Συμβαίνει τώρα!

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Σκέψεις της βροχής......

Το ότι όλοι στο γραφείο σκέφτονται πως θα βγουν μετά έξω με τέτοια βροχα να πάρουν το αμάξι του και γω σκέφτομαι να ήμουν καταβασια την νιαλα προς αγραφα με τρύπες στον μουσικό απόηχο λέγετε πρόβλημα;;;;;;

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R


Την απάντηση την έχω, όπως στο δικό μου ατύχημα στην Τατοϊου δεν πληρώνει κανείς γιατί η ευθύνη είναι κρυμμένη καλά στην γραφειοκρατία.
 

Varonos

Μέλος
Περιοχή
Ηλιούπολη
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
BMW F 650 GS Dakar
Πέρασε καιρός στο ράφι..
Ώρα να φάμε κουφέτα...
Τα βρήκαμε..με μια ώριμη Ιταλίδα με πλούσιες καμπύλες.. αλλά καρδιά γερμανική μονοκυλινδρη...
Παραμένει βέβαια και το κουλούρι..πιστός υπηρέτης μεν αλλά χρειάζεται ανάσες.. μιας και κοντεύει τη διακοσαρα...!!!!!
Φώτο έχω βάλει στην ομάδα στο Facebook...αν μπορεί διαχειριστής ας την βάλει και εδώ..
Τώρα το διάβασα. Καλοτάξιδο και να το χαρείς τέρμα Πέτρο!
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
αφρικα?
Για να μη θελει νατο ξαναδει στα ματια του μαλλον. Η κατι πολυ κοντινο τελος παντων
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Για να μη θελει νατο ξαναδει στα ματια του μαλλον. Η κατι πολυ κοντινο τελος παντων
Χαχαχαχαχα

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Το βάζω εδώ έτσι για να έχει το νου του όποιος κινείται στο κέντρο.

Άφησα το αυτοκίνητο έξω από το θέατρο αποθήκη, απέναντι από τα Καραμανλήδικα του Φάνη για 5' για να βρω κάπου να πάρω καφέ και όταν γύρισα το βρήκα έτσι.
Οι μάγκες με είδαν ότι έβαλα την τσάντα της δουλειάς στο πορτμπαγκάζ και στόχευσαν κατευθείαν εκεί. Είχα χρήματα στο ντουλαπάκι και δεν τα είδαν καν. Πρέπει να έγινε σε δευτερόλεπτα, έσπασαν το φινιστρινι, έριξαν το κάθισμα από μέσα και τσίμπησαν την τσάντα από πίσω.

Σε όλο το κέντρο γίνεται χαμός, μην αφήνετε πράγματα που φαίνονται και όταν βάζετε κάτι στο πορτμπαγκάζ μπορεί να τραβάτε την προσοχή κάποιου εκεί κοντά.

Ευτυχώς τα πολύτιμα τα είχα μαζί μου και επιπλέον χτυπάει τηλέφωνο τώρα το απόγευμα και ήταν κάποιος που δουλεύει εκεί στην περιοχή και είχε βρει την τσάντα μου πεταμένη δίπλα σε ένα κάδο.

Δύο φορές έχω χάσει τσάντα/πορτοφόλι στην Αθήνα και τις δύο βρέθηκε ένας άνθρωπος να μου τα επιστρέψει.
Πολύ ενθαρρυντικό για την εποχή που ζούμε ότι υπάρχουν ακόμα τέτοιοι!

.


Στάλθηκε από το 2201116SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Κάτι Πολωνούς βρήκα στον δρόμο με ροτα προς φυλή την ώρα που σχολασα κ μάθανε ότι έχει διόδια εδώ.

Τι άλλο να θες από τον κόσμο των δύο τροχών?

Ένας κόσμος δικός μας όπως εμείς τον θέλουμε.

Καλή τους συνέχεια.


Στάλθηκε από το M2010J19SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom