Συμβαίνει τώρα!

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Να το λιώσεις στα χλμ Κώστα kordix ,πάντα όρθιοι!
Ευχαριστώ πολύ Μίλτο για όλα. :friendship:

Και όλα τα άλλα παιδιά - φίλους από το φόρουμ και άλλα γειτονικά, που "ενόχλησα" με τηλ ή με πμ προς αναζήτηση μιας αξιόλογης αφρικάνας .

:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ανυπομονώ να διαβάσω το πρώτο οδοιπορικό εκεί στα βάθη της Ασίας που ήθελα να την πάω και γω κάποια στιγμή αλλά θα το κάνω με αγγελαδιτσα που θα μου παει!!!!!! Χαχαχα και το βασικό είναι ότι θα την βλέπω την Ασπρούλα..... ελπίζω να γυρίσεις δύο φορές το κοντέρ!!!!! Να το χαρείς όσο κανένα μέχρι στιγμής.......

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
:friendship:
Τα είπαμε και από κοντά περί ταξιδιών. Να ευχηθούμε να είμαστε γέροι και δυνατοί. Αυτή την μοτοσυκλέτα, την παλιά την ορθόδοξη την αφρικάνα την έχω στην καρδιά μου και είναι ξεμυαλίστρα η ρημάδα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλοταξιδο Κώστα.. πήρες την πιο όμορφη αφρικανα που κυκλοφορεί...
Είναι ωραίο να βλέπεις μηχανές νά αλλάζουν χέρια μεταξύ των μελών του φόρουμ.
Σωστός ...ξέρουμε που μένει ο πωλητης :friend:
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Είμαι σίγουρος ότι θα κάνει στα χέρια σου όλα όσα για τα οποία είναι κατασκευασμενη Κωστή.
Καλοτάξιδη!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Είμαι σίγουρος ότι θα κάνει στα χέρια σου όλα όσα για τα οποία είναι κατασκευασμενη Κωστή.
Καλοτάξιδη!


Εννοείται, κάθε βράδυ θα την παρκάρω έξω από καφετέριες στην Αργυρούπολη και στο Μπουρνάζι λασπωμένη.

:friendship:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Κωστα εμεις τα ειπαμε και αλλου, καλοταξιδη και καλολασπωτη κι'απο δω η Αφρικανα! :ok::cool:

Θα εισαι πολυ πιο ανετα τωρα απο το CCM στις μακρινες/πολυημερες χωματινες, θα δω μηπως οργανωσω κατι για τα "εγκαινια" ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Κωστα εμεις τα ειπαμε και αλλου, καλοταξιδη και καλολασπωτη κι'απο δω η Αφρικανα! :ok::cool:

Θα εισαι πολυ πιο ανετα τωρα απο το CCM στις μακρινες/πολυημερες χωματινες, θα δω μηπως οργανωσω κατι για τα "εγκαινια" ;)
I m in boss

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000
Top Bottom