μουτζες ομως κανουν κουμαντο.....:oops:
Οχι αγαπη μου.....αφηστε τα χλμ και τα βουνα
Σημερα θα περπατησουμε στην περιοχη......τελος
Παρα τις εντονες αντιδρασεις του πουλιου....βασικα, μετα απο 2-3 χαστουκια, βαλαμε κατω το κεφαλι και αρχισαμε το περπατημα στο δασος.




Δεν ειχαν κι αδικο....
Θελαμε κατι τετοιο σαν τ απουπανου η σαν τ απουκατ'....



:p :p :p :p :p

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

NIKOS PAPADOPOULOS

Μέλος
Περιοχή
ΑΙΓΑΛΕΩ
Όνομα
Νίκος παπαδοπουλος
Μοτό
Gs 1200 LC adventure
Αυτο το ΣΚ λοιπον...ηταν αφιερωμενο στα Καλιαρντα:phttp://www.parapolitikaargolida.gr/2013/08/blog-post_9366.html
Ανταποδωτικα...που σχεδον κανονισαν τα κοριτσα :rolleyes:
Ομορφες φατσουλες με χαμογελα και θετικη ενεργεια.....που τοσο λειπει τριγυρω μας.
Και κλεισιμο....συναντηση με παλιοφιλους απο Θεσσαλονικη και Βολο
Τι αλλο να ζητησει καποιος??
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Μπραβο σας!! Θαυμάσια βολτα και ωραίες χαμογελαστές φωτο,
Με το καλο και στα επόμενα!
Κανετε και ενα καλο με το να παιρνετε και τις γυναίκες σας μαζι πότε πότε...!
 

staga1200

Μέλος
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW 1200 GS
Τουτος απο κατου παντως, ανηκει στους κρητικαρους:yew:



Το δειχνει με το χερι:cool:
Απλώς λέει και (δείχνει) ότι στην επόμενη παράκαμψη θα κάνουν αριστερά ....
Τι δεν καταλαβαίνεις Τεοντόρ ????
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Απλώς λέει και (δείχνει) ότι στην επόμενη παράκαμψη θα κάνουν αριστερά ....
Τι δεν καταλαβαίνεις Τεοντόρ ????
Λέει πολλά το δακτυλο.......:D
Πολλά και μεταφορικά...:rolleyes:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Απλώς λέει και (δείχνει) ότι στην επόμενη παράκαμψη θα κάνουν αριστερά ....
Τι δεν καταλαβαίνεις Τεοντόρ ????
Στα λεει ο σοφος γερων... ;)

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Όποιο μέρος κι αν διαλέξεις, οποία διαδρομή κι αν ακολουθήσεις, ότι κι αν δεις, ότι κι αν φας , όπου και να κοιμηθείς, ένα μετράει πάνω από όλα.. Η παρέα κι όλα τα αλλά σου φαίνονται όμορφα !! Κι αυτή η παρέα, ήταν ιδανική! Δεν μου αρέσει να ξεχωρίζω αλλά το κάθετι είναι ξεχωριστό οπότε... Αρχικά για τις κύριες μας εκ μέρους μου ένα μεγάλο μπράβο κι ένα τεράστιο ευχαριστώ που αποδέχονται την μεγάλη μας αγάπη για τους δυο τροχούς και μας συνοδεύουν στην εξερεύνηση νέων τόπων, εικόνων, μυρωδιών και πάνω από όλα συνανθρώπων.. Για τους φίλους εκ Θεσσαλονίκης- Βόλου δεν τα είπαμε πολύ αλλά τα είπατε ουσιαστικά.. χάρηκα που σας είδα!! Και το team τώρα: @NIKOS PAPADOPOULOS : δεν μας άφησε άντερο...Πριν πέσω για ύπνο το βράδυ τσέκαρα αν το δωμάτιο είχε κουδούνι αποξω!! Σκέψου να κοιμάσαι και να σε ξυπνάνε για σπρώξιμο..!!!:roflmao::roflmao: ...Νίκο χάρηκα πολύ, είσαι άπαιχτος (ξέρω τι λες.... θα πάω...) @Phoenix : δεν ξέρω τι λέτε για τον γέροντα εσείς αλλά αυτός βρήκε το δρόμο για το μικρό χωριό και μας οδήγησε με ασφάλεια (να ακούγατε συνεννόηση με το τσομπανόσκυλο:ok:) στο meeting point!! Στέργιο ελπίζω να είσαι ακόμη καλά με το νεράκι.. @ilai : γρήγορος , στριφτερός (@gsmaniac με γά__σες με τα λάστιχα:cool:) και κατασταλαγμένος στο τι θέλει να καβαλάει (όλα θα τα πάρει αυτό το παιδί..) Η ατάκα "όρνια" :p:p Ηλία πατσίσαμε με τα τελευταία δίοδια... @giannisL : Ήρεμη δύναμη και μέσα σε όλα.. σου είπα βάλε βενζίνη γιατί δεν θα σε φτάσει με αυτούς που έμπλεξες;)... @forester : Θοδωρή αφού την πάλεψες να μας ακολουθήσεις με το κουτί μπράβο σου.. Το triple black πάντως στάθηκε επάξια κι όσο με έπαιρνε έξυνε πίσω από τον κόκκινο διάολο (και με 15.200 τα Dunlop);)... @gsmaniac : Ότι και να γράψω θα είναι πολύ λίγο (άλλωστε σου τα έχω πει κι από κοντά) γιατί όλη αυτή η "παρέα" φροντίζεις να συναντηθεί στους δρόμους και να γράψει χλμ και απολαυστικές στιγμές ζωής με την πρώτη ευκαιρία που σου δίνεται.. Θερμή παράκληση να συνεχίσεις να το κάνεις.. Keep going λοιπόν Κωστή και θα έχεις πάντα συνταξιδιώτες!!
 

giamil

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
R1200GS ADV ΄07 (Blackie)
εχω μια στεναχωρια που δεν μπορεσα ν ακολουθησω μες στην χαρα μου...αλλα απ την αλλη χαμογελαω που σας βλεπω να περνατε ωραια κ δεν ανησυχω...γιατι εμεις δεν χανομαστε!
κ εις αλλα με υγεια λελες μου!
 
Top Bottom