Στεφάνι excel για adv 990

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ξεθάβω το θέμα αυτό,διότι ψάχνω τουλάχιστον μπροστινό στεφάνι.2 μαμά που που έχω,το ένα το πείρα μτχ, είναι στραβά.Θα βρω τίποτα ή να πάρω alpina για ασφαλτο και τα στραβά να τα κρατήσω για χώμα;Είναι πολλά τα λεφτά αλλά εχω ξενερώσει με την στραβή ζάντα.Κουνάει τόσο που άμα αφήσω τιμόνι έφυγε.
Για τα Saxess έχεις καμιά άποψη?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Eψαξες να στην ισιωσουν ?
Εμενα ειχε ενα χαμογελο, κι οταν πηγα για αλλαγη ελαστικων μου το εφεραν στα ισια του,ακτινολογηθηκε και ειναι σαν καινουργια, ενω ετρεμε λιγο τωρα ειναι παλι κομπλε.

Τωρα δεν ξερω αν το δικο σου ειναι μεγαλο και δεν επανερχετε...
Πόσο να χαμογελάει πια και αυτή βρε Νικόλα...:):D:roflmao:
 

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
Eψαξες να στην ισιωσουν ?
Εμενα ειχε ενα χαμογελο, κι οταν πηγα για αλλαγη ελαστικων μου το εφεραν στα ισια του,ακτινολογηθηκε και ειναι σαν καινουργια, ενω ετρεμε λιγο τωρα ειναι παλι κομπλε.

Τωρα δεν ξερω αν το δικο σου ειναι μεγαλο και δεν επανερχετε...
Μου είπαν κάποιοι ότι γίνεται. Θα ρωτήσω. Πρέπει να είναι κομπλέ η ζάντα για να γίνει ή μόνο στεφάνι;
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Μου είπαν κάποιοι ότι γίνεται. Θα ρωτήσω. Πρέπει να είναι κομπλέ η ζάντα για να γίνει ή μόνο στεφάνι;
Εμενα εγινε οταν εκανα την αλλαγη, χωρις ελαστικο δηλαδη, δεν λυθηκε να βγουν ακτινες κλπ(10 ευρω εργασια μαζι με την ακτινολογηση)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Εμενα εγινε οταν εκανα την αλλαγη, χωρις ελαστικο δηλαδη, δεν λυθηκε να βγουν ακτινες κλπ(10 ευρω εργασια μαζι με την ακτινολογηση)
Με ποιο τροπο εγινε η επιδιορθωση;...:Watching:
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Στα στεφανια αλουμινιου να αποφευγετε τις επισκευες ειναι επικινδυνο(γι αυτο το αναφερω κιολας),στα σιδερενια κανενα προβλημα
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Στα στεφανια αλουμινιου να αποφευγετε τις επισκευες ειναι επικινδυνο(γι αυτο το αναφερω κιολας),στα σιδερενια κανενα προβλημα
οχι οτι ειναι επικινδυνο,εμενα μου ειπαν οτι το αλουμινιο ακομα κι αν το ισιωσεις, μπορει να ξαναεπιστρεψει μονο του μετα απο λιγο στο στραβωμα
 
Top Bottom