ΣΧΟΛΙΑ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ!!!@Πανελλήνια Έκθεση Φωτογραφίας ΑDVriders!

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Να δεις που ολοι θα στείλουν τελευταία στιγμη!!
...319 και σημερα!! :wacky:
Θα δοθει και μια μικρη παραταση...κανα δυο δεκαετιες ακομη...σαν τα τελη Κυκλοφοριας κατι...:p
Μια λυση παντως ειναι να χρεωνονται με 1 ευρω παραπανω στα T-shirt οσοι καθυστερουν!! :cool:
Ο αλλος εκανε ομοιοκαταληξια το λιονταρι με το νταρι νταρι.
Λυσεις υπαρχουν παιδια!!
:ha:ha:ha
Θες ρε Λευτερη να φτασει το t-shirt 300ευρω?Ουτε ο Οικος Αρμανι να το ειχε επιμεληθει...αστο λεμε...δε συΦερει:D:p
:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
:fun:fun:fun:fun:fun:fun:fun:fun:fun:fun:fun:fun:fun:fun
:ha:ha:ha:ha:ha:ha:ha:ha:ha:ha:ha
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
..δυστηχως στα συλογικά γενικός εκτός το ποδόσφαιρο ο έλληνας εχει θέμα μεγάλο ..
οι μισοί των μισών στειλαν τις φωτός και γενικά το αφήσαμε για το μέλλον το όλο εγχείρημα και ίσως σε κάποια άλλη διάσταση το πραγματοποιήσουμε .. είδωμεν !


Sent from the seventh dimension using black hole
from our parallel universe
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Πως τα πηγε η εκθεση με τις φωτό που χρησιμοποιήσατε παρά την θέληση αυτών που τις τράβηξαν; (για να μη πω τιποτα πιο χοντρο)
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Αλεξη επειδη ειχα αναλαβει ολο το σκηνικο με την αποστολη των φωτο κτλ οταν με ενημερωσε ο gsmaniac οτι δεν θες να μπουν στην εκθεση δυο φωτογραφιες σου ενημερωσα αμεσως με μήνυμα τον Μανωλη πυξιδας990 . Μπορει να στο επιβεβαιώσει και ο ίδιος. Επειτα μετα απο λιγες μερες ενημερωσα ξανα αλλο ενα παιδι απο την μοτοπαρεα του Λεωνιδιου τον Αντωνη Καττη ωστε να μην γινει λαθος και τις ξεχασουν. Δεν ξερω αν οι φωτο μπηκαν η οχι στην εκθεση τελικα οπως λες διοτι το Σαββατο που κατεβηκα Λεωνίδιο δεν ειδα την εκθεση με ηρεμία
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έκανα ένα μεγάλο λάθος και τύπωσα 2 φώτο του Αλέξη χωρίς την άδεια του, γιατί δεν θυμόμουν την αντίρρηση που είχε για την έκθεση.
Του ζήτησα ταπεινά συγνώμη για αυτο και είπα στον Ηλία να βγάλει αυτές τις φώτο από την έκθεση.
Νομίζω ότι τα παιδιά τις έβγαλαν.
Ζητώ και πάλι συγγνώμη για την όχι εσκεμμένη κινηση να τυπώσω τις φώτο.
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
σε μια φωτο ειδα μονο τον Αλεξ...
εκεινη με το ''θαμμενο'' ορθια εργαλειο....
και πολυ την γουσταρα...
και ειδικα εσενα αλεξ... με εκεινο το ΧΑΜΟΓΕΛΟ μεσα απο το κρανος...:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Πολυ καλη αυτη η κινηση.Το advride εχει πολυ υλικο και οι δημοσιευση αυτων των φωτογραφιων υποθετω οτι θα κανει πολυ κοσμο να δει με αλλο ματι τον μοτοσυκλετισμο.

ΥΓ.Αλεξανδρε σιγουρα θα ειχες τους λογους σου που δεν ηθελες να αναρτηθουν καποιες δικες σου,αλλα αν μου επιτρεπεις θα διαφωνησω,παντα με καλη προθεση.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Εγώ από την άλλη θα συμφωνήσω με τον Αλέξανδρο
ο καθένας έχει τον δικό του τρόπο σκέψης και είναι θεμέλιος λίθος του χώρου
σεβασμός στην διαφορετικότητα και πολλά άλλα που άπτονται σε θέματα κουλτούρας παιδείας κλπ
σίγουρα η έκθεση φωτογραφίας θα πάει σε άλλο επίπεδο διότι η προσέγγιση του κοινού ήταν αξιοπρόσεκτη
ορισμένοι κοίταζαν επίμονα κάποιες φωτο και δεν το πίστευαν ότι ήταν από ερασιτέχνες και δη μοτοσυκλετιστές!!!!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
και γενικά μετά από παρέμβασή,προταση εσωτερική! μέλους, θα αλλάξουν ,εμπλουτίστουν τα θέματα που άπτονται των φωτογραφιών σε πιο εξειδικευμένο επιπεδο βοηθώντας και τους αρχάριους να ανεβάσουν λεβελι
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
και γενικά μετά από παρέμβασή,προταση εσωτερική! μέλους, θα αλλάξουν ,εμπλουτίστουν τα θέματα που άπτονται των φωτογραφιών σε πιο εξειδικευμένο επιπεδο βοηθώντας και τους αρχάριους να ανεβάσουν λεβελι
Θα ανεβάσουν λεβελι που; στη φωτογραφία;
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Εγώ από την άλλη θα συμφωνήσω με τον Αλέξανδρο
ο καθένας έχει τον δικό του τρόπο σκέψης και είναι θεμέλιος λίθος του χώρου
σεβασμός στην διαφορετικότητα και πολλά άλλα που άπτονται σε θέματα κουλτούρας παιδείας κλπ
σίγουρα η έκθεση φωτογραφίας θα πάει σε άλλο επίπεδο διότι η προσέγγιση του κοινού ήταν αξιοπρόσεκτη
ορισμένοι κοίταζαν επίμονα κάποιες φωτο και δεν το πίστευαν ότι ήταν από ερασιτέχνες και δη μοτοσυκλετιστές!!!!!!
Το οτι εχω αλλη αποψη η το οτι εγω θα ενεργουσα διαφορετικα, δεν σημαινει οτι διαφωνω με την κινηση του..Αυτος ξερει,αυτος αποφασιζει και αν θες σε κανεναν μας δεν πεφτει λογος.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Παιδια...εμεις σαν μοτοπαρεα λεωνιδιου το ειδαμε καθαρα σαν συμπληρωμα του event που θα αρεσε και απο οτι εμαθα αρεσε σε κοσμο αρκετο.Σαφως ειχα ενημερωθει για τις φωτο του αλεχ,το ειπα και στα παιδια που το εφτιαχναν.Ειχα την εντυπωση οτι ειχαν αφαιρεθει,αλλα διαβαζω οτι ηταν μεσα.Αυτο ριχνει την ευθυνη πανω μου διοτι επειδη ειχα το γενικο προσταγμα,δεν το τσεκαρισα,αρα δεν φταινε και τα παιδια που τις κολαγαν,ιδιως γιατι ειχαν αυξημενη δουλεια εκεινες τις μερες.Οποτε αν δημιουργηθηκε η οποια διαταραχη,υπευθυνος ειμαι εγω και ζηταω συγνωμη.

