Στο βουνό του ΛΕΩΝΙΔΑ, Κυριακή 12/11/2017

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Για εκει, η σκεψη ειναι για μεσημερι ή απογευμα?
Εννοω θα γινει καποιος κυκλος? Ή ασφαλτινη επιστροφη?
Έχω στο μυαλό μ' έναν κύκλο με αρχή και τέλος τη Λειβαδιά. Το πήγαινε κι έλα Λειβαδιά, θα έχουν κοινά σημεία αλλά θα υπάρχουν και πολλές διαφορές.
Οπότε στο Ελευθεροχώρι θα είμαστε μετά το μεσημέρι , όπως φαίνεται.
Παίζει (αν θέλουμε συνάντηση νωρίς και πολύ νωρίς μάλιστα) να κάνουμε και χώμα από Κρυονέρι (πχ...) μέχρι Θήβα ή και παραπάνω, αναλόγως χρόνου.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Έχω στο μυαλό μ' έναν κύκλο με αρχή και τέλος τη Λειβαδιά. Το πήγαινε κι έλα Λειβαδιά, θα έχουν κοινά σημεία αλλά θα υπάρχουν και πολλές διαφορές.
Οπότε στο Ελευθεροχώρι θα είμαστε μετά το μεσημέρι , όπως φαίνεται.
Παίζει (αν θέλουμε συνάντηση νωρίς και πολύ νωρίς μάλιστα) να κάνουμε και χώμα από Κρυονέρι (πχ...) μέχρι Θήβα ή και παραπάνω, αναλόγως χρόνου.
Ψηφιζω ξυπνημα νωρις και χωμα απο Κρυονερι
Σουπερ θα περασουμε!!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ε ναι....ξημερωνει νωρίς και δεν έχουμε χρόνο για χάσιμο :D
Όσοι κοιμόμαστε...:cool::D...
Παρακολουθώ με ενδιαφέρον...κι αν μου κάτσει...θα την βουτήξω και θα την φέρω στο βουνό να βγάλουμε τα μάτια μας...μωρ# αρρώστια Γερμανίδα...:inlove:
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Αυτήν τη λίμνη την έχω πετύχει παγωμένη, παλιά με το Africa....απίστευτη φάση!!!! Εάν βρω την φωτογραφία θα την βάλω....
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Τη Μαδαγασκάρη τηνε ξέρετε...?:thinking:
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Πολύ καλή ευκαιρία να εγκαινιάσουμε την σεζόν και να βρεθούμε με φίλους...Να φανταστώ μιλάμε για 500+ χλμ σωστά;;;Τα μονοκυλινδρα άλογα μας θα μπορέσουν να ακολουθήσουν;;;
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Πολύ καλή ευκαιρία να εγκαινιάσουμε την σεζόν και να βρεθούμε με φίλους...Να φανταστώ μιλάμε για 500+ χλμ σωστά;;;Τα μονοκυλινδρα άλογα μας θα μπορέσουν να ακολουθήσουν;;;

Μη μασάς Τάκη (ειδικά το δικό σου πανεύκολα!). Εδώ σκέφτομαι να έρθω κι εγώ με το μικρό!:)


400 απο Αθηνα πισω στην Αθηνα....
260 μαξ το χωμα.
Παρακαμψεις απειρες για οποιον θελει να βγει ασφαλτο πιο νωρις στην επιστροφη.
Ολα τα παραπανω με χωμα απο Κρυονερι εως Θηβα, ασφαλτο εως Χερωνεια και μετα χωμα μεχρι Μπραλο.
Την επιστροφη τη βλεπουμε επιτοπου, αναλογως συνθηκων. Φυσικα ο καθενας πραττει οπως νομιζει μετα την αφιξη στοΜπραλο (η και πριν... ;) )


ΥΓ: η διαδρομη ειναι ετοιμη και θα γινει ενα ψιλομονταρισμα εντος των ημερων, οποτε και θ ανεβει σε gpx

ΥΓ 2: Οποιος βαριεται το εγερτηριο μπορει να ερθει απευθειας σε οποιο σημειο κανει κεφι. Θηβα, Χερωνεια η Ζελι.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Κανει και για νεους στο χώμα η βολτα ή ειναι για ποιο έμπειρους?

Για όλους!
Το μόνο που απαιτείται είναι εξοπλισμός ασφάλειας για χώμα και χωμάτινα λάστιχα-μηχανή σε καλή/λειτουργική κατάσταση!


Και φυσικά κέφι για ταλαιπωρία ;)
 

ouzakias

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
R 1200GS ADV 2010
Για όλους!
Το μόνο που απαιτείται είναι εξοπλισμός ασφάλειας για χώμα και χωμάτινα λάστιχα-μηχανή σε καλή/λειτουργική κατάσταση!


Και φυσικά κέφι για ταλαιπωρία ;)
Αυτα ειναι δεδομένα!!!:yew:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom