Στο βουνό του ΛΕΩΝΙΔΑ, Κυριακή 12/11/2017-The off-road story

jotor

Μέλος
Περιοχή
κρανίδι
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
990 adventure 2008
Σε go pro που έχω εάν έχεις την ένταση των ήχων δυνατά μετά από καιρό ακούω ποτέ ξεκινάει και πότε σταματάει η εγγραφή. Φυσικά θέλει εξοικείωση γιατί και γω στην αρχή τα έχανα, σταματουσα κοίταγα στον καθρέφτη αν ανάβει το λαμπάκι, πάταγα και ξαναπαταγα για να ακουσω πόσα μπιπ έκανε και στο τέλος της βόλτας είχα καμία 10ρια βιντεακια από 1 δευτερόλεπτα. Τώρα πλέον όμως το έχω βρει
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Σε go pro που έχω εάν έχεις την ένταση των ήχων δυνατά μετά από καιρό ακούω ποτέ ξεκινάει και πότε σταματάει η εγγραφή. Φυσικά θέλει εξοικείωση γιατί και γω στην αρχή τα έχανα, σταματουσα κοίταγα στον καθρέφτη αν ανάβει το λαμπάκι, πάταγα και ξαναπαταγα για να ακουσω πόσα μπιπ έκανε και στο τέλος της βόλτας είχα καμία 10ρια βιντεακια από 1 δευτερόλεπτα. Τώρα πλέον όμως το έχω βρει
Χαχαχα.....δεν υπαρχει περιπτωση να ακουσω μπιπ μεσα απο τις ακραπες....ασε που δεν εχω και gopro!
:) :D

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

jotor

Μέλος
Περιοχή
κρανίδι
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
990 adventure 2008
Χαχαχα.....δεν υπαρχει περιπτωση να ακουσω μπιπ μεσα απο τις ακραπες....ασε που δεν εχω και gopro!
:) :D

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δεν νομίζω και η δική σου να μην κάνει κάποιο ήχο όταν ξεκινάει η όταν σταματάει η εγγραφή. Ψάξε λίγο τις ρυθμίσεις.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
3 video , έξω από το Ζέλι σ' ενα ενδιαφέρον δρομάκι ;)

Βγαίνει στο πλάτωμα που είναι κατάλληλο για κατασκήνωση (σημειωμένο με Η) στο χάρτη και στο ίχνος της διαδρομής.






Μέχρι να βρω άκρη να τα κόβω/ραβω και να βάζω μόνο όσα πρέπει, θα τα βάζω ολόκληρα:D:D:D:D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ειχαμε τυχη....σημερα ουτε με γουρουνα δεν περναει εκει!
Είπε το σοφό πουλί @Phoenix : Στρατηγός είναι ο καιρός!!!
Την Κυριακή μας έκανε τη χάρη (κι όχι μόνο την Κυριακή...., όλη την περασμένη εβδομάδα)!
Μια χαρά μας ήρθε ;)
 
Top Bottom