Συμβαίνει τώρα!

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Περισσεύουν λ7 για τα γάντια ; Του τα τρώνε οι μπιντζίνες :friend:
Άσε ρε, σέκτα είστε και εσείς. Ξαφνικά το μηχανάκι με ροπή τρακτέρ από το κλειδί πριν πάρει μπρος έχει τρύπες, κενά, ζέστη, βήχει, κλάνει, θέλει 100 στάδια πρόγραμμα και προσωπικό μασέρ και γυμναστή...

Αλλά φηλος το μασίνι εινε επηπλω, μοντέλο χορυς σέρβο 06, χάρη σας κάνω στα 8000
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Άσε ρε, σέκτα είστε και εσείς. Ξαφνικά το μηχανάκι με ροπή τρακτέρ από το κλειδί πριν πάρει μπρος έχει τρύπες, κενά, ζέστη, βήχει, κλάνει, θέλει 100 στάδια πρόγραμμα και προσωπικό μασέρ και γυμναστή...

Αλλά φηλος το μασίνι εινε επηπλω, μοντέλο χορυς σέρβο 06, χάρη σας κάνω στα 8000
Έχει με 8 ένα 11αρι με βιβλιαράκι Παναγιωτόπουλος ,χθες το πρότεινε το μαρκετπλεης ,διαδώστεεεεε:secret:
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Κι απ' ότι βλέπω 06 ή 07 μοντέλο.
07 μοντέλο, είναι η μηχανή που όταν έμεινε στο γκαράζ από μπαταρία και έβαλε ο φίλος καινούργια μπαταρία, η μηχανή δεν έπαιρνε, γιατί ο εγκέφαλος είχε διαγνώσει βλάβη και είχε κλειδώσει. Την φόρτωσε στην οδική και την πήγε στην αντιπροσωπία. Ευτυχώς που ήταν Αθήνα και όχι κάπου μακρυά στην επαρχία. :D
 

Karellen

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Dax 72
07 μοντέλο, είναι η μηχανή που όταν έμεινε στο γκαράζ από μπαταρία και έβαλε ο φίλος καινούργια μπαταρία, η μηχανή δεν έπαιρνε, γιατί ο εγκέφαλος είχε διαγνώσει βλάβη και είχε κλειδώσει. Την φόρτωσε στην οδική και την πήγε στην αντιπροσωπία. Ευτυχώς που ήταν Αθήνα και όχι κάπου μακρυά στην επαρχία. :D
Παράξενο μου φαίνεται,έχω αλλάξει μπαταρία στο 08 αλλά και στο lc και δεν έβγαλε error.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Παράξενο μου φαίνεται,έχω αλλάξει μπαταρία στο 08 αλλά και στο lc και δεν έβγαλε error.
Πρέπει να είναι μοναδικός στον κοσμο
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Άκουσα θόρυβο και νόμιζα πήραν οι γεννήτριες μπροστά ,θα είχαμε καμία διακοπή
Αλλά οι εξατμίσεις από τα εργαλεία ήταν !!!
Το goggomobil TS 250 coule τα σπάει !!!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Άκουσα θόρυβο και νόμιζα πήραν οι γεννήτριες μπροστά ,θα είχαμε καμία διακοπή
Αλλά οι εξατμίσεις από τα εργαλεία ήταν !!!
Το goggomobil TS 250 coule τα σπάει !!!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Είχαν συγκέντρωση σήμερα και ανάβαση "ήρεμη" κειπαν
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Επειδή εκτός από τις μηχανές το φόρουμ διαπραγματεύεται και το φαγητό, ενημερώνω σχετικά.:D

Πριν λίγο πέρασα από την αγορά και είδα ότι βγήκαν οι αγκινάρες που μου αρέσουν και έχουμε παραγωγή στην Μεσσηνία.
Οι ορίτζιναλ αγκινάρες με τα αγκάθια. Τώρα πουλιούνται 2 στο ευρώ. Σε μερικές μέρες θα πουλιούνται 3 στο ευρώ.




