Συζήτηση περί Ταξινομήσεων Νέων Μοτοσυκλετών..

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κινεζίζει το φορουμ αλλα για τους 2-3

]
Το έχω ξαναπεί....οι bmwδακηδες έχουν παραγγείλει το 1300 και εδώ μέσα μας το παίζουν φου μαν Τσου
Αλλά αυτοί ειναι
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
thenos + XR Maniac κρατάτε θερμοπύλες… απο ενεργούς διαχειρηστές ακόμα δεν έχετε κολλήσει μικρόβιο.

Θα έρθουν κωλοτούμπες καλές στο μέλλον.. αγάντα

ο ψεύτης και ο κλέφτης τον πρώτο χρόνο χαίρονται
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Κινεζίζει το φορουμ αλλα για τους 2-3

]
Περιμενε εσυ θα βγαλουν και κινεζικο Αfrica... :roflmao:
όπως και να εχει τα νούμερα ειναι η πραγματικότητα άσχετα αν εγώ προσωπικά δεν θα αγόραζα
 
Τελευταία επεξεργασία:

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Πάντως το transalp είναι πολύ κοντά με το tenere. Η μετριότητα που φέρεται να έχει σε όλους τους τομείς σε φαίνεται να το κρατάει πίσω από το "κατσίκι"!

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Το έχω ξαναπεί....οι bmwδακηδες έχουν παραγγείλει το 1300 και εδώ μέσα μας το παίζουν φου μαν Τσου
Αλλά αυτοί ειναι
Άμα είχαμε προπαραγγείλει 1300 και βάζαμε και καμιά είδηση για τα Κινέζικα τότε να μας έψεγες Κε Μάνιακ!Απλά τα νέα γράφουμε άμα δούμε κάνα ενδιαφέρον.

Όσο για τις πωλησεις τα είπαμε. 6/10 Κινέζικα στις μοτοσυκλέτες τον Οκτώβρη. Καλώς ή κακώς έιναι κυρίαρχο μέρος της επικαιρότητας.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Άμα είχαμε προπαραγγείλει 1300 και βάζαμε και καμιά είδηση για τα Κινέζικα τότε να μας έψεγες Κε Μάνιακ!Απλά τα νέα γράφουμε άμα δούμε κάνα ενδιαφέρον.

Όσο για τις πωλησεις τα είπαμε. 6/10 Κινέζικα στις μοτοσυκλέτες τον Οκτώβρη. Καλώς ή κακώς έιναι κυρίαρχο μέρος της επικαιρότητας.
Δεν είσαι μόνο εσύ προπελακιας...υπάρχουν και χειροτερα
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L

Στην γενικότερη αγορά μοτοσυκλέτας για το 10μηνο οι Ιάπωνες κρατάνε καλά ακόμα, καθώς στη δεκάδα από Κινέζους είναι μόνο το Ζόντες και το 300DS. Σίγουρα θα αλλάξει αυτό στο άμεσο μέλλον, αλλά το οχυρό της Honda - Yamaha κρατάει ακόμα.
 
Top Bottom