ΣΚ στο Καρπενήσι Γιατί!!!!.............και οι Μούτζες (γυναίκες) έχουν ψυχή.

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Οι γυναικες σας υπεβαλαν σε διημερη δοκιμασια ...Αλλα αντεπεξελθατε αξια Μπραβος σας. Α..κ οι φωτο τα σπανε.
Χάλια Πέτρο, άστα... Δοκιμασία λέμε!!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ακολούθως πήγαμε μέσα στο χ. Κορυσχάδες για να το δούμε, αλλά και για να κανονίσουμε φαγητό κλπ. Οι υπόλοιπες :D με τους άντρες τους πίνανε καφεδάκι με @tattoopanther κλπ παρέα από Θεσ/νικη στο μικρό Χωριό.
Σκάνε μύτη και 2-3 πούλμαν και βουρ στην πολύ καλή τοπική ταβέρνα, οπότε κάναμε μεταβολή πάραυτα, προς αναζήτηση άλλου προορισμού, με λίγο κόσμο, ή .... καθόλου κόσμο! ;)
Οι δεσμοί που έχω με το Καρπενήσι , είναι ανάλογη με τους πατρογονικούς στη Μεσσηνία και αυτούς της πολυετούς μου παραμονής στην ευρύτερη περιοχή της Ρεντίνας (Θεσ/νικης).
Την ταβέρνα στο Νόστιμο Ευρυτανίας την ήξερα από παλιά, αλλά είχε αλλάξει διεύθυνση και τα τηλ από internet παρέπεμπαν στην παλιά ιδιοκτησία. Δε σκέφτηκα να ψάξω fb με τη νέα ιδιοκτησία, οπότε ξανά πίσω για Νόστιμο για επί τόπου έλεγχο.
Εκεί έπεσα σε 2ο ξάδερφο των κουμπάρων μου, έγιναν κάτι τηλ, μας κέρασαν κι ότι ήπιαμε (τυχεροι.... είχαμε ταξίδι μπροστά μας:p:p:p:p) κι αρχικά στρώσαμε μέσα:

 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Είχαμε στρώσει μέσα, αλλά ο λαός απαίτησε έξω!






ΥΓ: Η Μαίρη μου το είπε από την αρχή για έξω, αλλά δεν την άκουσα. Όποιος δεν έχει μυαλό..... στρώνει ξανα!!:D:D:D:D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black




Και το πούλμαν που λέει ο @gsmaniac , στο βάθος...


Φάγαμε κιόλας !

 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black




Τα λοιπά είναι πλέον ιστορία!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Κώστα gsmaniac σωστά το είπες........με τα πούλμαν πήγατε. ....


Παιδιά, ένα θα σας πω........ζήτω οι "αδερφές" :friendship:

AfricafoN
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom