Στα Χνάρια Αρχαίων Δρόμων Του Μεταξιού…(KZ-KG-UZ 2014 / Μέρος Α΄)

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Παναγιώτη Χρόνια πολλά και για την γιορτή σου !!!
Το ταξιδιωτικό σου......... είναι γεύμα σε αριστοκρατικό εστιατόριο με χαμηλό φωτισμό και ακριβά σερβίτσια με βιολιά και πιάνο, οι σερβιτόροι πηγαίνουν κι έρχονται..............περιμένω το desert :friendship::friendship:
 

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
Παναγιώτη Χρόνια πολλά και για την γιορτή σου !!!
Το ταξιδιωτικό σου......... είναι γεύμα σε αριστοκρατικό εστιατόριο με χαμηλό φωτισμό και ακριβά σερβίτσια με βιολιά και πιάνο, οι σερβιτόροι πηγαίνουν κι έρχονται..............περιμένω το desert :friendship::friendship:
Ευχαριστώ Ηλία για τις ευχές και τα καλά σου λόγια.. Να είσαι πάντα καλά με μπόλικα ταξίδια όπου αγαπάς.. Με ζοριζει λίγο αυτό το desert αλλά πού θα πάει θα πάει θα σερβιριστει και αυτό..
 

moby_gr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
R1200GS Adventure
Τι είδαν πάλι τα μάτια σας....Κιργιστάν ολέ!!!

Σας ζηλεύω που καταφέρνετε και πάτε όπου περνάει δρόμος... Να είστε πάντα γεροί :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστος

Μέλος
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Aprilia Tuono factory - sym vf185
:hailbig: και πάλι :hailbig: φίλε μου!!!!!!

Και όσο βλέπω στο χάρτη μέχρι που φτάσατε τόσο δεν μπορώ να το πιστέψω.
Αναμένουμε το Β μέρος.

Υ.Γ. Αυτό το Κιργιστάν και η διαμονή σας στη σκηνή, με στοίχειωσε....
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Εγω ευχαριστώ για την ανάγνωση του Σάββα.. Καλά ταξίδια να έχουμε..
Αμήν αδερφέ, αναμένεται η συνέχεια όποτε μπορείς να την απολαύσουμε οι γεροντότεροι πούναι πολύ αργά για μας έστω να το σκεφτούμε να το κάνουμε.
 

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
Αμήν αδερφέ, αναμένεται η συνέχεια όποτε μπορείς να την απολαύσουμε οι γεροντότεροι πούναι πολύ αργά για μας έστω να το σκεφτούμε να το κάνουμε.
δεν ισχυει η λεξη γεροι στους μοτοκαβαλαριδες.αν μπορεις να σηκωσεις το δεξι σου ποδι ,πας οπου θελεις!!!!
τι στο καλο,τα δευτερα -τριτα ηντα,θα κλειστουν στο σπιτι με γιαουρτακι;
οι αλλοι 70+ ηρθαν απο την κορεα στην νορβηγια!!!!!τι μου λες τωρα!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Kαθομαι εδω και ενα 3ωρο και διαβαζω οσο πιο καλα...:eek::eek::eek: (...νομιζω...)μπορω το οδοιπορικο...Εχω χαθει κυριολεκτικα σε περιγραφη και ΕΙΚΟΝΕΣ...!:woot::geek::inlove:...Μαγικες εικονες και βουνα και δρομοι χωματινοι στην ακρη των ουρανων...εχω την ΣΙΓΟΥΡΗ αισθηση οτι ειναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ που εχω διαβασει ποτέ σε Ελληνικα Φορουμ!!!!!!!!!!:yew:

Πανο & Μονικα...να ειστε καλα να ταξιδευετε και να μας μεταφερετε σε κοσμους που θα θελαμε ολοι να παμε...ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ!Οσα like κ μπραβο κι αν πω θα ειναι σταγονα στον ωκεανο τών συναισθηματων μου εν όσω διαβαζα αλλά και οσων ειδα μεσα απο το ταξιδι σας... :hailbig:

Και ΦΥΣΙΚΑ θα ξαναγυρισω τις σελιδες πισω και θα ξαναδιαβασω παλι και παλι τα οσα εγραψες και ειδες Πανο σε αυτα τα μερη.Απιστευτες εικονες κ συναισθηματα μενουν απο μια τετοια ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΖΩΗΣ με ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ!Απο αυτα που θα ηθελα ΠΟΛΥ να ζησω και κατ'ιδιαν ως 2τροχος...και ΜΑΚΑΡΙ καποια στιγμη:inlove:

Περιττευει να πω οτι περιμενω σαν μουρλος και...
…….Μέρος Β΄ που περιλαμβάνει Ουζμπεκιστάν, Καζακστάν, Ρωσία, Τσετσενια, Γεωργία, Τουρκία, μαγειρεύεται και θα σερβιριστεί σύντομα φρέσκο και σπαρταριστό.......
Το ταξίδι συνεχίζεται…….
:friendship:
 

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
Τι είδαν πάλι τα μάτια σας....Κιργιστάν ολέ!!!