Κάθε χρόνο στα μέσα Ιουλίου στην Μικρομάνη που είναι μερικά χιλιόμετρα έξω από την Καλαμάτα, γίνεται η Γιορτή της Αγκινάρας.
Οι γυναίκες του χωριού ετοιμάζουν τοπικά φαγητά με κύριο συστατικό την αγκινάρα.
 

Karellen

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Dax 72
Επειδή εκτός από τις μηχανές το φόρουμ διαπραγματεύεται και το φαγητό, ενημερώνω σχετικά.:D

Πριν λίγο πέρασα από την αγορά και είδα ότι βγήκαν οι αγκινάρες που μου αρέσουν και έχουμε παραγωγή στην Μεσσηνία.
Οι ορίτζιναλ αγκινάρες με τα αγκάθια. Τώρα πουλιούνται 2 στο ευρώ. Σε μερικές μέρες θα πουλιούνται 3 στο ευρώ.




Κάθε χρόνο στα μέσα Ιουλίου στην Μικρομάνη που είναι μερικά χιλιόμετρα έξω από την Καλαμάτα, γίνεται η Γιορτή της Αγκινάρας.
Οι γυναίκες του χωριού ετοιμάζουν τοπικά φαγητά με κύριο συστατικό την αγκινάρα.
Είχα πάει πέρισυ.Αγκινάρες μαγειρεμένες με 15 διαφορετικούς τρόπους!
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Είχαν συγκέντρωση σήμερα και ανάβαση "ήρεμη" κειπαν
Θα κατέβω στο σχολασμα με τα πόδια το δρόμο να δω αν έχουν αφήσει ροδιές στις φουρκέτες :roflmao::roflmao:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Επειδή εκτός από τις μηχανές το φόρουμ διαπραγματεύεται και το φαγητό, ενημερώνω σχετικά.:D

Πριν λίγο πέρασα από την αγορά και είδα ότι βγήκαν οι αγκινάρες που μου αρέσουν και έχουμε παραγωγή στην Μεσσηνία.
Οι ορίτζιναλ αγκινάρες με τα αγκάθια. Τώρα πουλιούνται 2 στο ευρώ. Σε μερικές μέρες θα πουλιούνται 3 στο ευρώ.




Κάθε χρόνο στα μέσα Ιουλίου στην Μικρομάνη που είναι μερικά χιλιόμετρα έξω από την Καλαμάτα, γίνεται η Γιορτή της Αγκινάρας.
Οι γυναίκες του χωριού ετοιμάζουν τοπικά φαγητά με κύριο συστατικό την αγκινάρα.
Ημερομηνία κανονικά, όχι "μέσα Ιουλίου" έτσι γενικά ή μετά το event σαν μερικούς άλλους :p
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Τυχαιά συνάντηση στην Γραμμένη Οξυά με μέλος…

-«Γράφεις στο advride?»
-«Αυτο το κουτί το πήρα απο τον Πρόεδρο»
-«Το γελάδι ή το καφάσι;»
-«Το καφάσι»




Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Επειδή εκτός από τις μηχανές το φόρουμ διαπραγματεύεται και το φαγητό, ενημερώνω σχετικά.:D

Πριν λίγο πέρασα από την αγορά και είδα ότι βγήκαν οι αγκινάρες που μου αρέσουν και έχουμε παραγωγή στην Μεσσηνία.
Οι ορίτζιναλ αγκινάρες με τα αγκάθια. Τώρα πουλιούνται 2 στο ευρώ. Σε μερικές μέρες θα πουλιούνται 3 στο ευρώ.




Κάθε χρόνο στα μέσα Ιουλίου στην Μικρομάνη που είναι μερικά χιλιόμετρα έξω από την Καλαμάτα, γίνεται η Γιορτή της Αγκινάρας.
Οι γυναίκες του χωριού ετοιμάζουν τοπικά φαγητά με κύριο συστατικό την αγκινάρα.
πιτσιρίκας θυμάμαι έβγαινες στην γειτονιά στην Μεσσήνη και μάζευες μια κλουβα...τις είχαν για φράχτη
 
Top Bottom