Υ.Γ Παντως επειδη τις πακεταρισα πριν καμια ωρα και τις εστειλα στο ηλια,εχει πολυ καλα κλικ και πραγματικα οσοι τις ειδαν ιδιως,ετσι οπως τις ειχαν βαλει τα παιδια αναμεσα σε κοσμο και μηχανακια,ειμαι 100% σιγουρος οτι αρεσαν πολυ...αυτο και παλι συγνωμη για την αναστατωση.....
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Παιδια...εμεις σαν μοτοπαρεα λεωνιδιου το ειδαμε καθαρα σαν συμπληρωμα του event που θα αρεσε και απο οτι εμαθα αρεσε σε κοσμο αρκετο.Σαφως ειχα ενημερωθει για τις φωτο του αλεχ,το ειπα και στα παιδια που το εφτιαχναν.Ειχα την εντυπωση οτι ειχαν αφαιρεθει,αλλα διαβαζω οτι ηταν μεσα.Αυτο ριχνει την ευθυνη πανω μου διοτι επειδη ειχα το γενικο προσταγμα,δεν το τσεκαρισα,αρα δεν φταινε και τα παιδια που τις κολαγαν,ιδιως γιατι ειχαν αυξημενη δουλεια εκεινες τις μερες.Οποτε αν δημιουργηθηκε η οποια διαταραχη,υπευθυνος ειμαι εγω και ζηταω συγνωμη.

Υ.Γ Παντως επειδη τις πακεταρισα πριν καμια ωρα και τις εστειλα στο ηλια,εχει πολυ καλα κλικ και πραγματικα οσοι τις ειδαν ιδιως,ετσι οπως τις ειχαν βαλει τα παιδια αναμεσα σε κοσμο και μηχανακια,ειμαι 100% σιγουρος οτι αρεσαν πολυ...αυτο και παλι συγνωμη για την αναστατωση.....
Μανωλη δεν χρειάζεται να ζητήσεις καμια συγνωμη κατεμε !! Το λαθος με τις φωτο του Αλεξ ηταν δικο μας . Δεν επρεπε να φτασουν ποτε σε σενα! Σε ευχαριστούμε και σας ευχαριστουμε για τον χωρο που μας δωσατε και εκθεσαμε τις φωτογραφιες . Του χρονου με το καλο θα εχετε αλλες τοσες! Ολα καλα φιλε
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
ΥΓ.Αλεξανδρε σιγουρα θα ειχες τους λογους σου που δεν ηθελες να αναρτηθουν καποιες δικες σου,αλλα αν μου επιτρεπεις θα διαφωνησω,παντα με καλη προθεση.
Καμια αντιρρηση αλλα θα ηθελα να διαβασω και τις λεπτομερειες, με τι διαφωνεις και γιατι.

Παιδια...εμεις σαν μοτοπαρεα λεωνιδιου το ειδαμε καθαρα σαν συμπληρωμα του event που θα αρεσε και απο οτι εμαθα αρεσε σε κοσμο αρκετο.Σαφως ειχα ενημερωθει για τις φωτο του αλεχ,το ειπα και στα παιδια που το εφτιαχναν.Ειχα την εντυπωση οτι ειχαν αφαιρεθει,αλλα διαβαζω οτι ηταν μεσα.Αυτο ριχνει την ευθυνη πανω μου διοτι επειδη ειχα το γενικο προσταγμα,δεν το τσεκαρισα,αρα δεν φταινε και τα παιδια που τις κολαγαν,ιδιως γιατι ειχαν αυξημενη δουλεια εκεινες τις μερες.Οποτε αν δημιουργηθηκε η οποια διαταραχη,υπευθυνος ειμαι εγω και ζηταω συγνωμη.
Δεν φταις εσυ αλλα δυστυχως παιρνει και εσας η μπαλα, ζηταω εγω συγνωμη γι αυτο.

Το προβλημα μου ηταν ο τροπος που κατεληξαν να τυπωθουν, κυριως γιατι ηταν ξεκαθαρο οτι δεν ηθελα να συμμετασχω:
ο Κωστας, μερικες μερες πριν τις αντιληφθω τι εχει γινει, μου ειχε ζητησει να του στειλω φωτο για την εκθεση, και δεν του ειχα στειλει. Θεωροντας οτι "το τιποτα" ειναι αρκετα ξεκαθαρη απαντηση οτι δεν θελω να συμμετασχω στην εκθεση, δεν μου αρεσε και πολυ οταν ειδα οτι με αγνοησε ξεκαθαρα και συμπεριελαβε δικες μου.

Παρολαυτα, το αναγνωρισε και δημοσια λιγο παραπανω, οποτε ειμαι καλυμμενος.
 
Top Bottom