Σας ζηλεύω που καταφέρνετε και πάτε όπου περνάει δρόμος... Να είστε πάντα γεροί :)
Φιλαράκι όντως αυτά που είδαμε και ζήσαμε ήταν το κάτι άγνωστο παντελώς, και ξεχωριστό από ότι είχαμε ζήσει μέχρι τώρα.. Κιργισταν ολε και πάλι ολε..!!! Να είσαι καλά φίλε ευχαριστούμε με πολλά ταξιδιαρικα χιλιόμετρα εύχομαι..
 

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
:hailbig: και πάλι :hailbig: φίλε μου!!!!!!

Και όσο βλέπω στο χάρτη μέχρι που φτάσατε τόσο δεν μπορώ να το πιστέψω.
Αναμένουμε το Β μέρος.

Υ.Γ. Αυτό το Κιργιστάν και η διαμονή σας στη σκηνή, με στοίχειωσε....
Χρήστο ευχαριστούμε να είσαι πάντα καλά με ταξίδια όπου αγαπάς.. Το Κιργισταν απ'ότι φαίνεται έχει στοιχειωσει πολύ κόσμο..
 

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
Αμήν αδερφέ, αναμένεται η συνέχεια όποτε μπορείς να την απολαύσουμε οι γεροντότεροι πούναι πολύ αργά για μας έστω να το σκεφτούμε να το κάνουμε.
Σάββα ποτέ δεν είναι αργά για κανέναν και για τίποτα.. Πολλά παραδείγματα έχουν δείξει το αντίθετο από αυτό που πιστεύεις. Όλα στο μυαλό είναι, στην ψυχή και το σώμα ακολουθεί. Πραγματικά εύχομαι να κάνεις κάτι αντίστοιχο και ποιο μακρινό.
 

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
δεν ισχυει η λεξη γεροι στους μοτοκαβαλαριδες.αν μπορεις να σηκωσεις το δεξι σου ποδι ,πας οπου θελεις!!!!
τι στο καλο,τα δευτερα -τριτα ηντα,θα κλειστουν στο σπιτι με γιαουρτακι;
οι αλλοι 70+ ηρθαν απο την κορεα στην νορβηγια!!!!!τι μου λες τωρα!!!

Μαρκο πολύ σωστά έτσι είναι πες τα. Είσαι ωραίος φίλε..
 

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
Kαθομαι εδω και ενα 3ωρο και διαβαζω οσο πιο καλα...:eek::eek::eek: (...νομιζω...)μπορω το οδοιπορικο...Εχω χαθει κυριολεκτικα σε περιγραφη και ΕΙΚΟΝΕΣ...!:woot::geek::inlove:...Μαγικες εικονες και βουνα και δρομοι χωματινοι στην ακρη των ουρανων...εχω την ΣΙΓΟΥΡΗ αισθηση οτι ειναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ που εχω διαβασει ποτέ σε Ελληνικα Φορουμ!!!!!!!!!!:yew:

Πανο & Μονικα...να ειστε καλα να ταξιδευετε και να μας μεταφερετε σε κοσμους που θα θελαμε ολοι να παμε...ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ!Οσα like κ μπραβο κι αν πω θα ειναι σταγονα στον ωκεανο τών συναισθηματων μου εν όσω διαβαζα αλλά και οσων ειδα μεσα απο το ταξιδι σας... :hailbig:

Και ΦΥΣΙΚΑ θα ξαναγυρισω τις σελιδες πισω και θα ξαναδιαβασω παλι και παλι τα οσα εγραψες και ειδες Πανο σε αυτα τα μερη.Απιστευτες εικονες κ συναισθηματα μενουν απο μια τετοια ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΖΩΗΣ με ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ!Απο αυτα που θα ηθελα ΠΟΛΥ να ζησω και κατ'ιδιαν ως 2τροχος...και ΜΑΚΑΡΙ καποια στιγμη:inlove:

Περιττευει να πω οτι περιμενω σαν μουρλος και...


:friendship:

Κώστα ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια να είσαι καλά. Χαίρομαι ιδιαίτερα όταν καταφέρνω και περνώ τέτοια συναισθήματα γράφοντας ταξιδιωτικό.. Και όταν κάτι το θέλουμε πολύ συνήθως το καταφερνουμε. Στο εύχομαι να ζήσεις μια μοναδική, ταξιδιωτική, μοτο εμπειρία όπως και όπου γουστάρεις..
 

FZMAN

Μέλος
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
YAMAHA FAZER 600 S2
Παναγιώτη διαβάζω άλλο ένα πανέμορφο ταξιδιωτικό σου και όπως όλοι περιμένω και εγώ με αγωνία την συνέχεια.
Εύχομαι εσύ και η Μόνικα να είσαστε πάντα καλά και να κάνετε τα ταξίδια που ονειρεύεστε.
 

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
Παναγιώτη διαβάζω άλλο ένα πανέμορφο ταξιδιωτικό σου και όπως όλοι περιμένω και εγώ με αγωνία την συνέχεια.
Εύχομαι εσύ και η Μόνικα να είσαστε πάντα καλά και να κάνετε τα ταξίδια που ονειρεύεστε.
Να είσαι καλά Γιώργο ευχαριστούμε, πολλά ταξίδια εύχομαι όπου αγαπάς..
 
Top Bottom