Στεφάνι excel για adv 990

Antreas990

Μέλος
Περιοχή
Σούνιο
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Ktm 990 adventure
Βρήκα στεφάνι μπροστά excel σε διάσταση 2.15 /21 στα 140 ευρώ όταν στη Κτμ ξεπερνάει τα 300 το behr. Μήπως δεν πάει κάτι καλά..; Φοβάμαι μήπως δεν είναι γνήσιο...
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Βρήκα στεφάνι μπροστά excel σε διάσταση 2.15 /21 στα 140 ευρώ όταν στη Κτμ ξεπερνάει τα 300 το behr. Μήπως δεν πάει κάτι καλά..; Φοβάμαι μήπως δεν είναι γνήσιο...

Άμα είναι χωρίς ακτίνες νομίζω είναι νορμάλ τιμή!!!
 

Antreas990

Μέλος
Περιοχή
Σούνιο
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Ktm 990 adventure
Ρωτάω γιατί βλέπω άλλες τιμές στο εξωτερικο που ξεκινάνε από τα 200......
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Καινουριο το βρηκες τοσο;Γιατι για 800αρι εχει καινουριο διπλη τιμη σχεδον!
 

Antreas990

Μέλος
Περιοχή
Σούνιο
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Ktm 990 adventure
Καινουριο το βρηκες τοσο;Γιατι για 800αρι εχει καινουριο διπλη τιμη σχεδον!
Ναι για καινούργιο και εμένα μου φάνηκε πολύ χαμηλή η τιμή και το φοβάμαι. Φοράμε την ίδια διάσταση στεφανιου μόνο που αλλάζουν τα φάλτσα στις ακτίνες
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ναι για καινούργιο και εμένα μου φάνηκε πολύ χαμηλή η τιμή και το φοβάμαι. Φοράμε την ίδια διάσταση στεφανιου μόνο που αλλάζουν τα φάλτσα στις ακτίνες
Περιεργο φαινεται αν ειδικα ειναι απο εμπορο...μιση τιμη!?Οχι βεβαια οτι δεν μπορει να συμβαινει...δεν αποκλειεται.:cool:
 

Antreas990

Μέλος
Περιοχή
Σούνιο
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Ktm 990 adventure
Περιεργο φαινεται αν ειδικα ειναι απο εμπορο...μιση τιμη!?Οχι βεβαια οτι δεν μπορει να συμβαινει...δεν αποκλειεται.:cool:
Θα το δω και θα ενημερώσω εδώ. Εσύ έχεις αλλάξει σε excel..εντυπώσεις;
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Θα το δω και θα ενημερώσω εδώ. Εσύ έχεις αλλάξει σε excel..εντυπώσεις;
ΟΧΙ δεν εχω ακομα αλλαξει...αλλά το εχω στο προγραμμα απο...περσι :D...Κι απλα οσο δεν ενοχλει ΠΟΛΥ,το τραιναρω για αργοτερα...Εντυπωσεις ευκολα να σου πω απο τωρα για ΟΤΑΝ αλλαξω...μονοδρομος!:DΔυστυχως τα στεφανια μας εμπρος,δεν ειναι ανταξια των μοτο μας,απο θεμα δυναμη-βαρος-αντοχη(τους)...ειδικα απο τη στιγμη που παμε ΟFF και τα χαιρομαστε σε τετοια τεραιν κατεβαζοντας μαλιστα κ πιεσεις αναλογα το χωμα...τα ξεχναμε τα μπροστινα στεφανια...αργα ή γρηγορα...οπότε η Εxcel εχει τη λυση εγγυημενα.Ναι μεν "τοσο" αλλά αφου δεν φροντισε η μαμα να τα βαλει εξ αρχης-ευνοητο γιατι...-παμε γι'αλλα.:friendship:
Αν παντως αυτος που βρηκες εχει κ για 800αρια,με ενδιαφερει κι εμενα:yew: Και...ισως οχι μονο εμενα...ειναι κοΖμος που κρυφοκοιταει :p
 

Antreas990

Μέλος
Περιοχή
Σούνιο
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Ktm 990 adventure
ΟΧΙ δεν εχω ακομα αλλαξει...αλλά το εχω στο προγραμμα απο...περσι :D...Κι απλα οσο δεν ενοχλει ΠΟΛΥ,το τραιναρω για αργοτερα...Εντυπωσεις ευκολα να σου πω απο τωρα για ΟΤΑΝ αλλαξω...μονοδρομος!:DΔυστυχως τα στεφανια μας εμπρος,δεν ειναι ανταξια των μοτο μας,απο θεμα δυναμη-βαρος-αντοχη(τους)...ειδικα απο τη στιγμη που παμε ΟFF και τα χαιρομαστε σε τετοια τεραιν κατεβαζοντας μαλιστα κ πιεσεις αναλογα το χωμα...τα ξεχναμε τα μπροστινα στεφανια...αργα ή γρηγορα...οπότε η Εxcel εχει τη λυση εγγυημενα.Ναι μεν "τοσο" αλλά αφου δεν φροντισε η μαμα να τα βαλει εξ αρχης-ευνοητο γιατι...-παμε γι'αλλα.:friendship:
Αν παντως αυτος που βρηκες εχει κ για 800αρια,με ενδιαφερει κι εμενα:yew: Και...ισως οχι μονο εμενα...ειναι κοΖμος που κρυφοκοιταει :p
Και όχι μόνο τα στεφάνια... Τετάρτη θα ξέρω τι παίζει και θα ενημερώσω
 

man gs

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Manolis
Μοτό
Bmw f800gs
Εαν δεν εισαι σιγουρος μην το παρεις.
Και εγω οταν ψαχνομουν ειχα βρει πιο φθηνα και μαλιστα απο ktm που φοραμε το ιδιο σε νουμερα στεφανι αλλα κατι με τα νουμερα και τις διαστασεις που με εξηγησε ο μαστορας δεν προχωρησα και το πηρα τελικα απο μακαν.
Και ησυχασα.;)
:)
 

Antreas990

Μέλος
Περιοχή
Σούνιο
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Ktm 990 adventure
Εαν δεν εισαι σιγουρος μην το παρεις.
Και εγω οταν ψαχνομουν ειχα βρει πιο φθηνα και μαλιστα απο ktm που φοραμε το ιδιο σε νουμερα στεφανι αλλα κατι με τα νουμερα και τις διαστασεις που με εξηγησε ο μαστορας δεν προχωρησα και το πηρα τελικα απο μακαν.
Και ησυχασα.;)
:)
Για να μπει από το 800 στο 990 θέλει η 18 ακτίνες να είναι πιο κοντές νομίζω έχει διαφορετικό φάλτσο το στεφάνι. Αυτό θέλω να αποφύγω γιατί έχω αλλάξει πρόσφατα ακτίνες haan.
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Χτυπα...χτυπα σαν αντρας:D

Εγώ ψάχνω για μπροστινό κέντρο για να κάνω 2ρο ζευγάρι αλλά μάταια!!!Έχω και το woody που κάνει παπάδες με 18άρες πισω και χαζόνομαι!!!

Επίσης να σπαμάρω και λίγο και να πω πως τα αμερικάνσκι βάζουν και D.I.D στεφάνια!!
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Θυμάμαι πάντως ότι και στα excel υπάρχουν ποιότητες. Μην πάρεις ότι excel βρεις γιατί μπορεί να είναι χειρότερο από το μανίσιο.
 

man gs

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Manolis
Μοτό
Bmw f800gs
Για να μπει από το 800 στο 990 θέλει η 18 ακτίνες να είναι πιο κοντές νομίζω έχει διαφορετικό φάλτσο το στεφάνι. Αυτό θέλω να αποφύγω γιατί έχω αλλάξει πρόσφατα ακτίνες haan.
Κατι τετοια με ειπαν και δεν προχωρησα.
:)
 

man gs

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Manolis
Μοτό
Bmw f800gs
Για λεγε...χωμα;
Οπως γραφω και πιο πανω ησυχασα.
Ειχα καποια μικρα χτυπηματα στην ζαντα απο πετρες ωσπου μια μερα σε μια εκδρομη ηρθε αυτο:D

Αλλαζοντας ζαντες και ακτινες εχω το κεφαλι μου ησυχο και δεν ξανακοιταω την ζαντα μετα απο καθε χτυπημα.
Τα λεφτα φαινονται και ειναι για πολλους αρκετα αλλα για καποιους που θελουν να γουσταρουν στο βουνο το αξιζουν.
:)
 

Antreas990

Μέλος
Περιοχή
Σούνιο
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Ktm 990 adventure
Θυμάμαι πάντως ότι και στα excel υπάρχουν ποιότητες. Μην πάρεις ότι excel βρεις γιατί μπορεί να είναι χειρότερο από το μανίσιο.
Η χώρα προέλευσης εννοείς.;Japan Asia κτλ..
 
Top Bottom